Jump to content
Dogomania

Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ


leni356

Recommended Posts

Kenel jest znakomitym rozwiazaniem dla psa niszczacego. Oczywiscie stopniowo i powoli trzeba psa do niego przekonywac, pozniej jest super.

Na poczatku zalecane jest, zeby (jezeli da oczywiscie rade :) ) siedziec tam z psem. dawac w kenelu smakolyki, zabawki. Postawic miske z woda i jedzeniem. zamykac na oczatku psa jak jestesmy w domu. Pozniej zamykac psiaka w wychdozic na chwile z pokoju. Pozniej coraz dluzej az osiagniemy cel.

Tak powaznie to dla tego psiaka wielka szansa i rozwiazanie. Klatka/kenel...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Golden Evita']W bydgoskim schronisku przebywa york. nie je, wymiotuje. Moge wziac go na tymczas jednak bede potrzebowala pomocy finansowej na weta...[/QUOTE]

Na yorka znajdzie sie DT bez problemu a Ty przez swoja nieodpowiedzialnosc znalazlas sie na czarnych kwiatkach... tak dla przypomnienia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Na yorka znajdzie sie DT bez problemu a Ty przez swoja nieodpowiedzialnosc znalazlas sie na czarnych kwiatkach... tak dla przypomnienia[/QUOTE]
Madallena znajdzie sie na pewno tylko pomoc potrzebna, ja laik jestem i nie mam doświadczenia..... Nie wiem co z czym sie je... a szkoda, żeby taki maluch okazał się ofiara mody:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Na yorka znajdzie sie DT bez problemu a Ty przez swoja nieodpowiedzialnosc znalazlas sie na czarnych kwiatkach... tak dla przypomnienia[/QUOTE]



Tak dla sprostowania... Tydz mialam owczarka szetlandzkiego ze schronu na tymczas... został znaleziony dom i nie bylo zadnych zastrzezen. Pies miał nawet wizyte w salonie pieknosci gdzzie został zrobiony na bostwo... wiec chyba sie wykazałam. I gdybyś nie zauwazyła nadal staram sie pomoc dlatego za przeproszeniem, badz cicho i pomagaj skoro uwazasz sie za taka dobra a nie psujesz temat watku. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Ale zaczął!!! I to się liczy. Czas, czas i jeszcze raz czas, wyrozumiałość sąsiadów;) i "dyscyplina":)[/QUOTE]

Tak, ale chwil zwątpienia było cała masa. Da się, tylko niestety nie każdy wytrzyma kilka miesięcy :( Rutyna jest bardzo ważna, no i ćwiczenia z dobrym behawiorystą, słuchanie porad i stosowanie ich (bo najczęściej ludzie nie stosują się do porad, no i oczekują poprawy natychmiast). A najważniejsze jest oziębienie stosunków - ignorowanie psa 20 minut przed wyjściem z domu i 20 minut po przyjściu.
Aha, na Mopka nie działały żadne preparaty.

Link to comment
Share on other sites

Szejk nie miał swojego wątku, i nawet jego zdjęcia chyba nie mamy.
No właśnie, nie każdy da radę wytrzymać kilka miesięcy.

Edit:
mam zdjęcie Szejka. On znalazł dom z wątku w dziale Przygarnę psa.
To jego domowe zdjęcie. Było na tamtym wątku.
Biedny Szejk.
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/240/42a36112bd16ce9e.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Szejk nie miał swojego wątku, i nawet jego zdjęcia chyba nie mamy.
No właśnie, nie każdy da radę wytrzymać kilka miesięcy.

Edit:
mam zdjęcie Szejka. On znalazł dom z wątku w dziale Przygarnę psa.
To jego domowe zdjęcie. Było na tamtym wątku.
Biedny Szejk.
[/QUOTE]
Biedny :( Tak mu dobrze ze ślepek patrzy....Taki śliczny jest....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Szejk nie miał swojego wątku, i nawet jego zdjęcia chyba nie mamy.
No właśnie, nie każdy da radę wytrzymać kilka miesięcy.

Edit:
mam zdjęcie Szejka. On znalazł dom z wątku w dziale Przygarnę psa.
To jego domowe zdjęcie. Było na tamtym wątku.
Biedny Szejk.
[/QUOTE]
Biedny :( Tak mu dobrze ze ślepek patrzy....Taki śliczny jest....

Link to comment
Share on other sites

Cholera z tym Szejkiem...
Gdzie trafi :( nie mzoe wrocic do schronu!

A probowali z klatka? to dla niego ostatnia szansa.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
York przy dobrej promocji i reklamie znajdzie dom, ktory zapewni mu pomoc finansowa i wyleczy. Nie potrzebuje DT tylko PILNYCH ogloszen! Pieniadze moga byc przekazane na psa mniej adopcyjnego, ktorego NIKT z potencjalnych wlascicieli NIE WYLECZY NA SWOJ KOSZT!
No to fajnie, ze mialas owczarka. Ciekawe kiedy bedziesz miala tymczas i nagle, ni z tego ni z owego przestaniesz sie odzywac (nie odpowiadac na maile i smsy co bardzo lubisz) i kiedy ponownie wystawisz kogos do wiatru... czekam az pokazesz swoje prawdziwe JA.
I nie chce mi sie z Toba dyskutowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Golden Evita']Tak dla sprostowania... Tydz mialam owczarka szetlandzkiego ze schronu na tymczas... został znaleziony dom i nie bylo zadnych zastrzezen. Pies miał nawet wizyte w salonie pieknosci gdzzie został zrobiony na bostwo... wiec chyba sie wykazałam. I gdybyś nie zauwazyła nadal staram sie pomoc dlatego za przeproszeniem, badz cicho i pomagaj skoro uwazasz sie za taka dobra a nie psujesz temat watku. pozdrawiam[/QUOTE]

Nikt tu nie będzie siedział cicho, bo każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie. Poza tym od uciszania na tym wątku jestem ja :diabloti:
Też uważam ze dla yorka domek szybko się znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']


zenada to Ty jestes i nie zenadz tu, bo nowa jestes na dogomanii i nie wiesz jakie psy ida szybko i latwo do adopcji.(z reszta trudno sie nie domyslac...)
Zajmij sie lepiej psiakiem w megapotrzebie np. Slepym Puszkiem z Glowna, ktory ma chorobe sieroca i poilnie potrzebuje SPA i domu. Jego jestesmy w stanie wesprzec finansowo.
[/INDENT][/QUOTE]


Kobieto... Czy Ty jestes zdrowa? o co Ci chodzi?! i nie ublizaj mi bo sobie tego nie zycze i jesli znasz sie tylko na psim prawie to uwazaj na slowa bo za to co napisalas na molosach ja bym Ci machnela sprawe w grodzkim. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Evita, Madallena - idźcie z pretensjami na PW. Całe dogo miało nieciekawą okazję poznać Wasze przepychanki na czarnych kwiatkach (co nota bene nieźle zawaliło wątek, który i tak jest nieczytelny), więc każdy wie, o co Wam chodzi - darujcie więc sobie w imię tych wszystkich psów, które trzeba ratować...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...