Jump to content
Dogomania

Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).


Onaa

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale Kibicek jest cudny, teraz to dopiero widać :loveu:.
I on chyba dość duży jest, bo na zdjęciach to na olbrzyma wygląda.
Ach, gdyby nie mój psiaczek to bym sobie go wzięła do siebie :).

A jeśli chodzi o fryzurę to Kibicek dla mnie to taki mix briarda z Onkiem. A briardy mają właśnie włosy na oczkach i generalnie są bardzo zarośnięte :).

Jak się mu zrobi fryzurę w typie sznaucera to straci cały swój urok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Ale Kibicek jest cudny, teraz to dopiero widać :loveu:.
I on chyba dość duży jest, bo na zdjęciach to na olbrzyma wygląda.
Ach, gdyby nie mój psiaczek to bym sobie go wzięła do siebie :).

A jeśli chodzi o fryzurę to Kibicek dla mnie to taki mix briarda z Onkiem. A briardy mają właśnie włosy na oczkach i generalnie są bardzo zarośnięte :).

Jak się mu zrobi fryzurę w typie sznaucera to straci cały swój urok.[/QUOTE]

Nie chodzi o to, zeby go strzyc "na pudla" ( i żeby nikogo nie urazić bo oprócz owczarków i kaukaza ma tez pudliczkę) tylko zeby trochę ogarnąć tą jego rozwichrzoną fryzurę. U fryzjera by go przy okazji wykąpali, wysuszyli i tylko wyrównali włoski. Żeby to wszystko miało jakiś kształt. Teraz na żywo wygląda na trochę zapuszczonego...

Link to comment
Share on other sites

Pianka wyślij mi pw z adresem tej Pani to może ja bym podjechała po pracy:)
Ponieważ Pianka prosiła mnie o napisanie paru słów o charakterze i zachowaniu Kibicka, wiec piszę:
Kibic jest psiakiem impulsywnym , energicznym, bardzo mocno okazuje swoje uczucia tzn kiedy np wchodzi się do kojca żeby isć z nim na spacerek, skacze na człowieka i piszczy z radości. Daje się pogłaskać chociaż w pierwszym momencie troszkę boi się dotyku. Potrafi szczekać:evil_lol:
Jeżeli chodzi o dzieci to z mojego 2,5 letniego synka też bardzo się cieszył ale polecałabym go dla większych dzieciaków bo mojego Kacpra potrafił przewrócic na spacerze.
Stosunek do psów i suczek - całkowice neutralny, zero agresji.
Zachowywanie czystości - hmm z tym jest różnie. Przez pierwsze dni było super bo mega czyściutko ale Kibicek nie jadł tylko pił i jeszcze nie znał nas ani terenu. Teraz jak wychodzi na spacerki co 3-4 godziny w kojcu jest raczej czysto ale jak już musi poczekać na swoją kolej i się niecierpliwi to siusia nie podnosząc nogi - to dzieciak jeszcze takze wszystko do nauczenia:)
Jakby były jeszcze jakies pytania - chętnie coś dopisze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Nie wiem ile ma lat bo moja wetka go nie ogladała ale tak patrząc na jego zachowanie to 1-1,5 roku. Młodziak:loveu:[/QUOTE]
a książeczka nie dotarła?:eviltong: że piszesz, ze nie wiesz:eviltong:


do nas trafił na końcu czerwca i miał ok. 10 miesięcy



ok. megi dam ci dane zaraz na pw do tej pani, jakby co to jeszcze jo37 moze jechac na wizyte, ale ona nie zna psa, więc ty lepiej ocenisz.

Link to comment
Share on other sites

Pianka, książeczka jest ale ja nie wierzę w nic co piszą i robią w schronisk:shake: Nic nie poradzę - takie mam doświadczenia. A Kibic się rozwija:loveu: - dziś wyszedł na wybieg bez smyczy, bez linki - spacerował sobie grzecznie, wąchała trawkę, załatwił wszystkie swoje potrzeby. Jak miał wrócić do kojca ładnie podszedł do mnie - żadnych problemów:multi:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam właśnie z Panią z Warszawy zainteresowaną adopcją Kibica. Na mnie Pani zrobiła dobre wrażenie. Opowiedziałam jej o zachowaniu Kibica, o tym że na poczatku mozę się troszkę bac, o tym, ze czasami sa problemy z zachowaniem czystości. Generalnie zaczęłam od minusów ale Pani to nic nie przeraziło. Jak dowiedziała się , że Kibic jest w Serocku koło Warszawy, powiedziała, ze na dniach a może nawet dzis jak przestanie padać podjadą zobaczyć Kibicka z meżem i 5- letnim dzieckiem. Jak się sobie spodobają, ja pojadę do nich i zrobię wizytę, a potem ewentualnie adopcja. Także teraz czekam na telefon od Pani ze szczegółami przyjazdu do nas:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...