Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='kalyna']to on te 3 dni nic ma nie jeść? :crazyeye:[/QUOTE]

nie no ja mam nadzieje ze tylko dzisiaj , jak spytałam Pauliny czy tylko dzisiaj ma mieć tą głodówke to powiedziała że PRZEDE WSZYSTKIM dzisiaj więc ja mam nadzieje ze to nie oznaczało że może dłużej :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']nie no ja mam nadzieje ze tylko dzisiaj , jak spytałam Pauliny czy tylko dzisiaj ma mieć tą głodówke to powiedziała że PRZEDE WSZYSTKIM dzisiaj więc ja mam nadzieje ze to nie oznaczało że może dłużej :shake:[/QUOTE]

masakra....
u nas była jednodniowa głodówka i łatwo nie było.. przez niego ja też nic nie mogłam jeść... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']urazy kręgosłupa zawsze mnie przerażają. mam nadzieję, że to faktycznie nic aż tak poważnego i neronek szybko dojdzie do formy.
quendzia mała słodka!!![/QUOTE]

My myśleliśmy że sobie coś naderwał i przesadza bo on taki delikatny jest że lekko go coś zaboli i wyje jak by się go ze skóry obdzierało a vetka nam powiedziała że tego bólu jaki on ma nie da się opisać :roll: jak mu brzuch dotykała to aż cały się trząsł :roll: ale jesteśmy dobrej myśli i mam nadzieje ze niedługo pójdziemy na długi spacer :multi:

chciała bym już mieć małe Tybcie :loveu:

[quote name='magdabroy']A co po tych 3 dniach zastrzyków dla Nerona? Tabletki czy już nic?[/QUOTE]

Dalej zastrzyki ale rzadziej , dokładnie nie wiem jak to leczenie bedzie wyglądało bo prześwietlenia ani rezonansu nie ma sensu robić bo nic nam nie da że zobaczymy jak te kręgi mu się przemieściły bo człowiekowi jak sie coś nastawi to powie ok tak jest super a pies co , nic nie powie i nie wiadomo czy mu sie to nastawi czy mu sie zaszkodzi :roll: ja wiedziałam że te ich szaleństwa sie źle skończą :roll: ile razy Neron biegł rozpędzony Qwendi wleciała mu w drogę i zrobił przez nia fikołka , to nie mogło się inaczej skonczyć z takimi dwoma narwańcami :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']teraz jest na lekach to już go własnie nie boli i biedny co chwile zagląda w okno bo by sobie do Qwendy poszedł i głodny jest :roll:

dokładnie to zrobił sobie coś w kręgosłup i od tego dostał niedowładu porażennego czy jakoś tak to się nazywa to jest coś podobnego do tego jak u człowieka wypadnie dysk , tylko ze u psów to inaczej przebiega bo tego nijak nie można nastawić , cały brzuch go boli przez co nie może wstać a jak wstaje to wyje w niebo głosy :roll::roll: tzn teraz nie bo leki działają ale wczoraj dawał nieźle do wiwatu , jak bedzie grzecznie leżał przez te 3 dni to powinno mu sie polepszyć i być moze samo wskoczy tam gdzie powinno , szczescie w nieszczesciu ze ten niedowład przyszedł mu na tył bo [B]ostatnio mieli przypadek Onka z tym samym ale w przedniej części ciała i niestety trzeba było go uśpić bo inaczej i tak by sie udusił [/B]ehhhhh nie wiem dokładnie na czym ten przypadek polega pierwszy raz sie z tym spotkałam .....:roll:[/QUOTE]
Ojej to okropne.Zdrówka dla Nerona.Z Qwendi słodziutki mały kłębuszek był.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosjaa']Witam! :) Nie pierwszy raz wpadam na Twoją galerię, nieraz wpatrywałam się na Neronka - zawsze był ideałem i wzorem Owczarka, tym wymarzonym, krótkowłosym ! Wymiziaj tego przystojniache ! :loveu:[/QUOTE]


ooo dziękuję :loveu:

i witamy w naszych skromnych progach :oops:

zapraszamy częściej ;)

