Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

4 minuty temu, łamAga napisał:

A no to inna sprawa , po kilku dniach Ci przejdzie ;)

Ja lubię swoją prace i gdzie mam szukać innej , pod latarnią ? :P

Ale tak czytam, że niby pomaga też przy alergii :P Tylko raczej nie bardzo go stosować non stop. trzeba by przerwy robić ;)

Przyjemne z pożytecznym i jeszcze może ciąża będzie :D

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, *Magda* napisał:

Ale tak czytam, że niby pomaga też przy alergii :P Tylko raczej nie bardzo go stosować non stop. trzeba by przerwy robić ;)

Przyjemne z pożytecznym i jeszcze może ciąża będzie :D

Ja nie moge miec przerw w lekach bo bym sie chyba udusiła , Loratadyna daje rade , tylko czasami mam masakre ale wiekszosc czasu mam spokój ;)

Buhahahaha jak widać we wszystkim idzie znaleźć i te pozytywne strony :P

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ja na alergię dodatkowo sobie do żarcia dodaję olej z czarnuszki ;) Polecili mi swego czasu kociarze. I faktycznie trochę lepiej...

Dobrej nocy!

Ja juz sie boje jeść czegokolwiek , chipsów sobie nie mogę zjeść a taką mam ochotę ;( ale z tą czarnuszką warto wypróbować ;)

Mam nadzieje ze we wrześniu już bedzie ok , nawet wczorajszy spacer z Anią i Brando sobie odpusciłam bo mam przed oczami wizję nie przespanej nocy po tym spacerze ;( 

Sebek sam chodzi na spacery póki co :/

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, *Magda* napisał:

To już w ogóle nie będę mogła się ruszyć w salonie :D

jedno bedzie w salonie drugie w sypialni :D

ja się bardziej obawiam że Tami to rozszarpie bo to mały niszczyciel jest :/

Qużwa ale dzisiaj miałam w ogóle przygode , masakra  , poszłam do tesco po piwo , przede mna stał chłopaszek , moze miał z 18-19 lat góra , kupował też alkohol , babka mu skasowała , jeszcze chciała moje piwo mu skasować :D zapłacił i poszedł , przyszła kolej na mnie a Ona " moge dowodzik prosić " <wow> aż się zaśmiałam i powiedziałam " o matko Boska" pokazałam dowod , zapłaciłam , wzięłam piwo i poszłam , całą droge do samochodu pizgałam :P

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Trza było iść z Fabianem, to wtedy wiadomo, że Ty już matka :D

No własnie jak ide z Fabianem to tak dziwnie na mnie patrzą ale mi sprzedają bo słyszą jak Fabian mówi do mnie mamo to wiedzą , tzn stawiają że mam te 18 lat hahahha ale błagam , ja mam 36 lat :P

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, łamAga napisał:

Ja juz sie boje jeść czegokolwiek , chipsów sobie nie mogę zjeść a taką mam ochotę ;( ale z tą czarnuszką warto wypróbować ;)

Mam nadzieje ze we wrześniu już bedzie ok , nawet wczorajszy spacer z Anią i Brando sobie odpusciłam bo mam przed oczami wizję nie przespanej nocy po tym spacerze ;( 

Sebek sam chodzi na spacery póki co :/

Znam ten ból... :( Ani czeko, ani chipsy... :< ani żadne inne słodycze...

Współczuję. Ja na spacery chodzę. Kicham, prycham, ale chodzę. Muszę się nacieszyć spacerami, póki mogę.

Ale Staś się zmienił, wow!

Ty się ciesz, że o dowód Cię pytają :D Znaczy się: że masz dobre geny :D Ja jak stoję z mamą, to wszyscy myślą, że to moja starsza o ok 6-7lat siostra :D

Link to comment
Share on other sites

kurde odprowadzałam kiedyś niepełnosprytną koleżanką na wózku gdzieś tam
do jej znajomych
i pomagamy im sie pakować do auta i pytam się gdzie ta siatka moja bo ona nie jedzie z nimi 
a laska do mnie "córka do auta położyła"
phi 
kumpela jest rok młodsza 
ale dużo mniejsza i to pewnie dlatego - tak to sobie tłumacze ;)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Znam ten ból... :( Ani czeko, ani chipsy... :< ani żadne inne słodycze...

Współczuję. Ja na spacery chodzę. Kicham, prycham, ale chodzę. Muszę się nacieszyć spacerami, póki mogę.

Ale Staś się zmienił, wow!

Ty się ciesz, że o dowód Cię pytają :D Znaczy się: że masz dobre geny :D Ja jak stoję z mamą, to wszyscy myślą, że to moja starsza o ok 6-7lat siostra :D

już powoli przestaje pylić wiec jakos wytrzymam ;)

ja nie daje rady , po takim spacerze na prawde cierpie , nie mogę oddychac , dziurki w nosie mam po prostu jak zaklejone betonem , zero powietrza , tak mi wszystko w środku puchnie i przeważnie calutką noc nie śpie , to jest straszne , a psy  ostatnecznosci i tak idą ale z samym Sebkiem i troche krótszą trasę ale zawsze coś ;)

Mi sie wydaje że Staś jest cały czas taki sam ale jak wracam do starych zdjęć to widzę mega różnice ;)

Hehehhee no niby masz gorzej ale mi tez nie jest do smiechu ze maja mnie za dziecko :P

5 godzin temu, 3 x napisał:

kurde odprowadzałam kiedyś niepełnosprytną koleżanką na wózku gdzieś tam
do jej znajomych
i pomagamy im sie pakować do auta i pytam się gdzie ta siatka moja bo ona nie jedzie z nimi 
a laska do mnie "córka do auta położyła"
phi 
kumpela jest rok młodsza 
ale dużo mniejsza i to pewnie dlatego - tak to sobie tłumacze ;)

hahahahahahahahhahaha chciała bym widziec wtedy Twoją minę , pewnie była bezcenna :D 

59 minut temu, Aleksa. napisał:

Jak ten czas zasuwa..tyle czasu już was 'znam' wow

Nooo strasznie czas ucieka , niestety :/ dopiero co rodziłyśmy a tu już w piątek młodzi będą popitalać do przedszkola ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...