Jump to content
Dogomania

Trevor nie żyje...


mosii

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='*zaba*']Link podalam na PW, nie chce go tu rozpowszechniac.
Mysle jednak,ze wypisywanie na jego profilu jest zbedne i niczemu nie pomoze.
Przynajmniej na razie...[/quote]

On może - jak "słynny doktor G." jeszcze oskarży nas o zniesławienie, utratę dobrego imienia i inne "szkody moralne"...:angryy:
prawo u nas "takich" chroni, a skrzywdzone zwierzęta... nie bardzo:shake::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margot1504']komentarz dodalam bo sie nie powstrzymalam. troche mi lzej...[/quote]
Wcale się nie dziwię, że Cię poniosło. Mam ochotę pojechać do Wołomina i napluć mu w twarz - łajza jedna.:mad:

Czy po całym dniu są jakieś wieści o Trevorze?:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Laura1108']Tak napluć mu w ryj ma ochote chyba każdy tylko martwi mnie fakt , że jak tak poczyta co tu się wypisuje to może ograniczyć wstęp do schornu i ucierpią kolejne psy :([/quote]
Tyle...że nad tym należało się zastanowić wcześniej i odpowiednio zaapelować o wyważone wypowiedzi. Mocno bym się zdziwiła, gdyby ów pan nie zapoznał się z tym wątkiem. Teraz to już po tzw. ptokach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Laura1108']Ehh milczenie jest złotem powiadają tylko tak myślę co w tym przypadku lepsze (...) .[/quote]
Co lepsze? Powściągnięcie ordynarnych wypowiedzi (odnoszę się do Twojego wpisu ale mam na myśli większość wpisów na wątku). Oburzenie można wyrazić na wiele sposobów. Trevorowi przyjęta taktyka prześcigania się w epitetach pod adresem weta nie pomoże. W perspektywie czasu natomiast, innym psom pod pieczą tego człowieka, ludziom, którym ich los leży na sercu, jak i całości sprawy, to się nie przysłuży. Czytam m.in. o chęci naplucia w twarz. Ciekawostka. Fajnie jest pisać takie niemalże deklaracje. Kto jednak odważy upublicznić się, przestać ukrywać za nickiem i wprowadzi słowo w czyn? Trudne? Ano trudne po co więc pleść 3 po 3???

Link to comment
Share on other sites

[quote]mam wielką ochotę wrzucić szanownemu konowałowi pozdrowienia na NK :angryy:[/quote][quote]... 123 ja tez!!![/quote][quote]Zaba prosze podaj mi dane Klamczynskiego na NK, nie moge go znalezc, prosze.[/quote][quote]komentarz dodalam bo sie nie powstrzymalam. troche mi lzej...[/quote][quote]Wcale się nie dziwię, że Cię poniosło. Mam ochotę pojechać do Wołomina i napluć mu w twarz - łajza jedna.:mad:

Czy po całym dniu są jakieś wieści o Trevorze?:shake:[/quote][quote]Tak napluć mu w ryj ma ochote chyba każdy tylko martwi mnie fakt , że jak tak poczyta co tu się wypisuje to może ograniczyć wstęp do schornu i ucierpią kolejne psy :([/quote]Proponuję zamiast swoiście pojętej "odwagi" wspomóc chociaż podnoszenie wątek innych zagrożonych potencjalnych pacjentów doktora. Bo przypomina mi się jeden ze znanych programów publicystycznych (kto chce to wie). Zaczyna się prawie zawsze od wrzeszczącego tłumu.

Nadaje jeden przez drugiego, nic nie można zrozumieć tylko widać kłębiącą się grupkę, brzęczy jak w ulu... pięści w górze... i podchodzi reporter z prośbą o dane do zeznawania oficjalnie, tłum się rozbiega każdy za przeproszeniem spieprza do następnej sensacji.

Prawo w każdym kraju opiera się na dowodach w tym ZEZNANIACH świadków (to też dowód). I naprawdę niezbyt długo trzeba googlować aby poczytać historie o "zaszczutych" przestępcach którzy na tym wygrywali.

[B]A teraz dedykuję pewną historię z życia wziętą, a życie jak wiadomo pisze najlepsze scenariusze....[/B] puentę odczytajcie sobie sami.

[I]Kiedyś przy okolicznym kiosku zobaczyłam postać z rozwichrzonym włosem pod beżowym moherem usztywnionym tabloidami z bieżącego tygodnia. Z tła wynurzały się kolejne podobne postacie wydające coś na kształt wrzasku jazgotu wręcz. Wyglądało to jak koszmarny horror kiepskiej klasy. Wstąpiła we mnie odwaga (sama nie wiem dlaczego) podeszłam blisko tak, że byłam w zasięgu dźwięków wydawanych przez owe istoty.

