Jump to content
Dogomania

Maleńka, słodka Pola ma już dom i to z łyżwem!!! :-)


sacred PIRANHA

Recommended Posts

Mogą kotu kupić feliwaya do kontaktu :lol: dużo zależy od charakteru kota, wieku. Do mojej suni, ponad rocznej wtedy dołączył prawie 9 letni kocur.... i jest dobrze. Tu grają w chińczyka.

[URL=http://img682.imageshack.us/i/s4035565.jpg/][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/5003/s4035565.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jayo']GB - mam troche zainteresowanych naszym Mikrusem domków, a że chłopak już "zagospodarowany" - mogę podesłać namiary na Ciebie i Pole, jesli jeszcze nie znalazlas odpowiednich opiekunow dla małej.[/QUOTE]

bardzo dziekuje, dam znac po weekendzie gdyby z tymi, ktore mam nic nie wyszlo

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][FONT=&quot]Pola nadaje sie jednak na sterylke, w sobote bede znala dokladny koszt

teraz bedzie inna rozmowa z ew chetnymi

mysle, zeby zrobic tak, ze jak dom sie zdecyduje to podpiszemy umowe, sunia pojdzie na zabieg oni zaplaca, ja sie nia zajme po operacji i po zdjeciu szwow podzie do nowego domu - co Wy na to?

koszt ( z wziewna ) ok 300-350 zl ze wszystkim [/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ja jestem w stanie zrezygnowac ze zwrotu kasy za szczepienia ;) wzamian zeby ciachnac mala

rozmawialam dzis z Pania, ktora byla wczoraj i powiedziala, ze zaden problem - zaplaca i poczekaja jezeli pies trafi do nich :multi: ...... oni jedni :evil_lol: reszta sie zastanowi :evil_lol:

czesc osob bedzie jeszcze Polcie "ogladala" wiec dowiedza sie dopiero :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A.Matyja-Mierzecka']Myślę o małej Polci, i ciągle mam nadzieję, że nie będziecie się spieszyć i dla szczególnego psa znajdzie się szczególny dom bez "dziwnych" pytań...:cool3:
Trzymam mocno kciuki!!!!![/QUOTE]

witam na watku
spieszyc sie nie zamierzam juz i tak stuknely nam 2 mce razem :roll:
a pytania nie byly dziwne w sensie zle, poprostu zaskakujace - ja mam psy od zawsze wiec troche mnie to smieszylo :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmlasowice']Na prośbę weterynarza rekomendującego dom dla szczeniaka podaję dane kontaktowe:
tel.kom: 505829411 , E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Sterylizacja "TAK" ale w dwa miesiące po pierwszej cieczce ( nasza lecznica nie ceni tak wysoko zabiegu)
Pozdrawiam
Prezes FOZ Magdalena Mazur[/QUOTE]

Cóż, pewnie wasza lecznica nie ma narkozy wziewnej :cool1: Czy to jest jakieś stawianie warunków :crazyeye: ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmlasowice']Na prośbę weterynarza rekomendującego dom dla szczeniaka podaję dane kontaktowe:
tel.kom: 505829411 , E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Sterylizacja "TAK" ale w dwa miesiące po pierwszej cieczce ( nasza lecznica nie ceni tak wysoko zabiegu)
Pozdrawiam
Prezes FOZ Magdalena Mazur[/QUOTE]

rekomendujacego jaki dom?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']No jak to jaki? Ten, który nie dostanie Polci :evil_lol:[/QUOTE]

ja nic nie rozumiem z tamtego postu :roll:

wiem, ze ciachanie takiego malucha budzi kontrowersje ale zwyczajnie przeraza mnie zainteresowanie ta mala :roll: dzis ludzie tak dzwonili, ze zdechl mi telefon, podczas rozmow dostawalam sms'y ze ktos sie dobija :roll:

znam ludzi, ktorzy maja suki ciachane przed cieczka - zyja i maja sie swietnie

co do cen - w calej Wawie sa przerozne ceny, nie bede gnala na druga strone Wawy ciachac psa i pozniej na kazda wizyte kontrolna, pozatym temu wetowi zwyczajnie ufam

