Jump to content
Dogomania

SOPOT raz jeszcze !


Daisunia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ohh ja "mam" byc... ale teraz jak podwyzszaja ceny gazu i wogle paliw to ciezko bedzie z transportem...

[b]Moze ktos z Wroclawia mialby ochote sie na transport zlozyc?? Ja bym jechala z dwoma psiakami (kl. szczeniat i kl.mlodziezy - chinskie grzywki)[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][b]Moze ktos z Wroclawia mialby ochote sie na transport zlozyc?? Ja bym jechala z dwoma psiakami (kl. szczeniat i kl.mlodziezy - chinskie grzywki)[/b][/quote]

Może ja - jedna osoba + pudel mini. Jeszcze nie wiem na 100%

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']weim, ze drozej... :roll: ale lepiej przeplacic 20 zl niz 80 jak sie nie dojedzie ;)[/quote]

wcale nie trzeba przepłacać :wink: ja zawsze place dzień lub, kilka dni przed wystawą na poczcie i biore ze sobą dowód wpłaty :wink: (wtedy cena jest taka jak w ostatnim terminie, a to i tak mniej niż na wystawie :wink: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina'][quote name='maga18']weim, ze drozej... :roll: ale lepiej przeplacic 20 zl niz 80 jak sie nie dojedzie ;)[/quote]

wcale nie trzeba przepłacać :wink: ja zawsze place dzień lub, kilka dni przed wystawą na poczcie i biore ze sobą dowód wpłaty :wink: (wtedy cena jest taka jak w ostatnim terminie, a to i tak mniej niż na wystawie :wink: )[/quote]
no to witaj w "klubie" ja robie dokładnie tak samo, dzień przed wystawą i jest ok- wiem wtedy że jade i płace dużo mniej :D
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='carotina'][quote name='maga18']weim, ze drozej... :roll: ale lepiej przeplacic 20 zl niz 80 jak sie nie dojedzie ;)[/quote]

wcale nie trzeba przepłacać :wink: ja zawsze place dzień lub, kilka dni przed wystawą na poczcie i biore ze sobą dowód wpłaty :wink: (wtedy cena jest taka jak w ostatnim terminie, a to i tak mniej niż na wystawie :wink: )[/quote]
no to witaj w "klubie" ja robie dokładnie tak samo, dzień przed wystawą i jest ok- wiem wtedy że jade i płace dużo mniej :D
Pzdr
Villarica Siberians[/quote]

Mi sie tak nie udaje wpłacać ,w tamtym roku jeden dzień za późno wpłaciłam na Włocławek i na ringu wystawowym okazało sie ,ze nie ma moich kart bo ,,wpłaciłam po terminie" :o ja stałam na ringu z psem a koleżanka biegła szybko do sekretariatu dopłacać różnice.

Pozdrawiam Arlena

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonia'][quote name='Savannah'][quote name='carotina'][quote name='maga18']weim, ze drozej... :roll: ale lepiej przeplacic 20 zl niz 80 jak sie nie dojedzie ;)[/quote]

wcale nie trzeba przepłacać :wink: ja zawsze place dzień lub, kilka dni przed wystawą na poczcie i biore ze sobą dowód wpłaty :wink: (wtedy cena jest taka jak w ostatnim terminie, a to i tak mniej niż na wystawie :wink: )[/quote]
no to witaj w "klubie" ja robie dokładnie tak samo, dzień przed wystawą i jest ok- wiem wtedy że jade i płace dużo mniej :D
Pzdr
Villarica Siberians[/quote]

Mi sie tak nie udaje wpłacać ,w tamtym roku jeden dzień za późno wpłaciłam na Włocławek i na ringu wystawowym okazało sie ,ze nie ma moich kart bo ,,wpłaciłam po terminie" :o ja stałam na ringu z psem a koleżanka biegła szybko do sekretariatu dopłacać różnice.

Pozdrawiam Arlena[/quote]

wiesz, przez 5 lat zdarzyła mi sie tylko jeden raz identyczna sytucja :P ...... we włocławku :evilbat: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']weim, ze drozej... :roll: ale lepiej przeplacic 20 zl niz 80 jak sie nie dojedzie ;)[/quote] No, wedle tego co jest zawsze napisane na zgłoszeniu, to dojedziesz, czy nie dojedziesz, zapłacić musisz, jeśli zgłosiłaś psa :roll:
I chyba nie jest to tylko czczy dopisek, bo mój znajomy po roku musiał zapłacić, oddział w Legionowie wyegzekwował :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina'][quote name='bonia'][quote name='Savannah'][quote name='carotina'][quote name='maga18']weim, ze drozej... :roll: ale lepiej przeplacic 20 zl niz 80 jak sie nie dojedzie ;)[/quote]

wcale nie trzeba przepłacać :wink: ja zawsze place dzień lub, kilka dni przed wystawą na poczcie i biore ze sobą dowód wpłaty :wink: (wtedy cena jest taka jak w ostatnim terminie, a to i tak mniej niż na wystawie :wink: )[/quote]
no to witaj w "klubie" ja robie dokładnie tak samo, dzień przed wystawą i jest ok- wiem wtedy że jade i płace dużo mniej :D
Pzdr
Villarica Siberians[/quote]

Mi sie tak nie udaje wpłacać ,w tamtym roku jeden dzień za późno wpłaciłam na Włocławek i na ringu wystawowym okazało sie ,ze nie ma moich kart bo ,,wpłaciłam po terminie" :o ja stałam na ringu z psem a koleżanka biegła szybko do sekretariatu dopłacać różnice.

Pozdrawiam Arlena[/quote]

wiesz, przez 5 lat zdarzyła mi sie tylko jeden raz identyczna sytucja :P ...... we włocławku :evilbat: :wink:[/quote]
z tego wynika że ten włocławek coś pechowy jest :o
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='maga18']:o :o :o[/quote]
Dziwi Cię, że jest taki dopisek, czy że oddział wyegzekwował? :lol:[/quote]

dziwi mnie, ze wyegzekwował... :roll:
znam kilku wystawcow, ktorzy zglaszaja na co sie da, pozniej dowiaduja sie wczesniej jakie sa stawki i albo jada albo nie... szczegolnie tak robia, gdy sa 3 krajówki w jeden dzien...
nie wiedzialam ze mimo nie wystawienia psa trzeba placic :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...