Jump to content
Dogomania

SOPOT raz jeszcze !


Daisunia

Recommended Posts

[quote name='maga18']nie wiedzialam ze mimo nie wystawienia psa trzeba placic :roll:[/quote] Na każdym zgłoszeniu jest to napisane tłustym drukiem :D Ale widać nie wszystkie oddziały egzekwują, mojemu znajomemu zagrozili chyba wykluczeniem z ZK, ale głowy nie dam... w każdym razie podziałało i zapłacił cenę jak na wystawie :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Savannah'][quote name='Atomic']Ja będe na 100 % w klasie szczeniaków oczywiście z psiakiem husky... Już mam nerwa bo to nasz debiut... :o :D[/quote]
wystawiasz Sharpiego sama?! czy mam ci wystawic :wink:
Pzdr
Villarica Siberians[/quote]
lepiej niech sama zlapie bakcyla :wink:
grunt to nie panikowac :lol:
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

ja pamietam jak panikowalam przed pierwsza moja i mojego psiaka wystawa... bylo to Opole 2005 :D strasznieeee sie balam!!! ale poszlo nam niezle... ;)

WO, BOB Puppy i BIS Puppy :multi:

teraz nie wyobrazam sobie, ze nie ja go wystawiam!!! uzaleznilam sie od wystawiania!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

No dokladnie termin mógłby byc przedłuzony do poniedziałku po wystawie Warszawskiej bo tak nie wiem czy tu dostane Caciba i nie wiem czy zgłąszac bo sOPOt to taki hektar drogi..w kazdym razie mam w planach pojechac z siberianem i z grzywaczką do championów.

Link to comment
Share on other sites

Koronko moja kochana koniecznie!! Będę z Penny, może nawet i z Polką, byłoby super :D :drinking: :wink:
Tylko pamiętajcie, że strasznie jest krótki termin wysyłania zgłoszeń, tylko do końca czerwca :o
Ale czytała, że impreza w Sopocie należy do jednej z najlepszych pod względem organizacyjnym i klimatu więc miło będzie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A(leksand)ra&Ar(i)a']To ja Cię w tym Sopocie dorwę... :wink: Wycałuj moją sunieczkę kieszonkową od trzymającej kciuki ciotki :D[/quote]

DOBRA!!! :) Będziesz ze swoją Arią? Nie możemy spotkać się w Wawie, to spotkamy się w sopocie :lol:

[b]Marcia[/b][quote]Koronko moja kochana koniecznie!! Będę z Penny, może nawet i z Polką, byłoby super[/quote]

:angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...