Jump to content
Dogomania

SOPOT raz jeszcze !


Daisunia

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LoveStory - sie zastanawiam, fajna pani sedzia, ale nie wiem czy z tego powodu oplaca mi sie przejechac cala Polske, bo po laury to my tam raczej nie pojedziemy :roll:
Niemniej jednak chyba zglosze i jak mi odbije - to pojade.

A ktora czesc poludnia Cie interesuje dokladnie? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KORONA']Czy znacie sędzie Dmowską??[/quote] A i owszem sędziowała mnie :roll: 10-miesięczny wówczas Irydek był wg. pani sędziny za chudy (no był chudy, ale nie za chudy), 2-letnia Lenka w szczycie formy również za chuda i przegrała z sunią wysoko w ciąży :roll:
Sama sędzina miła, malutka starsza pani 8)

Link to comment
Share on other sites

@adda :D :D :D

Tak miałem podobnie - dostaliśmy tydzień po Mł.Zw.Berlina ocenę dobrą ze względu na wiek...(miał ledwie skończone 9 miesięcy) :lol: :lol: :lol:
+ doskonały opis. Same przeboje z naszą kochaną sędziną....Do tego doszła próba przyznania suce i psu z CACIBEM dodatkowego CACIB-a w płci - istna rozkosz :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Będzie ciekawie :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorzała']@adda :D :D :D
Tak miałem podobnie - dostaliśmy tydzień po Mł.Zw.Berlina ocenę dobrą ze względu na wiek...(miał ledwie skończone 9 miesięcy) :lol: :lol: :lol:
+ doskonały opis. [/quote] Hi hi, u mnie skończyło się u psa na bdb, ze względu na wiek + opis jak u Ciebie :lol: Suka choć "za chuda" to jednak doskonała :D
Tak, że KORONA... zastanów się :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorzała']@adda
obciach co ??? :evilbat: :evilbat: :evilbat:
mój pies po tej wystawie już więcej nie dostał tak w doopę :evilbat: :evilbat: :evilbat:[/quote] Ha ha, pewnie dlatego, że nie trafił na tą sędzinę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorzała']

Aha i gratulacje za Szczecin - umknęło mi ... 8) 8) 8)[/quote]

A dziekuję :D

Czyli wychodzi na to, że psy u tej sędziny muszą być w "kwitnącej" kondycji. Mamy taką jedna hodowlę, która ma duże szanse :-?

Link to comment
Share on other sites

@Basenji

W zeszłym roku to było ponad 3 tys. na dwa dni wystawy.

Bywało już więcej - mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy niż zeszły, ale niestety obsada jest jak to się mówi mało atrakcyjna i bardzo 'bezpieczna' co część wystawców odstrasza - tych mających już pewne doświadczenia.

Jest to mój rodzimy oddział i biorąc pod uwagę najatrakcyjniejszą miejscówkę w kraju jaką jest bez wątpienia sopocki hipodrom można było by zwabić obsadą sędziowską jeszcze dodatkowy 1 tys wystawców (a nawet więcej) - jednak trzeba zaproponować coś poza stałym fragmentem gry - rok w rok to samo to obciach... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...