Jump to content
Dogomania

POMOCY! CIEŃ PSA! Szczeniak zabrany zwyrodnialcowi chce walczyć o życie!


Turkusik

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='chita']grilleiro Witaj:lol:moze bedziesz czestszym gosciem na dogo bo jak juz napisano to jest jak narkotyk a wiem z autopsji;) [/quote]
Za pewne masz rację, ale ja bardziej ''kociarz'' jestem niż Dogomaniak, więc boję się, że zostanę tutaj pogryziony :eviltong: Aczkolwiek przyznaję się, że mam ''siostrzeńca'', który się wabi Heff i jest bokserem :)
Za całą akcję stawiam Wam piątkę z plusem, mówi już o Was cała Polska :) Najważniejsze, że udało Wam się złapać na gorącym uczynku oszustki, co może skutkować przykładem dla innych potencjalnych oszustów. Oni mogą sobie nie zdawać sprawy z potęgi internetu... :evil_lol: Tak trzymać i bądźcie nadal czujni na wszelkiego rodzaju wałki :)
Ja ze swej strony na koniec przesyłam kocie ''mrrraaauuu'' wszystkim Dogomaniaczkom, które namiętnie rozmawiały o nowych ''kocurach'' na forum :diabloti: Niby jeszcze na dobre jesieni nie mamy, a tu już tak marcowo się robi...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mnie tak chodzi po głowie..... A prokurator (czy policja) jakoś nie może sobie sprawdzić wpływów na te konta? Zrobić z tego jakiejś zbiorczej sprawy? Bo tak to się nawet ćwierć oszukanych ludzi nie zgłosi.

Edit: i skoro tej kasy było chyba sporo to tak sobie myślę, zgłosiła to ona do skarbówki? Bo u nas skarbówka to jednak ma OGROMNE możliwości sprawdzenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek'][URL="http://bezpieczenstwo.onet.pl/1574600,item,0,wiadomosci.html"]17-latka z Witkowic mogła wyłudzić nawet kilka tysięcy złotych - Wiadomości - Onet.pl Bezpieczeństwo[/URL][/quote]

A przecież wydała tylko 400,- zł na książki i ubrania, hehe :evil_lol: Ja tak się zastanawiałem właśnie, na co ona chce wziąć kredyt, żeby oddać wszystkie pieniądze? No bo chyba nie na te 400,- zł ;)
Niemniej ''tak jej dopomóż Bóg'', żeby miała nauczkę do końca życia ;)

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.flickr.com/photos/16883271@N00/1886193509/]Our tired Kia on Flickr - Photo Sharing![/url]

Właścicieli psa może można odnaleźć poprzez zrzeszenie w American Kennel Club [url=http://www.akc.org/]American Kennel Club - akc.org[/url] w końcu bywali na wystawach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella'][URL="http://www.flickr.com/photos/16883271@N00/1886193509/"]Our tired Kia on Flickr - Photo Sharing![/URL]

Właścicieli psa może można odnaleźć poprzez zrzeszenie w American Kennel Club [URL="http://www.akc.org/"]American Kennel Club - akc.org[/URL] w końcu bywali na wystawach.[/quote]

Slyszalam, ze juz ktos napisal do USA???? Pytanie Kto?
Jestem jedna z poszkodowanych, narazie znalazlam przelewy na [B]Pusie (operacja 500PLN)[/B] i [B]na Bruna 80PLN...[/B]musze dostarczyc kopie przelewow na Policje (Bialoleka).Kto ma Fax na ta Policje??? Telefony mam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martuss']Kolejny nick, bo tamte zostały zablokowane. Więc jak mam się z Wami skontaktować??? Wszystkie kwoty przeleję na Wasze konta, mogę jeszcze raz przeprosić i błagać o wybaczenie. Jeśli w Polsce nie ma ludzi z sercem to trudno. Wezmę nawet kredyt, żeby Was spłacić. Swoje oświadczenie już napisałam i go nie zmienię, bo jest prawdą. Najwidoczniej tutaj po prostu nikt nigdy nie żył w biedzie i nie wie co to za uczucie, upokorzenie i strach. [B]Wszystkim, którzy mi wybaczą chcę [SIZE=3]osobno[/SIZE] podziękować[/B]. Pieniądze wyślę z 1 konta, żeby nie gmatwać. Jeśli nie zostanę zbanowana to wstawię rozliczenie. Miłej nocy![/quote]
Ja ci mogę wybaczyć, to u mnie kosztuje 3500zł. Przelej tę kwotę na konto Schroniska w Rudzie Śląskiej, w tytule wpłaty wpisz "na hotelowanie starych psów w czasie remontu".