Link to comment
Share on other sites

GB jak najszybciej daj na allegro info, że sterylka za 350zł i oddanie po rekonwalescencji. Nie ma się co zmóżdżać, to TY się nią opiekujesz i to TY ustalasz zasady. Zobaczysz, po info o sterylce i cenie zainteresowanie spadnie. A ja uważam, że jedyną możliwością zabiegu jest zabieg wlaśnie z narkozą wziewną - co z wiadomych względów i podraża i ogranicza ilość gabinetów ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']

znam ludzi, ktorzy maja suki ciachane przed cieczka - zyja i maja sie swietnie [/QUOTE]
moja suczka jest swietnym tego przykladem

tylke ile ludzi tyle opini o sterylce

znam rowniez przyklady kiedy ludzie czekali do pierwszej cieczki i nie zbyt na dobre im to wyszlo

a jak to w przypadku kazdej operacji jest to ryzyko, ale napewno mniejsze ryzyko niz wydawanie suczki bez sterylki......

Link to comment
Share on other sites

Kasia paczkomen przyniosl wlasnie kurtke dla Polci :loveu: zastanawiam sie jak zrobic foto zeby bylo widac chociaz kawalek Polci :evil_lol: trochi duza jest :oops:


Fur przyslij mi prosze na Pw numer konta, chce Ci wyslac kase za pierwszy bazarek


ps. pytam powaznie co to jest FOZ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']Kasia paczkomen przyniosl wlasnie kurtke dla Polci :loveu: zastanawiam sie jak zrobic foto zeby bylo widac chociaz kawalek Polci :evil_lol: trochi duza jest :oops:[/QUOTE]

oj to nie dobrze ze zaduza a miala byc zrobiona na wymiar...kurcze...
ale chociaz dobrze ze doszla, nie bedzia mala mokla


[quote name='GameBoy']
ps. pytam powaznie co to jest FOZ?[/QUOTE]

szczeze mowiac ja nie mam pojecia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasik wawa']oj to nie dobrze ze zaduza a miala byc zrobiona na wymiar...kurcze...
ale chociaz dobrze ze doszla, nie bedzia mala mokla
[/QUOTE]

na dlugosc jest dobre :diabloti: ale szerokie troche, poprzykladam pozniej dokladnie
oni chyba policzyli jakies +3 cm wszedzie :p

[quote name='kasia_r']:roflt::roflt: toć to najzwyklejszy listonosz buahahahaha[/QUOTE]

o nie!
u nas jest awizonosz rano i paczkomen wieczorem :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']

o nie!
u nas jest awizonosz rano i paczkomen wieczorem :cool1:[/QUOTE]

A u nas jest tylko oszust awizonosz, co zostawia awiza z datą wczorajszą (choć nie ważne, że codziennie się zagląda do skrzynki). Paczki nigdy nie są donoszone, trzeba po nie iść z oszukanym awizem. No i zawsze po paczkach jest awantura u kierowniczki poczty.

.....i tak za każdą paczką......:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_r']A u nas jest tylko oszust awizonosz, co zostawia awiza z datą wczorajszą (choć nie ważne, że codziennie się zagląda do skrzynki). Paczki nigdy nie są donoszone, trzeba po nie iść z oszukanym awizem. No i zawsze po paczkach jest awantura u kierowniczki poczty.

.....i tak za każdą paczką......:cool1:[/QUOTE]

u nas jest awizonosz, ktory nawet dzis dal mi awizo do reki mowie fajnie i tak ide na poczte z TZ wysylac graty z bazarow, a on mowi nie nie cwaniarko po te listy trzeba jutro bo ich nie wykreslilem z listy - przeciez ma je ze soba a mnie nie ma w domu c'nie? ja to glupia jestem :cool1:

paczki rozwozi jakis mlody chlopak, mam wrazenie, ze czasami je przetrzymuje bo cos powinno byc a nie ma ale ten jest oki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...