Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Aga- bardzo chcę :D Ale nie teraz niestety... Nie mam za bardzo warunków na 3 psa, najpierw pójdę do pracy, zarobię, i wtedy dopiero ;) Tylko wtedy zaś czasu będzie mniej, Ciekawe czy mnie nie przerośnie... No zobaczymy jak wyjdzie ;) Na razie złożyłam CV :D i w marcu się bronić muszę :)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie tego się boję ;) Chociaż mam inne wątpliwości- w domu są 2 niewychowane psy. Nie chcę, żeby młoda (bo suczka by była :)) przejęła zachowania tej dwójki. Więc pasowałoby spacerować i pracować z nią pojedynczo. No ale tych nie oleję, więc robi się problem- bo praca+szkoła obrona+ minimum 2h dziennie Kaja (i ok połowa z tego Lucek)+ młoda, też pewnie z 2h... Doby mi brakuje :(

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Ostatnio były dwa pety bf na sprzedaż, trzeba śledzić ;). 4tys za psa to przegina.

Hehehe, to ja też planuję ozziczkę, suczkę właśnie. Z tym, że Marta chyba szukasz wśród showów? ;) Bo ja jednak celuję w twardego psa.

Link to comment
Share on other sites

Jemu w ogóle nie zależy na rodowodzie , zależy mu tylko żeby to był pies zdrowy więc pomyślałam może o adopcji , mówił ze tak do 300 km mógł by dojechać ale nie chce dawać więcej za psa jak 1500 , a to nie łatwe do załatwienia ;)

 

W zoo kupiłam młodemu zabawke bez której nigdy z zoo nie wracalam ,czyli skaczacego pająka :D i Kinia go dzisiaj zabiła ;( Ona w ogóle nie umie szanować zabawek ;( na allegro wylicytowałam od babki taki fajny grający i świecący bębenek to tak dzisiaj w niego waliła że musiałam jej go wziąć ,  teściowa oczywiście zlewka totalna , słyszy że co chwile ją wyzywam ale po co ją zawołać :[

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...