Link to comment
Share on other sites

Coronaaj Jeżeli napisałaś do Amita, to teraz poszkodowani czekają na numer sprawy i z sygnaturą zgłoszą się do swoich komend policji w celu przesłuchania ich jako pokrzywdzonych.

E-mail właścicieli wyżlicy weimarskiej nie działą, a tylko oni mieli pod zdjęciem ostrzeżenie o zakazie kopiowania zdjęć i łamaniu praw autorskich.

Jak będziesz szła na policję weź kopię przelewu.

[CENTER][B]Komisariat Policji Warszawa Białołęka[/B]

03-188 Warszawa, ul. Myśliborska 65[/CENTER]
[B]Dyżurny Komisariatu[/B]
tel.: (+48) 022 603 51 30/31, 022 603 86 03
faks: (+48) 022 603 51 00

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa , ale tyle tu dobrych cioteczek i wujaszków :evil_lol:
, a to bardzo pilna sprawa :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/piekna-sunia-na-lancuchu-zbieramy-na-sterylke-pilne-144305/[/url]

Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości co do istnienia suni , proszę o kontakt , sunię można zobaczyć osobiście i sprawdzić wiarygodność ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']
E-mail właścicieli wyżlicy weimarskiej nie działą, a tylko oni mieli pod zdjęciem ostrzeżenie o zakazie kopiowania zdjęć i łamaniu praw autorskich.
[/QUOTE]

zakaz kopiowania dotyczy wszystkich zdjęć (prawo autorskie), niezależnie czy ktoś dopisał takie info, czy nie

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że dorobella już odpowiedziała. coronajj, serdecznie dziękuję za okazaną pomoc, nasza rozmowa w znanych Ci okolicznościach zapewniła to, że sprawa na pewno się nie rozmyje. Proszę o przesłanie danych zgodnie z zaleceniem prowadzacego dochodzenie. Pozdrawiam
Amit

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedno, Bardzo proszę nie pouczajmy organów ścigania, co mają robić. Przypominam, że żyjemy w normalnym kraju, w którym obowiazują zasady takie jak:
. domniemanie niewinności
. tajemnica korespondencji
. tajemnica bankowa
. ochrona danych osobowych

Informacja o prokuratorskim numerze sprawy będzie dopiero w poniedziałek lub we wtorek. Wzory zgłoszeń o popełnieniu przestępstwa zamieszczę na tym wątku w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Przestańcie, bo jeszcze gadać będą, że psiary i kociary jakieś wyposzczone są :eviltong: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
[B]
Jasny gwint jesteście dziewczyny wyposzczone??? to się baaardzo dobrze składa bo ja również :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amit']I jeszcze jedno, Bardzo proszę nie pouczajmy organów ścigania, co mają robić. Przypominam, że żyjemy w normalnym kraju, w którym obowiazują zasady takie jak:
. domniemanie niewinności
. tajemnica korespondencji
. tajemnica bankowa
. ochrona danych osobowych

Informacja o prokuratorskim numerze sprawy będzie dopiero w poniedziałek lub we wtorek. Wzory zgłoszeń o popełnieniu przestępstwa zamieszczę na tym wątku w poniedziałek.[/quote]

Amit :cool2:
Bardzo się cieszę, że ruszyła cała machina :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grilleiro']
Ja ze swej strony na koniec przesyłam kocie ''mrrraaauuu'' wszystkim Dogomaniaczkom, które namiętnie rozmawiały o nowych ''kocurach'' na forum :diabloti: Niby jeszcze na dobre jesieni nie mamy, a tu już tak marcowo się robi...:loveu:[/quote]

nooo i dlatego mi sie wydaje ze szybko stad kocury nie zwieja:diabloti:glodnemu chleb na mysli:evil_lol:

[quote name='rozi']Ja ci mogę wybaczyć, to u mnie kosztuje 3500zł. Przelej tę kwotę na konto Schroniska w Rudzie Śląskiej, w tytule wpłaty wpisz "na hotelowanie starych psów w czasie remontu".[/quote]

:klacz::klacz::klacz:no i jeszcze kilkaset takich zobowiazan :evil_lol:........