[quote name='WATACHA']Ojej to okropne.Zdrówka dla Nerona.Z Qwendi słodziutki mały kłębuszek był.[/QUOTE]

dziękujemy ;)

[quote name='marta.k9080']hello,jak się czuje Neron?[/QUOTE]

hejka ;)

W zasadzie to bez zmian , nie chce wychodzić za bardzo na dwór tylko cały czas leży , jest taki ospały jakiś , pewnie przez zastrzyki , dzisiaj przyjął nas doktor , Paulina nie zdazyła dojechac i nic za bardzo się nie dowiedziałam o tej chorobie ale jeść na szczęście dzisiaj już mógł , ale głodny za bardzo chyba też nie jest bo zjadł tylko połowę :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']ale nie piszczy więc mysle ze te zastrzyki jednak trochę mu pomagają ;)[/QUOTE]

to dobrze:p ja się zaczęłam bać ,że Lunie się tak zrobi bo ona dużo skacze:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']to dobrze:p ja się zaczęłam bać ,że Lunie się tak zrobi bo ona dużo skacze:shake:[/QUOTE]

ale od skakania to raczej nic jej się nie stanie , Neron wariuje z Qwendą i wiele razy ląduje na glebe , ona go powala na ziemie z całej siły , mogło mu się to stać właśnie w takiej zabawie :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']ale od skakania to raczej nic jej się nie stanie , Neron wariuje z Qwendą i wiele razy ląduje na glebe , ona go powala na ziemie z całej siły , mogło mu się to stać właśnie w takiej zabawie :)[/QUOTE]

możliwe,kawała babki z Qwenduchy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']nooo :diabloti:

ja zawsze mówiłam ze ona go kiedyś połamie i duzo sie nie pomyliłam ....[/QUOTE]

to się zwie babski terror :evil_lol: normalnie przemoc w stadzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']to się zwie babski terror :evil_lol: normalnie przemoc w stadzie[/QUOTE]


noooo wolna amerykanka :diabloti:

dzisiaj zajebist....ą obroże na Qwendi widziałam ale 60 zł kosztowała :roll: a na kociaki takie fajne były ale nie miały gumek :roll: a juz chciałam wziąć bo sztuka za 9 zł była :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']noooo wolna amerykanka :diabloti:

dzisiaj zajebist....ą obroże na Qwendi widziałam ale 60 zł kosztowała :roll: a na kociaki takie fajne były ale nie miały gumek :roll: a juz chciałam wziąć bo sztuka za 9 zł była :diabloti:[/QUOTE]

ja się powstrzymuję przed oglądaniem psich akcesoriów ,bo zaraz chcę kupić..to jest jedyna rzecz jaką kupię,ot tak żeby było,chociaż Luna dużo ma:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']ja się powstrzymuję przed oglądaniem psich akcesoriów ,bo zaraz chcę kupić..to jest jedyna rzecz jaką kupię,ot tak żeby było,chociaż Luna dużo ma:evil_lol:[/QUOTE]

ja sie dużo powstrzymuję , ale chetnie bym wykupiła cały zoolog :diabloti:

[quote name='Naklejka']Biedny Neron, oby szybko się pozbierał ;)

Ja też chcę coś psom kupić, ale nie wiem co, chociaż z drugiej strony żal mi kasy :evil_lol:[/QUOTE]

zobaczymy co bedzie sie działo po tych trzech dniach ;)

mi też żal kasy ale Qwendi wyrosła juz z wszystkich obroży , nawet ta gruba skórzana którą Sebastian ma jeszcze z wojska ( był pozorantem ) już jest jej mała :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Jetsan ma dwa dławiki, obrożę w której nie chodzi, może chcesz? :cool3: Ładnie wygląda, ale prowadzenie Jetsa na obroży jest niebezpieczne :eviltong:
Mam też szelki dla niego, ale chcę się juliusów pozbyć, bo ich nie używam.[/QUOTE]

mogłaś mi przywieźć na wystawę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...