Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Dobry wieczór Aguś :) albo nie, dzień dobry, bo będziesz to pewnie czytać jutro ;)[/QUOTE]

Hello ;)

przeczytałam wczoraj ale już mi się pisać nie chciało :eviltong:

[quote name='Aleksandra95']i ja zaglądam:cool3::cool3::cool3:[/QUOTE]

hejka w ten deszczowy dzień :roll:

[quote name='agaciaaa']I jak się jechało do pracy? Mam nadzieję, że bez deszczu :)[/QUOTE]

hejka ;)

do pracy udało mi się dojechać bez deszczu , później lało cały czas a wieczorem przyjechał po mnie Sebek trackiem zapakowalismy rower na pake i do domu :diabloti: ale chyba też udało by mi się nie zmoknąć ;)

A teraz mniej fajne informacje :roll:

wczoraj jestem w pracy a Sebastian mi napisał sms-a że Neron jak wstaje to wyje jak by go ze skóry obdzierali , łap pociętych nie ma wbitego też nic , wróciłam z pracy sprawdziłam jeszcze raz , myślałam ze moze sobie naciągnął łapę albo co , ponaciskałam go po łapach i nic , kręcił się jak głupi nie mógł sobie miejsca znaleźć całą noc , rano Sebstian go nacisnął na zad a ten pisk niemożliwy :-( no to w samochód i do weterynarza , Paulina tylko na niego spojrzała i mówi że nie fajnie bo Neron stał aż z takim "grzbietem kocim " taki był wygięty :roll: okazało się że ma niedowład porażenny :roll: podobno boli go niemożliwie :roll: dostał trzy zastrzyki i tak ma dostawac przez kolejne dwa dni wiec i jutro mimo ze niedziela musimy z nim jechac na te zastrzyki , przez te 3 dni łącznie z dzisiejszym niby go będzie tak mocno bolało ( dostalismy tabletki w razie jak by mocno piszczał wieczorem ) ale to nawet lepiej jak go bedzie bolało bo będzie się oszczędzał , ma mieć głodówkę i zero ruchu , ma leżeć a na dwór mamy z nim wychodzić na smyczy i to tylko na "minutę" :roll: dlatego sie tak kręcił i nie mógł sobie znaleźć miejsca bo każda pozycja sprawiała mu ból :-( ehhhhhh ciągle coś jak nie Ibri to teraz Neron ....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...