Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów - 13/14.02.2010


Atik

Recommended Posts

  • Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Madziorka']Właśnie dzwoniłam do oddziału , niestety prawdopodobnie spisu wystawców nie będzie:(. Mają jakieś problemy z aktualizacją strony i w ogóle ze spisem.[/QUOTE]

Pewnie nie[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/shake.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anjaga']W naszym przypadku jest to walka o Mł.Ch. Vivi 20 lutego kończy 18 mies. i jak nie uda się w Rzeszowie to pozamiatane :(
A czy ten placek to może słodki chlebek?? ;)[/QUOTE]
Nieeee, ty wiesz, że ja jeszcze nie miałam czasu wypróbować maszyny...? Wstyd i sromota...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Michał, ważne, że jestesmy na jednym ringu. I na pewno się znajdziemy:)

Pzdr.[/QUOTE]
To ja wiem
[quote name='AnkaW']Czy godzina podana w planie sędziowania dla danej rasy jest "święta"? I czy np. jakiś sędzia nie dojeżdża i psy zostają przerzucone do innych, czy wtedy mogą być ocenione przed ustaloną wcześniej godziną czy tylko później?[/QUOTE]
Niestety w rzeczywistości "godzinówka" wygląda to trochę gorzej. Nie jest aż tak "świeta". Natomiast co do sędziego, to nam się zdarzyło że był inny, więc nie musieli nas przerzucać gdzie indziej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anjaga']
Nic nie szkodzi,moja ciocia obiecała upiec nam na wyjazd ;) więc jak nie zjemy go po drodze masz kawałek :cool3:[/QUOTE]
Oj, to od razu odłóz kawałek, no, dwa kawałki, co?
Ja dla Was tez odłożę:)

[quote name='Frytela']Do wystawy coraz bliżej... mamy już potwierdzenia.
Ruda sama w klasie, a nam brakuje jednego CWC do ch pl :) mam nadzieje że nic nie odstawi ta moja artystka... ;)[/QUOTE]
Wierzę, że mała pokaże się z tej lepszej strony:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michal_unga']
Niestety w rzeczywistości "godzinówka" wygląda to trochę gorzej. Nie jest aż tak "świeta". Natomiast co do sędziego, to nam się zdarzyło że był inny, więc nie musieli nas przerzucać gdzie indziej.[/QUOTE]

dzięki, hmm czyli mimo wszystko gdy się ma na późniejszą godzinę trzeba być na 10.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']dzięki, hmm czyli mimo wszystko gdy się ma na późniejszą godzinę trzeba być na 10.[/QUOTE]

na pewno!
na wystawie w Katowicach 2009 mielismy byc o 10:40, wiec sobie spokojnie na wystawe przyszlam o 9:30 - mojego psa trzeba przed wystawa uczesac i musi sie troche oswoic ze zgielkiem zeby ladnie poszedl. byloby wszystko ok, ale sie okazalo, ze nas przeniesli na 10 (nie bylo nigdzie to napisane wczesniej) :diabloti:
coz... ciesze sie, ze przyszlam chociaz o tej godzinie, byly osoby ktore wpadly jeszcze po nas z silkami i o malo apopleksji nie dostaly, jak zobaczyly rozpiske na ringu :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']dzięki, hmm czyli mimo wszystko gdy się ma na późniejszą godzinę trzeba być na 10.[/QUOTE]

[quote name='madika']na pewno!
na wystawie w Katowicach 2009 mielismy byc o 10:40, wiec sobie spokojnie na wystawe przyszlam o 9:30 - mojego psa trzeba przed wystawa uczesac i musi sie troche oswoic ze zgielkiem zeby ladnie poszedl. byloby wszystko ok, ale sie okazalo, ze nas przeniesli na 10 (nie bylo nigdzie to napisane wczesniej) :diabloti:
coz... ciesze sie, ze przyszlam chociaz o tej godzinie, byly osoby ktore wpadly jeszcze po nas z silkami i o malo apopleksji nie dostaly, jak zobaczyly rozpiske na ringu :][/QUOTE]

zonie tez sie kiedys podobna sytuacja przydazyla

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...