Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']hej hej ;)

powinnam już spać a ja na dogo siedzę :roll:[/QUOTE]

jesteś złą dziewczyną:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']teraz jest na lekach to już go własnie nie boli i biedny co chwile zagląda w okno bo by sobie do Qwendy poszedł i głodny jest :roll:

dokładnie to zrobił sobie coś w kręgosłup i od tego dostał niedowładu porażennego czy jakoś tak to się nazywa to jest coś podobnego do tego jak u człowieka wypadnie dysk , tylko ze u psów to inaczej przebiega bo tego nijak nie można nastawić , cały brzuch go boli przez co nie może wstać a jak wstaje to wyje w niebo głosy :roll::roll: tzn teraz nie bo leki działają ale wczoraj dawał nieźle do wiwatu , jak bedzie grzecznie leżał przez te 3 dni to powinno mu sie polepszyć i być moze samo wskoczy tam gdzie powinno , szczescie w nieszczesciu ze ten niedowład przyszedł mu na tył bo ostatnio mieli przypadek Onka z tym samym ale w przedniej części ciała i niestety trzeba było go uśpić bo inaczej i tak by sie udusił ehhhhh nie wiem dokładnie na czym ten przypadek polega pierwszy raz sie z tym spotkałam .....:roll:[/QUOTE]

a diagnoze postawiono "na oko"? Cekin tak miewal. Bo mega wygibasach czasami. Ma 8 lat i zima robilam mu badania. Glownie rtg bioder ale przede wszystkim kregoslupa. Rtg robil neurolog bo on jest od kregoslupa a ten nas najbardziej interesowal. Spondyloza.

W czwartek pies mi okulal. Wczoraj miedzy treningami byl "polamany" ale bez bolu. Skoczylam do kliniki po tabsy p bolowe i p zapalne zeby uniknac ewentualnego bolu- jak bardzo boli to jest pisk.

Zamowilam inflamex cortaflexu(bezpieczny p bolowy i p zapalny do ciaglego stosowania).


Niekoniecznie pies musi miec cos z dyskiem. Moze miec spondyloze- zrosty/narosty miedzy kregami na kregoslupie..

Zrob psu rtg u dobrego neurologa.

Bez rtg nie wiadmo co mu dolega... p bolowe i p zapalne podzialaja.. Ale lepiej widziec co sie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']a diagnoze postawiono "na oko"? Cekin tak miewal. Bo mega wygibasach czasami. Ma 8 lat i zima robilam mu badania. Glownie rtg bioder ale przede wszystkim kregoslupa. Rtg robil neurolog bo on jest od kregoslupa a ten nas najbardziej interesowal. Spondyloza.

W czwartek pies mi okulal. Wczoraj miedzy treningami byl "polamany" ale bez bolu. Skoczylam do kliniki po tabsy p bolowe i p zapalne zeby uniknac ewentualnego bolu- jak bardzo boli to jest pisk.

Zamowilam inflamex cortaflexu(bezpieczny p bolowy i p zapalny do ciaglego stosowania).


Niekoniecznie pies musi miec cos z dyskiem. Moze miec spondyloze- zrosty/narosty miedzy kregami na kregoslupie..

Zrob psu rtg u dobrego neurologa.

Bez rtg nie wiadmo co mu dolega... p bolowe i p zapalne podzialaja.. Ale lepiej widziec co sie dzieje.[/QUOTE]

żeby sprawdzić co sie tak na prawde dzieje musieli bysmy zrobić mu rezonans magnetyczny ....

[quote name='unikatowydiament']hej Aguś:)[/QUOTE]

hejka ;)

Ale sie dzisiaj paskudnie czuje , chyba padne i sie już nie podniese :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']
Ale sie dzisiaj paskudnie czuje , chyba padne i sie już nie podniese :roll:[/QUOTE]

w doope Cię kopnę to wstaniesz:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']to ho , przyda się :diabloti:[/QUOTE]

[IMG]http://i.pinger.pl/pgr418/b93cc951000e41ed4e2313ac/gallery-63424470-500x500.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='magdabroy']Chyba nie, bo zniknęła z dogo :mad:[/QUOTE]

wyleciała w kosmos :evil_lol: dobrego kopa zasadziłam:razz:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='magdabroy']A buta jej w tyłku nie zostawiłaś? :evil_lol:[/QUOTE]

może nie siada do kompa ,bo ją uwiera :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...