Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Teraz przylazłaś jak się spać wybieram :P

A bo u ciotki na wsi bylismy i Fabiana nie szło do domu wyciągnąć bo karmił króliczki , kaczki , kotki głaskał , traktory oglądał , normalnie cieszył się bardziej niż z wizyty w zoo :D i po co my kase na wyjazd tracili :P

Link to comment
Share on other sites

Jednak to prawda że nie powinno się chwalić dnia przed zachodem słońca , wczoraj pół nocy nie przespałam przez zatkany nos :/ a już jest chłodnawo to nie powinno nić jakoś intensywnie pylić , no ale następstwem nieprzespanej nocy było "zaspanie" do pracy , przebudzałam się i pierwsza myśl " o fuck , przecież ja zaciskałam budzik jakiś czas temu " patrze 6:05 a wstaje o 5 , wszystko w biegu , nawet kawy nie wypiłam , jak ja tego nie lubie grrrrrr

No , wiec ide troche pospać ;) moze jutro uda mi sie dac foty z zoo ;)

Dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

wczesna godzina jeszcze gdzie leziesz ? :P

wczesniej nie mogłam wejść bo musiałam jeszcze pranie powiesić :P nie mam pralki ze suszarką :P

Może i wczesna, ale już 3 noce mam zarwane, bo mi katar nie daje spać :/ Biorę tabsy, jest po nich dużo lepiej niż bez nich, ale i tak w nocy się budzę z zatkanym nosem :(

To sobie kup :P

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Może i wczesna, ale już 3 noce mam zarwane, bo mi katar nie daje spać :/ Biorę tabsy, jest po nich dużo lepiej niż bez nich, ale i tak w nocy się budzę z zatkanym nosem :(

To sobie kup :P

znam ten ból :/ ja juz chyba z 8 butelek kropli otrivin zużyłam i kolejne nowe są już w szafce naszykowane ;( 

nie mam za co :P

a teraz jeszcze Stasia urodziny ( jutro :P ) i 1 września Gabi ( chrześniaczki :P ) , wydatek goni wydatek a pensja wciąż taka sama ehhh

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, *Magda* napisał:

U mnie pomógł CirrusDuo, bo to nie katar alergiczny :P Ale po tym badziewiu nie powinnam pić alkoholu, bo to tabletki z pochodną efedryny :/

To zmień pracę :P

A no to inna sprawa , po kilku dniach Ci przejdzie ;)

Ja lubię swoją prace i gdzie mam szukać innej , pod latarnią ? :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...