[quote name='Amit'] nasza rozmowa w znanych Ci okolicznościach zapewniła to, że sprawa na pewno się nie rozmyje. Proszę o przesłanie danych zgodnie z zaleceniem prowadzacego dochodzenie. Pozdrawiam
Amit[/quote]


Same dobre wiesci z rana...domniemam ze rodzice juz wiedza:lol:


[quote name='Witt'][B]
Jasny gwint jesteście dziewczyny wyposzczone??? to się baaardzo dobrze składa bo ja również :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/quote]

nooo i znowu sie zaczyna:mad::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Może więc warto zwrócić się do portali np. Onet, aby zamieścili informację, że wszystkie osoby, które wpłacały pieniądze na te psy, które "podstawiała" ta dziewczyna kontaktowały się z odpowiednią Komendą Policji?[/quote]


Margo - już tu pisałam, ale jak na allegro zostaliśmy oszukani w innej sprawie to mieliśmy się każdy z osobna zgłaszać na policję w miejscu zamieszkania w celu przesłuchania...wiec nie wiem czy w tym przypadku też nie będzie trzeba tak tego zrobić - może mając nr sprawy ogólnej...


[quote name='Witt'][B]
Jasny gwint jesteście dziewczyny wyposzczone??? to się baaardzo dobrze składa bo ja również :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/quote]



czy to wątek matrymonialny????:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję że gówniara zostanie przykładnie ukarana, w Szwecji za kradzież karano odcinaniem dłoni dlatego też w tym kraju nigdy nie było kradzieży...Bieda pomimo nie ukrywajmy tego że źle żyje się w Polsce jesteśmy w ogonie Unii Europejskiej w każdym względzie, Państwo nie dba o swoich obywateli, nie uprawnia do tego typu zachowań, żerowanie na cudzym nieszczęściu musi być potępione i surowo ukarane!:angryy::angryy::angryy:

Gówniara uderzyła bezpośrednio w potrzebujące zwierzęta i prawa, możliwości dobrych ludzi pomagającym zwierzętom na co dzień, przypominam że zazwyczaj osobami dającymi pieniądze nie są osoby zamożne!!!

Nie mam pojęcia jak będzie miało to miejsce w naszym kraju ale zagranicą ta osoba nie miałaby już życia...byłaby z pewnością surowo ukarana!:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amit']Raz jeszcze ponawiam apel o przesyłanie informacji, na jakie numery kont i jakie kwoty były przesyłane. Jest to niezbędne w celu szybkiego i jednoznacznego zidentyfikowania sprawców.
Jednocześnie proszę o powstrzymanie się od komentarzy i podawania nie sprawdzonych informacji. Osąd winnych i poszukiwanie sprawców to zajęcie dla organów ścigania, a nie dla nas. Jednocześnie utrudniamy im zadanie, bo ten wątek stanowi obecnie dowód w sprawie, i zmuszamy organy ścigania do przedzierania się przez setki nic nie wnoszących postów.
Informacja dla osób poszkodowanych:
[B]Dziś lub jutro będzie znany numer sprawy, który podam na wątku. Osoby pokrzywdzone proszone będą o zgłaszanie się do lokalnych komisariatów policji z dowodami wpłat lub wyciągami z konta potwierdzającymi wpłacone kwoty i konta odbiorców w celu zgłoszenia przestępstwa z powołaniem się na numer sprawy[/B].[/quote]

I tu jest rozwiązanie ;)

Witt, a ty te dwa tygodnie to chyba wytrzymasz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']Te osoby, którym została zwrócona kwota też muszą zgłosić się na policję .... ponieważ kwoty zostały zwrócone po odkryciu oszustwa.[/quote]

Zgadzam się, dokładnie wszystko musi być zgłoszone, nie wolno zatajać faktów, a fakty są takie że ta osoba w perfidny, obmyślany sposób przywłaszczyła sobie pieniądze wielu osób...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...