W głowie miałam szum, ocierałam twarz, bo istoty w czasie wydawania odgłosów wydzielały jakieś opary. Nacisnęłam kaptur kurtki na głowę, jako że postacie machały wystającymi częściami swojego ciała i bałam się podbitego oka. Nareszcie udało mi się dopchać do kiosku, w głębi którego skulona z przerażenia siedziała kioskarka. Pierwsze, co zrobiłam to starałam się ja uspokoić. Gdy mi się to udało dowiedziałam się, że najbardziej beżowy berecik zaatakował Panią bo dostrzegł w czeluściach kiosku "Wampa". Aby było ciekawiej ja nigdy na to nie zwróciłam uwagi.[/I]

[B]Pytanie gdzie puenta? Podpowiem - w atmosferze spektaklu.[/B]

Takie posty dokładnie nic nie wnoszą poza szansą na udupienie sprawy, takie wybaczcie "jazdy" z wpisami na klasie czy gdziekolwiek sprowadzają do poziomu podłogi. [B]W wątku zaczynają gubić się istotne posty.[/B] Również te z prośbą o wzmacnianie wątku z innymi potencjalnymi ofiarami doktora. [B]Czy ktoś mi jest w stanie podać JEDNO racjonalne uzasadnienie na wpływ na ukaranie poprzez rzyganie komuś na przykład na profilu klasy, czy innym?[/B] Brakuje jeszcze tłumu tetryków wrzeszczących [B]"Wy Żydy!"[/B], [B]"Precz z komuną"[/B], [B]"Je*** Widzew"[/B], wtedy tylko postawić chochoła i rzec "A to Polska właśnie".

Myślę jednak ze stać nas na cywilizowany poziom i o to proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='robbie']Na Naszej Klasie jest informacja, ze ten pies juz dawno jest zdrowy, a ktos zbiera kase dla siebie. Jaka jest prawda???? Jesli tamta informacja jest nieprawdziwa, to moze by ktos to sprostowal?

[URL="http://nasza-klasa.pl/profile/22508066"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL][/quote]
Ja prowadzę ten profil. I link dotyczył właśnie tych oszustek. Ludzie nie czytają dokładnie a potem piszą do mnie, że ja głupoty wypisuje(mówię o naszej klasie). A ja nawet nie wiedziałam o co chodzi, bo myślałam, że coś nie tak zrobiłam wklejając Trevora do siebie, dopiero jak teraz weszłam i przeczytałam o co chodzi...

[URL="http://antysledzik.pl/jak-wylaczyc-sledzika.html"]AntySledzik.pl - Śledzikowi mówimy NIE ![/URL]

Ja już śledzia nie mam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']

Takie posty dokładnie nic nie wnoszą poza szansą na udupienie sprawy, takie wybaczcie "jazdy" z wpisami na klasie czy gdziekolwiek sprowadzają do poziomu podłogi. [B]W wątku zaczynają gubić się istotne posty.[/B] Również te z prośbą o wzmacnianie wątku z innym potencjalnymi ofiarami doktora. [B]Czy ktoś mi jest w stanie podać JEDNO racjonalne uzasadnienie na wpływ na ukaranie poprzez rzyganie komuś na przykład na profilu klasy czy innym?[/B] Brakuje jeszcze tłumu tetryków wrzeszczących "Wy Żydy!", wtedy tylko postawić chochoła i rzec "A to Polska właśnie".

Myślę jednak ze stać nas na cywilizowany poziom i o to proszę.[/quote]
Śledzę wątek od samego początku...Trzymam kciuki za Trevora,wierzę że z tego wyjdzie i że jeszcze będzie dobrze.Bo będzie...
Czemu cytuję właśnie Ciebie?Spodobało mi się to co napisałaś.Na wątku jest ponad 60 stron,a pewnie gdyby modzi pokasowali nic nie wnoszące posty to naprawdę byłoby tego może ze 30...:shake:
Myślę że każdy z nas jest myślami z Trevorem,każdemu z nas zależy aby z każdym dniem stan jego zdrowia się polepszał.Ale posty typu-ja mu bym zrobiła to,ja to...Po co?Niepotrzebne tracenie sił które mogą przydać się gdzie indziej...Myślę że jeśli pan "doktorek" ma ponieść karę to ją poniesie,jeśli nie to nie:angryy: Ale na pewno nie pomożemy temu w taki sposób...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli kogoś uraziłam swoimi słowami to przepraszam. Cała ta sytuacja i niemoc w stosunku do tego człowieka trochę mnie poniosła.
Czytałam artykuł o obradach radnych w Wołominie i jakich okolicznościach ten człowiek wygrał przetarg, ale tak wygląda Polska rzeczywistość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...