Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Przed chwilą, angineuuka napisał:

eh Aga :D 

jestes przeciw ciachaniu ? :P

Quzwa stwierdziłam ze jest tak gorąco ze posiedze w samym staniuku , sciagam bluzke a tam niespodzianka , nie ma stanika :D :D :D :D dobrze ze okno mam zasłonięte hahahahahaha

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

jestes przeciw ciachaniu ? :P

Quzwa stwierdziłam ze jest tak gorąco ze posiedze w samym staniuku , sciagam bluzke a tam niespodzianka , nie ma stanika :D :D :D :D dobrze ze okno mam zasłonięte hahahahahaha

jestem bardzo za :) I gdybym chciała brać jakaś rase (tajemnica) to chciałabym kopiowaną :D 

 

omg Aga xD nie wiesz ze nie masz stanika? :O hahaha

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, angineuuka napisał:

jestem bardzo za :) I gdybym chciała brać jakaś rase (tajemnica) to chciałabym kopiowaną :D 

 

omg Aga xD nie wiesz ze nie masz stanika? :O hahaha

wtedy nie mogła byś wystawiać :P

zapomniałam że się już wykąpałam i ściągłam stanik :D 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

w sumie .... ja mam w dOpie czy są układziki , lubie wystawy i już a czy coś zdobywamy .... wystarczy mi że zrobimy championa ;)

no niby tak, ale jak np suka zdobywa boba, gdzie wg wzorca powinna mieć dyskwalifikacje.. to nie jest fajne :p grzywka w przyszłosci na bank nie bede wystawiać :p 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, angineuuka napisał:

mam nadzieje, ze bedziesz w przyszłym roku na europejskiej? :D 

Ja się na wds czaję.. ale raczej nie pojade.

Ja już widziałam psa (nie napiszę rasy ) który gołym okiem było widac że ma mega zaognioną chorobę skóry i od razu z ringu wysłała bym go do weta , wygrał wszystko więc....

My będziemy na bank :D

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, łamAga napisał:

Ja już widziałam psa (nie napiszę rasy ) który gołym okiem było widac że ma mega zaognioną chorobę skóry i od razu z ringu wysłała bym go do weta , wygrał wszystko więc....

My będziemy na bank :D

też grzywacz? :D :D w mt nie widać by było xD

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Buhahha, czytając historię ze stanikiem padłam :D :D :D

 

Fajne foty, Tamira świetnie pasuje do Brando.
A jak z Qwendi radzicie sobie z upałami?

Ha mam czasami takie akcje ze sklerozą :D

dziekuje :*

Qwendi znosi upały całkiem ok , wbrew pozorom gorzej ma Tamira  dyszy i łazi z kąta w kąt jak by miała zaraz paść , już mnie zaczyna wkurzać ale rozumie że nie jest jej lekko więc zagryzam wargi i nic nie mówie ....

Przed chwilą, angineuuka napisał:

też grzywacz? :D :D w mt nie widać by było xD

Nie nie , w sumie napisze , przeciesz psa nie podaje na tacy :P 

Mastino neapolitano 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, angineuuka napisał:

taa, w sumie to logicze xD ale coś gdzieś głośno chyba o tym było?

Nawet nie wiem ale waliło od tego psa na kilometr , ja nie wiem gdzie oczy i nos miała sędzina/sędzia , juz pomijając fakt że ledwo łaził ten pies jak by miał dysplazje no ale .... nie nam to oceniać ;) 

ide spać bo sąsiad robi dach i od 4 w nocy trzaska dechami :/

a jeszcze sobie zarzayczył żeby czwartek , piątek mu podwórko udostępnić i psa zamknąć w domu , chce z naszego podwórka wciągać blachę , więc od 4 Qwendi będzie darła pape w domu bo będzie chciała iść na wór zwłaszcza ze bedzie słyszała hałasy a nie bedzie mogła :/ masakra będzie coś czuje ehhhh

Dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

Nawet nie wiem ale waliło od tego psa na kilometr , ja nie wiem gdzie oczy i nos miała sędzina/sędzia , juz pomijając fakt że ledwo łaził ten pies jak by miał dysplazje no ale .... nie nam to oceniać ;) 

ide spać bo sąsiad robi dach i od 4 w nocy trzaska dechami :/

a jeszcze sobie zarzayczył żeby czwartek , piątek mu podwórko udostępnić i psa zamknąć w domu , chce z naszego podwórka wciągać blachę , więc od 4 Qwendi będzie darła pape w domu bo będzie chciała iść na wór zwłaszcza ze bedzie słyszała hałasy a nie bedzie mogła :/ masakra będzie coś czuje ehhhh

Dobranoc ;)

to jeszcze cisza nocna ;P 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...