Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Na allegro Sebek szukał ale nie wiem czy coś wynalazł bo poszedł spać przed nocką :D

 

Ja raz miałam zęba wyrywanego na żywca bo ropa mi naszła i nawet mi nie dała znieczulenia bo mówiła że i tak nie zadziała , we dwie mnie trzymały , nigdy tego nie zapomnę :D a raz mnie tak w nocy bolał ząb że tego bólu nie da sie opisać , ból po cesarce to pikuś , całą noc siedziałam i ryczałam rano poszłam do dentystki a Ona do mnie że ząb jest zdrowy Ona mi go nie wyrwie że mi go zatruje i pozniej go naprawi , ja że ma rwac Ona że nie że przestanie boleć jak mi zatruje , no to ok , faktycznie przestał boleć ..... na godzine , po godzinie jak mnie zaczał boleć to myślałam że oszaleje i mówie " o nie , nastepnej takiej nocy nie przeżyje " poszłam do niej wlazłam do gabinetu i jej powiedziałam że nie wyjde stamtąd jak mi tego zęba w tej chwili nie wyrwie :D no i musiała , nie miała wyjścia hahahaha

Link to comment
Share on other sites

O rany na zywca nigdy bym sie nie zgodziła na wyrywanie zęba. Ja miałam znieczulenie i kompletnie nic nie czułam, no jakies tam grzebanie w paszczy tak, ale bólu zero :P zemdlałam po prostu ze stresu i był wtedy straszny upał :P Dwa dni później wyrywał mi drugiego zeba i na luzie podeszłam, bo wiedziałam, że nic nie będzie boleć  :D 

Link to comment
Share on other sites

Ola  ja chce do Twoich rodziców ;( :P

 

Angi ale co będą Ci szyć ?

 

Pojechalismy dzisiaj do dentysty z młodym i pierwsze pytanie jakie mi zadał dentysta to czy karmie piersią hhahaha mówie że nie a On " to spoko bo jak by co to można dać znieczulenie " , a ja na samą mysl o znieczuleniu zdrętwiałam , powiedział że jak będzie mnie bolało to mam podnieść lewą rękę , trzy razy jak mi dojechał do nerwa to myślałam że spadne z fotela , prawą ręke prawie sobie wbiłam w brzuch ale za cholerę nie podniosłam lewej ręki , jak sobie pomysle o tej igle wbijanej w dziąsło o tym że papę będę miała zdrętwiałą przez pół dnia to już wole chwile pocierpiec hahahahaha ale jeszcze tylko jedna wizyta i na razie mam luzik :D

Link to comment
Share on other sites

Ja raz wzięłam znieczulenie i powiedziałam sobie że nigdy więcej bo ból wbijanej igły i to paskudne uczucie jest o wiele gorsze niż ból w czasie wiercenia :/ i napić sie nie mogłam tak miałam warge znieczuloną i się oblewałam :P więc podziekuje :P zniosłam 3 dni nieziemskiego bólu po cesarce to i 5 min wytrzymam :P

Link to comment
Share on other sites

Ola bo nie próbowałaś bez ! może niepotrzebnie bierzesz znieczulenie ;)

 

Angi nie odpowiedziałaś mi na pytanie na szycie czego jedziesz :P

 

W ogóle jaki dzisiaj przypał zrobiłam , jak zawsze :P poszłam do biedronki mamie po lakier , przy okazji wzielam sobie odżywkę do rzęs ide do kasy wykładam na lade lakier i odżywke , zapłaciłam , pakuje do torby i za plecami słysze szelest torebki papierowej na pieczywio , koles w kolejce za mną kupowal cos tam , i takie olśnienie " qurwa przecież ja brałam bułki , co ja z nimi zrobiłam ?!?! " a ja mam taką manie że jak coś biore z półki i jest w miare duze to wkładam w budkę od wózka , i zapomniałam o nich hahahaha ale wróciłam sie i mówie do babki że ja przepraszam ale w budce jeszcze miałam bułki i o nich zapomniałam :D skasowała mi je i poszłam hahahaha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...