Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów - 13/14.02.2010


Atik

Recommended Posts

my parenascie wystaw mamy za soba i sie z zadna 'poczta' nie spotkalam. do tej pory mialam tylko problemy z okresleniem koloru w slowackich formularzach, bo oni jakos to dziwnie tam maja :|

wystawiam Australian Silky Terriera - Fuksa mojego ;) w sobote jestesmy - zapraszamy na ring :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

właśnie wysłałam zgłoszenie;)
pieniądze za zgłoszenie chcę przelać im na konto przez internet, jednak nawet jak dzisiaj je wyślę to zaksięgowane będą dopiero w poniedziałek. Czy mimo to będę płaciła jako pierwszy termin??
Czy też muszę jakoś im zapłacić do niedzieli żeby obowiązywał mnie 1 termin??

Link to comment
Share on other sites

właśnie wysłałam zgłoszenie;)
pieniądze za zgłoszenie chcę przelać im na konto przez internet, jednak nawet jak dzisiaj je wyślę to zaksięgowane będą dopiero w poniedziałek. Czy mimo to będę płaciła jako pierwszy termin??
Czy też muszę jakoś im zapłacić do niedzieli żeby obowiązywał mnie 1 termin??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saga200']A gdzie się zgłasza na młodego prezentera? Nie widziałam żadnych formularzy...[/QUOTE] Piszesz maila (na[URL="http://poczta.onet.pl/folder_d.html"] [email protected][/URL][CENTER] [/CENTER]) pisząc dzień w jakim chcesz wystąpić pod nim swoje dane i dane psa z którym występujesz i pod tym ew. drugi dzień i to samo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193'][B][COLOR=Red]T[/COLOR][/B][COLOR=Red]o ja się przyłączam do pytania psiulki, tyle, że ja szukam jeszcze i na sobotę i na niedzielę. Na razie muszę się chociaż wstępnie na kogoś zgłosić, a termin upływa w niedzielę.. Proszę poratujcie mnie jakoś :)[/COLOR][/QUOTE]

Ja moge Ci dane swojego pieska podać żebyś się wstepnie zapisała ;) Na MP tez bym pozyczyła, ale w Rzeszowie będzie to dopiero jego 2 występ więc odradzam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasienkaa214']Ja moge Ci dane swojego pieska podać żebyś się wstepnie zapisała ;) Na MP tez bym pozyczyła, ale w Rzeszowie będzie to dopiero jego 2 występ więc odradzam :lol:[/QUOTE]
Dzięki wielkie, ale okazało się, że można się na 1 psa na 2 dni zgłaszać i zgłosiłam się na Simbę od Kisses :loveu:
W takim razie będę trzymać za Was kciuki, a może zaglądnę i na ring :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...