Jump to content
Dogomania

Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)


bellatriks

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bellatriks'][quote name='Alicjarydzewska']i wylądowałam na 11 :oops: :wink:[/quote]
:cunao: :roflt: :calus:[/quote]
no nie śmiechaj :oops: stara jezdem nie dobiegłam :( :oops: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: / bo by mi sie flaszki potłukły :wink: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jakiego psa najbardziej kojarze z moich dziecięcych lat??
Oczywiscie owczarka podhalanskiego mojej babci.
Miala na imie Bela i dozyla 16 lat,a pod koniec swego zycia to juz prawie zebow nie miała.Bardzo nie lubiła obcych,wszystkich gryzła tylko swoich tolerowała...a jak tak patrze na te twoje psidła to normalnie zawsze mi wraca wspomnienie o Belusi. :)

Buziaki dla Haleczki i Harnaśka :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Berys i Bela(Camary) to se same salon fryzjerski robią, a moim to ja muszę wyczesywać te tony kudłów :wink:[/quote]

haha ale śmieszne :motz: a już boki zrywam, jak sobie ten salon otwierają w... salonie a ja tymi tonami kudłów zapycham odkurzać :angryy:
a na dodatek Belkę właśnie musiałam wypięknić i wyciąć kilka sporych rozmiarów filców za uszu, z portek i kryzy..... psica jak cudo... albo raczej cudak :roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...