Jump to content
Dogomania

Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)


bellatriks

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bellatriks'][b]Biały miś[/b]


Biały miś dla dziewczyny
Którą kocham i kochać będę wciąż
Lecz dziewczyna jest już z innym
I pozostał mi po niej smutek, żal.


Hej, dziewczyno! Spójrz na misia
On przypomni, przypomni chłopca ci
Nieszczęśliwego, białego misia
Który w oczach ma tylko same łzy.


Płynie czas, tak jak rzeka
I nie wrócą, nie wrócą tamte dni
W moim sercu jest dziś rana
Którą zetrzeć możesz tylko ty.


Hej, dziewczyno! Spójrz na misia
On przypomni, przypomni chłopca ci
Nieszczęśliwego, białego misia
Który w oczach ma tylko same łzy.


[b]dbsst:[/b] dla Ciebie "Biały Miś" :P[/quote]

heheheheheh normalnie tak piknie odspiewanego bialego pluszaka ;)

dziekuje :buzi:

ale wole te zdjeciowe biale misie ;) bo som slicznosciowe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morrisonka']Piękne :D
Obok mnie mieszka podobny, ale jednak znacznie mniej zadbany..[/quote]

Pozory mylą,. Dziadek za też za bardzo o nie nie dba. Te psy nawet nie znają komendy "siad",a mają ponad 1,5 roku!!! Boją się obroży, na smyczy niedawno znajomy dziadka je nauczył chodzić. No i w dodatek miały być stróżujące,a łaszą się do każdego. Ale i tak są najukochańszymi pieśkami na świecie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']
Pozory mylą,. Dziadek za też za bardzo o nie nie dba. Te psy nawet nie znają komendy "siad",a mają ponad 1,5 roku!!! Boją się obroży, na smyczy niedawno znajomy dziadka je nauczył chodzić. No i w dodatek miały być stróżujące,a łaszą się do każdego. Ale i tak są najukochańszymi pieśkami na świecie[/quote]

Przecież 1,5 roczne podhalany to jeszcze prawie szczenięta, więc nie dziwię się, że się łaszą do wszystkich :wink: Ale trzeba by je trochę podszkolić z podstawowych komend, bo możecie mieć z nimi nie lada kłopot za parę miesięcy :-?

Ale śliczne są to fakt :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara'][quote name='bellatriks']
Pozory mylą,. Dziadek za też za bardzo o nie nie dba. Te psy nawet nie znają komendy "siad",a mają ponad 1,5 roku!!! Boją się obroży, na smyczy niedawno znajomy dziadka je nauczył chodzić. No i w dodatek miały być stróżujące,a łaszą się do każdego. Ale i tak są najukochańszymi pieśkami na świecie[/quote]

Przecież 1,5 roczne podhalany to jeszcze prawie szczenięta, więc nie dziwię się, że się łaszą do wszystkich :wink: Ale trzeba by je trochę podszkolić z podstawowych komend, bo możecie mieć z nimi nie lada kłopot za parę miesięcy :-?

Ale śliczne są to fakt :P[/quote]

Cześć :)

Wszystko, co BIAŁE jest piękne :wink: :lol: ... wiem coś o tym :lol:

Camara, ma rację, podhalany długo są ufne (nawet za bardzo), ale im to przechodzi 8) ... co gorsza jeśli się z nimi nie pracuje zaczynają wprowadzać w życie własne pomysły i wtedy może być :roll: nie za bardzo.

Bellatriks, z jakiej hodowli one są?
Zapraszam także do podhalańskiego wątku :D

[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=1900&start=735[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia z jakiej a raczej z jakich hodowli one są(bo z 2 różnych).
Co do komend: no fakt, przydałoby się,ale dziadek uważa, że nie potrzeba. Ani ja ani tata nie zdołaliśmy przemówić mu do rozsądku...
Kiedyś próbowaliśmy je szkolić,ale jedyne co z tego zostało to to, że jak ktoś stoi z jakimś jedzeniem to one podchodzą, potem siadają,następnie kładą się....i dziwią czemu nie dostały nagrody. Przecież wszystko było jak trzeba??? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks'] Nie mam pojęcia z jakiej a raczej z jakich hodowli one są ... [/quote]

Szkoda :( Może w przyszłości postaraj się zapamiętać :)

[quote name='bellatriks'] Co do komend: no fakt, przydałoby się, ale dziadek uważa, że nie potrzeba. Ani ja ani tata nie zdołaliśmy przemówić mu do rozsądku...
Kiedyś próbowaliśmy je szkolić,ale jedyne co z tego zostało to to, że jak ktoś stoi z jakimś jedzeniem to one podchodzą, potem siadają,następnie kładą się....i dziwią czemu nie dostały nagrody. Przecież wszystko było jak trzeba??? :lol:[/quote]

Jest kilka poleceń, które podhalany powinny opanować ... "do mnie!", "stój!", "spokój!".
Zwierzęta tej rasy są samodzielne, niezależne, żywiołowe z natury i [i]nieoszlifowane[/i] potrafią być niebezpieczne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

reaktywacja naszej galerii!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oto zdjęcie z ava, czyli Halka i Harnaś flirtujący na podłodze:
[img]http://x4.putfile.com/9/24510020391.jpg[/img]

A oto Halka i Harnaś odpoczywają w cieniu samochodu
[img]http://x4.putfile.com/9/24510222997.jpg[/img]

[img]http://x4.putfile.com/9/24510230563.jpg[/img]

A tu zamienili się stronami
[img]http://x4.putfile.com/9/24510233962.jpg[/img]


baskomaniak :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...