Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

ej co tu taka cisza?

czy tylko mi się coś zjebało i wyświetla mi się ostatni post Magdy o niechęci do kolejnego dogoporodu?

 

czy może to na tej zasadzie: "cisza na morzu cisza w komnacie kto się odezwie ten ściaga gacie" i nie zakumałam i wyskoczyłam jak gumka z majtek?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, 3 x napisał:

ej co tu taka cisza?

czy tylko mi się coś zjebało i wyświetla mi się ostatni post Magdy o niechęci do kolejnego dogoporodu?

 

czy może to na tej zasadzie: "cisza na morzu cisza w komnacie kto się odezwie ten ściaga gacie" i nie zakumałam i wyskoczyłam jak gumka z majtek?

Aga ma na południe do roboty, a na dodatek młody do przedszkola poszedł :D pewnie się jutro odezwie :) 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, angineuuka napisał:

Aga ma na południe do roboty, a na dodatek młody do przedszkola poszedł :D pewnie się jutro odezwie :) 

Albo i nie, bo młody się od niej nie odklei z tęsknoty :P Tak właśnie zrobił mój młody. Odebrałam go od niani i resztę dnia za mną chodził jak cień :D

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam :D

Fabian ogólnie nie chodzi cały czas zamną ale od rana były pytania typu " a pójdziesz jeszcze do pracy " ? albo jak jechalismy z Sebkiem do Kalisza a On zostawał u babci to sie mnie złapał i mówił że musi jechać ze mną , dopiero jak mu obiecalam że przywioze mu prezencik to mnie puścił :P wiem , bardzo wychowawcze , bardzo :P

I kurde jestem na siebie mega , mega zła ;( miała bym kolejne zwierzątko , ale za bardzo się ociągałam ;( 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, łamAga napisał:

Zaglądam :D

Fabian ogólnie nie chodzi cały czas zamną ale od rana były pytania typu " a pójdziesz jeszcze do pracy " ? albo jak jechalismy z Sebkiem do Kalisza a On zostawał u babci to sie mnie złapał i mówił że musi jechać ze mną , dopiero jak mu obiecalam że przywioze mu prezencik to mnie puścił :P wiem , bardzo wychowawcze , bardzo :P

I kurde jestem na siebie mega , mega zła ;( miała bym kolejne zwierzątko , ale za bardzo się ociągałam ;( 

jaki prezencik? ;D 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, angineuuka napisał:

.. do czasu pewnie ;D

mam nadzieje ze nie :P

chyba trzeba popryskac na pająki :/ też ostatnio miałam przygodę , wracam z pracy , patrze za kiblem siedzi wielki czarny obleśny pająk , z tych dużych takich :/ brałam prysznic ale ciągle na niego patrzyłam , bo jak by mi zniknął z oczu to już koniec , chyba bym nie wyszła z wanny :/ wytarłam sie , szybko uciekłam z łazienki i budze Sebka ze ma go zabić bo mi się chce siku a się boje usiąść na kiblu bo ten potwor tam jest , Sebek zaspany , wyzywa żę na uj go budze  nie miał zamiaru w ogóle wstawać itd ale wstał , poszedł , wychodzi z łazienki i go pytam

ja :" zabiles go"?

Sebek: "tak"

j: to czemu nie slyszałam trzaskania ?

s: a po co mialem trzaskac ?

j: to gdzie jest?

s: leży tam koło wiadra

j: to już mogłeś go spuścić w kiblu 

ale lampka mi sie zapaliła i sobie mysle że nawet lepiej ze go zostawił przynajmniej bede miała pewność że go zatłukł . wchodze , patrze , nic nie ma , no to do rana juz siku nie poszłam , myślałam że mi pęcherz pęknie , rano juz poszłam bo strach był mniejszy , zwlaszcza ze pajaka nie było nigdzie widać , ale pisze do Sebka że mnie okłamał a On dalej twierdził że nie kłamał że lezy miedzy wiadrem a ścianą , poszłam , podniosłam wiadro , nic nie ma , a dzisiaj mówi do mnie " ej faktycznie wtedy go nie zabiłem , jak wczoraj rozlałem wode kolo wanny i chciałem wytrzć to mi spod wanny wyleciał i tym razem już na pewno go zatłukłem :[ no rynce opadają , pozniej mi sie ludzie dziwią jak mówie że jemu to ja w nic nie wierze !!!! 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, angineuuka napisał:

i tak nie robiłam całych :D

dobra, kichać to :D

 

co do pajakow, to ja nadal mam traume po tym wielkim pająku i sypiam na kanapie w pokoju ;p

Ja mam cały czas wrażenie że gdzieś jakiś czyha na mnie :/ w przyszłą sobote chyba wypsikam cały dom substralem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...