Jump to content
Dogomania

Lenox, cudowny Ślepaczek z CK , znalazł swych aniołów i swój dom!!!!


ihabe

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobry wyrozumiały DT byłby być może teraz na miarę złota. Boję się już jednak cokolwiek organizować dla naszego Lenoksika:-(
Tak bardzo chciałabym mu pomóc i wiem, że Wy wszyscy też. Mało kiedy spotyka się tak cudnego psa i tak bardzo skrzywdzonego przez los i do tego jesteśmy tacy bezsilni:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Dobry wyrozumiały DT byłby być może teraz na miarę złota. Boję się już jednak cokolwiek organizować dla naszego Lenoksika:-(
Tak bardzo chciałabym mu pomóc i wiem, że Wy wszyscy też. Mało kiedy spotyka się tak cudnego psa i tak bardzo skrzywdzonego przez los i do tego jesteśmy tacy bezsilni:-(:-(:-([/QUOTE]

ihabe, a czy jest szansa, że będzie można Lenoxa wyciągnąć ze schronu na dt/ hotelik?

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety nowych zdjęć nie wrzucę, bo mam aparat popsuty.
Lenox nie dostaje nic na uspokojenie, bo nie ma takiej potrzeby.
Jak już pisałam, uspokoił się.

Lenox prawdopodobnie jutro jedzie do swojego nowego domu.:multi:
Miał w zasadzie już dziś, ale jutro czeka go jeszcze wizyta u weta.

Pokochało go wspaniałe małżeństwo, które od wielu lat pomaga naszemu azylowi. Niestety, 3 tygodnie temu stracili swoją kochaną suczkę,
także postanowili adoptować Lenoxa.
Lenox pojedzie do Niemiec, do domku, będzie miał do dyspozycji ogródek i do towarzystwa dość dużą suczkę, która mam nadzieję będzie Lenoxowi przewodnikiem. Są to osoby, które na ratowanie zwierząt poświęcają wiele czasu, o wielkim sercu, więc Lenox lepiej trafić nie mógł.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

To ani nie dom od Murzynka ani od Magusi i Soni :) Na ten moment mamy trzy takie wspaniałe rodziny z Niemiec, które już długo nam pomagają i adoptują starsze lub chore psy. W jednym jest staruszek Murzynek i ślepy Bajt, w drugim była staruszka Sonia, w teraz w trzecim będzie ślepaczek lenox. Adoptowały go osoby, które już dłuuugo nam pomagają, które podarowąły nam m.in. przyczepę na biuro, które pomagają w adopcjach zagranicznych. Stracili oni niedawno swojego psa, który musiał byc uspiony z powodu cięzkiego nowotworu. Mają jeszcze suczkę, która jest bardzo łagodna i dobrze zgadza się z lenoxem. Lenox dziś do nich pojechał, przez tydzien będzie z nimi w Polsce, bo chca zeby sie przwyczaił do nich przed długa podróża a póxniej na stałe będzie z nimi w Niemczec. Najlepsza opieka zarówno weterynaryjna jak i ta ze strony właścicieli, duuuzo miłości gwarantowane. No i duzo spokoju, bo to tez wazne dla lenoxa, że nie trafi np. do rozkrzyczanej rodzinki gdzie by sie nie potrafił połpapać :) Bardzo się cieszymy, wreszcie lenox bedzie szczesliwy :)

Link to comment
Share on other sites

Lenox podbił serrca wielu dogomaniaków, którzy nigdy nie słyszeli o Cichym Kącie, widać więc jak wielką moc ma ten psiak. Zasługuje na najlepszą opiekę i najlepszego człowieka:loveu:
My też chcieliśmy dla niego dobrze:loveu:
Lenoksik prosze przyślij jakieś zdjęcie z nowego domku na naszą stronkę bezdomnepsy.pl

:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...