Jump to content
Dogomania

SOPOT raz jeszcze !


Daisunia

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basenji']See, czyli wygrywają zawsze sami swoi.
Chociaż w najciekawszej dla mnie grupie, V, sędziuje pan Freddie Klindrup z Danii. A on chyba zna się na V.
Zdrówko :lol:[/quote]
Niestey wiekszosc ras z grV i tak sedziuja sami swoi,jak co roku.Szkoda bo kiedyś Sopot był fajną wystawą.
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorzała']@Basenji


powiem Ci jaki jest jak będzie po sędziowaniu IX grupy przez tego jurora w Warszawie - tam zna się na Bulldożkach Francuskich tak dla odmiany. :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:[/quote]
Hm?


Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

W zeszłym roku akity sedziowala bardzo dobra sedzina znana nawet w Japonii. Pani Ewa Szeliga-Szeremeta powiadomiła o jej pozycji wsrod sedziow i dlatego tez w Sopocie zjawiło sie wiekszosc akit. W tym roku tez widac, ze jest ktos nowy. Dowiem sie coz to za sedzia.
My jedziemy z akitkami i pozniej zostajemy jeszcze jeden dzionek, zeby najesc sie rybek :)
Oby tylko nie bylo goraczek bo nie ma gdzie sie schowac :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Ma ktoś może katalog z zeszłego roku i mógłby mi napisac stawke suk owczarków szkockich collie dlugowlosych?[/quote]

Ja mam :) mam też katalog powystawowy jak interesują Cię wyniki. A teraz stawka:

SUKI
kl.młodzieży
ARWENA Wald-Kop
Silver Dream (FCI) BLUE RAINING AGAIN
FINESS LOVELY ANGEL Hippocampus
FLISSI LOVELY ANGEL Hippocampus
NEW AGE Vangeldis

kl.pośrednia
AICHA of Wizard`s Castle (FCI)
ARICA Surdykowska

kl.otwarta
ANGELICA Surdykowska
Old Golden Gates CELICA IN BLUE
CHERRY CACHAREL Galileo
DAISY LU Magiczny Szkot
DOLCISSIMA z Psiej Oazy
MAGIC MOMENT Vangeldis
ORCHIDEA Hippocampus
ORTISEI Hippocampus
VICKY Ex Oriente Lux

kl.championów
CARMEN Zbiczuj

kl.weteranów
LEDA Dobra Nasza

:)

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie mam pytanie!! Dziś zgłosiłam sukę na tę wystawe. Ale nie dosłałam dowodu wpłaty (mam zamiar zapłacić na wystawie) a w formularzu zgłoszeniowym napisane jest że trzeba zapłacić nie zależnie czy suka wystartuje czy nie ( tzn że jeśli nie wystaruje to ktoś mnie będzie ścigał abym zapłaciła???) I napisano że (przynajmniej tak to zrozumiałam) że jęśli nie zapłace teraz (czyli w terminie) to suka nie ukaże się w katalogu ??? Nie wiem nic bo zawsze płaciłam od razu i nie było problemu. Proszę o wyjaśnienie bo jutro ostateczny termin zapłaty i może jak to takie skomplikowane płacenie w dniu wystawy to zapłace jutro.....sama nie wiem

Link to comment
Share on other sites

[b]Billa[/b] zadzwoń najlepiej do ZK Gdańsk.
Myślę, ze to jest zrobione dla picu, ponieważ tam gdzie jest info o wystawie pisze, że w dniu wystawy za psa płaci się 100 zł.
Ale dla pewności zadzwoń, w Gdańsku biuro jest czynne od 16.00 do 20.00

Link to comment
Share on other sites

Billa, suka bedzie w katalogu, chyba ze ta wystawa rzadzi sie jakimis zupelnie innymi prawami - malo kto chyba placi w momencie zglaszania, chocby dlatego, ze jesli nie dostana zgloszenia, to na zwrot kasy mozna czekac ruski rok.
A w regulaminie wystaw stoi jak byk, ze zglaszajac zwierzatko na wystawe zobowiazujesz sie zaplacic za udzial, bez wzgledu na to, czy doprowadzisz do oceny czy nie.

Czy ktos, kto juz robil ZK w konia :evilbat: moze mnie oswiecic czy rzeczywiscie scigaja tych, ktorzy nie zaplacili, bo zglosilam psa, ale jesli nie znajde towarzystwa do podrozy (i do podzialu kosztow) to nie pojade, bo na samo paliwo musialabym wydac 400zl :roll:

Link to comment
Share on other sites

To czy będą ścigać zależy od tego czy masz szczęście czy pecha. Dlatego, że znam osoby, które wysyłają zgłoszenia na wszystkie wystawy a potem jadą tylko naczęść i nikt ich nie ściga, ale znam przypadki, gdy ZK tak długo molestowała, aż człowiek zaplacił zaległe za wystawe na której nie był. Trzeba się z tym liczyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...