Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Taka sytuacja :D

 

Teściowej chyba siadła psycha bo Fabian od 5tej kwiczy , a On jak kwiczy to sąsiedzi go słyszą :D tak jakos ma że lubi kwiczeć na całe gardło i Ona spać nie może , no to przed chwilą przywiozła dzieciaki ( Kinge i Igora ) pewnie chce zrobić odwet i pozwoli Kindze hałasować wieczorem jak młody spiocha hahahaha ale ma problem bo jak Fabian spiocha to nic go nie ruszy i predzej Ona sie wqurwi bo Ona nie lubi jak dzieci krzyczą :D

Link to comment
Share on other sites

Hahahahaha dokladnie , lepiej zmienić temat :D

 

jutro rano musze eksmitować sie z domu bo moje dziecko ma jazdę na krzyki , cały czas krzyczy a Sebek jest po nocce i chyba by sie w takich warunkach nie wyspał , no i trzeba isc z Qwendą do weta więc rano wezme młodego w wózek , Qwende na smycz i heja :P później do mamy na kawkę , koło 14stej do domu zrobić obiad a na 19sta na przejazd rolkowy :D 

 

Moja bratowa będzie "przeszczesliwa" jak zobaczy że wchodzę do nich z psem :D

Link to comment
Share on other sites

Od jakiegoś czasu caly czas trzepie uchem , i coś jej tam bulgocze jak sie uchem poruszy , jest nieciekawie :/ ale to nie pierwszy raz , dlatego coraz bardziej sie upewniam w tym że jak kanar to tylko kopiowany , Neron nigdy nie ma takich problemów z uszami jak Qwendi ;)

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie , jak pies ma duże oklapłe uszy to nie ma takiej wentylacji , My co jakiś czas musimy z Qwendi jeździć do weta własnie z uszami , i leczenie nie trwa krótko , znowu bedziemy codziennie weta odwiedzać ehhhh

 

W ogóle , ten koleś któremu Sebek ostatnio był "szkolić" labka był sie dowiadywac o szkolenie u jednego z hodowców psów już omijając fakt jakiej rasy :P u którego ja też byłam i usłyszał to samo co ja że pies sie nie nadaje do szkolenia że jest za stary że ewentualnie można by poddac go szkoleniu ale bez właściciela ( można sie domyslic dlaczego ) i proponował mu jednego ze swoich psów , jego zdaniem jego psy są zajeb...ste , nie chorują i w ogóle , a dzisiaj weszliśmy na niego na poczekalni u weta , oczywiscie z psem , chyba ze był sie zaszczepic a psa miał dla towarzystwa :P

Link to comment
Share on other sites

Ola moja teściowa to temat rzeka :P teraz jestesmy na etapie "psucia" lodówki , ja ustawiam na 4rkę , jest lato , i to upały , i soczki młodego po 2óch dniach mam sfermentowane bo Ona namiętnie ustawia lodówkę na 2,5 , i tak bedziemy sobie przestawiac aż któregoś pieknego dnia lodówka padnie , ale ja nie odpuszcze bo nie bede wyrzucała jedzenia bo jej sie coś ubzdurało :/

 

Ja go od dawna omijam wielkim lukiem ale nie chce mu robić antyreklamy wiec nie podaje nazwy hodowli , ale jak ktos mnie pyta wprost czy z tej hodowli poleciła bym szczeniaka to odradzam jak najbardziej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...