Jump to content
Dogomania

SOPOT raz jeszcze !


Daisunia

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basenji']Ale na terenach wystaw muszą być ekipy do sprzątania. Chociaż g..... pod nosem lub na ringu jest problemem.
Zdrówko[/quote]

Zgadzam się ale moim zdaniem to są 2 oddzielne kwestie - kultura wystawców (niezależnie od przepisów) oraz ekipa sprzatająca po tych, którym tej kultury nie stało. W Sopocie zabrakło jednego i drugiego. Kup było mnóstwo, a jednocześnie nie widziałam nikogo, kto by je sprzątał.

Link to comment
Share on other sites

dopiero teraz przeczytalam!!! sluchajcie tego: piesek zalatwil mi sie "w nie najlepszym miejscu", nie mialam woreczka. Oddalilam sie troszke i poszlam na stragany. Grzecznie jednego sprzedawce poprosilam o torebeczke bo mi piesek nabrudzil a on "na takie rzeczy nie dam Pani torebki! musi pani cos kupic" - to ja sie wkurzylam! "poprosze w takim razie to ciasteczko za 20 gr i do tego woreczek" :lol:
poszlam i sprzatnelam a piesek zjedl ciasteczko! :wink: :lol:

jakis dziwny sprzedawaca... moglam isc do innego ale balam sie ze rozdepcza tą moja nieczystosc :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kachna']Amika,
masz w 1000% racje, obowiązek sprzątania jest tam gdzie są pojemniki, ale..... kultura to co innego !!!!![/quote]

Psie odchody można wrzucać do śmietników. Nie są do tego potrzebne specjalne kosze na kupy. Jeśli pies załatwi się w miejscu gdzie nie ma kosza pod nosem, też dostaje się mandat. Widziałam. To nie kultura, to obowiązek. Tak jak obowiązkiem jest zapewnienie opieki psu. Kulturą jest kłanianie się sąsiadowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka'][quote name='Basenji'][quote name='maga18'] ale balam sie ze rozdepcza tą moja nieczystosc :wink:[/quote]
Twoją :lol: ? To nie było wygódek?
Zdrówko[/quote]

Były, ale płatne. Widocznie dziewuszynie drobnych zabrakło :D[/quote]

:evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka'] Panią z fundacji Dogtor przyuważyłyśmy stojąc na środku ringu podczas rozdania pucharów, nie wypadało więc opuszczać zacnego towarzystwa.[/quote]
Ja wczesniej zauwazylam tez wlascicielke [b]Melissy[/b], grzywaczki chinskiej, [b]mistrzyni polski agility w klasie small[/b], ktorej to drugi pies, bernenczyk zalatwil sie kolo toru agility.... :roll:


[quote]Wszystkim tym, którzy nie sprzątają po swoich pupilach (zwłaszcza na wystawach) życzę serdecznie, aby sami wdeptywali w te niespodzianki. Może to ich czegoś nauczy[/quote]
Popieram!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...