Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów - 13/14.02.2010


Atik

Recommended Posts

  • Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Coyote Ugly FCI']jak nie Rzeszów :razz:

no to zapraszam na Kielce :) aparat zawsze zwarty i gotowy i ja też :p


potem w Polsce może Katowice...[/QUOTE]

zobaczymy jak Pan sedzia oceni Tamcie w Poznaniu :angryy: (chyba, ze cieczke rozpoczniemy- ale mam nadzieje, ze jeszcze nie..) bo jak zle to juz nie mam po co jechac do Rzeszowa- nie podoba mi sie pomysl tego samego sedziego w tak krotkim odstepie czasu na 2 miedzynarodowkach :shake: a Bima to w ogole nie mam po co brac....

na Kielce tez Tamcie zglosilam, ale tez zobaczymy jak ta cieczka- ona ma teraz 7 miesiecy, wiec w kazdej chwili moze sie to juz stac niestety :(
Ale mam nadzieje, ze w takim razie uda nam sie dojechac i zalapac w Kielcach na sesje :multi:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo nam przykro z powodu śmierci p. Pawła Szemraja [']

Wystawców prosimy o cierpliwość, a moderatora w dziale "wystawy" proszę o scalenie dwóch tematów dotyczących s.p. Pawła Szemraja.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f446/pawel-szemraj-pl-109571/index6.html[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f446/zmarl-pawel-szemraj-172960/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']ja jeszcze nie wiem czy jechac z mala czy nie- ale jak nie tam to gdzie indziej bylabym chetna na taka sesje :evil_lol:[/QUOTE]

ja też nie wiem czy jechać - Rzeszów jako jedyna międzynarodówka rozbija grupę 1 i 3 na dwa dni.... :roll: wielka szkoda :roll: jakoś nie chce mi się płacić dodatkowo za nocleg... i teraz nie wiem - albo owczarki albo staffiki :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Coyote Ugly FCI']za szczeniaka 50 zł to chyba lekkie przegięcie[/QUOTE]
tak, to przegięcie ale tylko w Rzeszowie, bo w Kielcach i Katowicach już nie, ehh ...

Na dniach będzie już wiadomo kto zastąpi p. Pawła Szemraja, prosimy jeszcze o cierpliwość.

Link to comment
Share on other sites

A ja raczej nie zgłaszam, chociaż wystawa w moim mieście... Na grupę IX jest sędzina, która jest wybitnym znawcą i byłą hodowczynią rasy Spaniel Tybetański, Mona K.Selbach, a nam przydzielono polską sędzinę.. Wysłałam maila do oddziału i bez odzewu.. Więc właściciele polskich ST robią bunt i nikt się nie zgłosi, o! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...