Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów - 13/14.02.2010


Atik

Recommended Posts

  • Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuza i Noddy']A my się już chwalimy.
OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek Naj. Baby w Rasie i 4 lokata na BIS Baby.
Strasznie jestem szczęśliwa, bo to pierwsza wystawa, a Ofcio ma dzisiaj 3 miesiące i 1 dzień.[/QUOTE]
Tak, widziałam to i ja i baaaardzo cieplutko ściskam Zuzkę i Ofika-Tofika za tak piekny debiut! Jeszcze troszkę pracy nad opanowaniem serdecznego charakteru Ofika i... świat jest nasz!
Brawo Zuzka i brawo Ofik!!!

[quote name='Darianna']Miziałam Ofiego :) Przecudny, malutki, narączkowy :D Zakochałam się w nim :D[/QUOTE]
Oj, rzeczywiście oFI jest do zakochania:)

[quote name='Aziza']Przy samych ringach miejsc siedzących nie ma (na żadnej wystawie). Na hali jest rząd miejsc tam gdzie na mapce jest czerwony pasek + oczywiście miejsca na widowni. Jeżeli chcesz mieć pewne miejsce siedzące to raczej własne krzesełko.[/QUOTE]
Na balkonie ringi sa oddzielone właśnie rzędami krzesełek i można spokojnie na nich siedzieć a nawet trzymac nogi na ringu;)

[quote name='michal_unga']Asiaczek wzięła wszystko. Łącznie z podłami na BISach[/QUOTE]
Michał, ja wiem, że się lubimy, ale troszkę przesadziłeś...

[SIZE=3][COLOR=Red][B]OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI (debiut Ofika i debiut Zuzka na ringu baskowym) - w.o.1, Best Baby, BIS BABY4!!!

BORNANI African Elite FCI (mój podwójny wnuczek!) - w.o.2

Kanibaru FROMAJE FRAIS (debiut w PL)- w.o.1, Best PUPPY, BIS PUPPY2!!!

JAZZY BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, CACIB, Zwyc., BOG3!!!

KALIMERA Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, CACIB, Zwyc.

FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI (debiut w weteranach) - dosk.1, Best Weteran, BIS WETERANÓW1!!!!
[/B][/COLOR][/SIZE]
Tak więc mielismy pudło nr 1, 2, 3 i 4!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewtos']:lol:A jednak Michał nie przesadził. Gratulacje dla wymiataczy ringów:klacz::Rose:. Cztery pudła to chyba nie przesada .[/QUOTE]
Dziekujemy!

[quote name='Darianna']Kibicowałam Wam z balkoniku, Widziałam Serka, Felkę i Ofika, potem już musiałam się zbierać :)
Gratulacje i dziękuję za majonezowca, faktycznie pyszny![/QUOTE]
Miło było chociaz tak króciutko pogadać.
Nie widziałam w realu Twoich Rudych, ale może w Presovie nam się uda?

[quote name='Cordia']a jak wygladalo [B]pudlo grupy V[/B]. oprocz Baska, gratuluje licznych sukcesow[/QUOTE]
Jeżeli dobrze zapamiętałam:
1 - SH (nie rozpoznałam psa/suki, ale wystawiany przez p. Darka Jasińskiego)
2 - pies faraona (z Czech)
3 - basenji

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

u mnie skromnie, ale i tak jestem zadowolona ;)

Viki w pośredniej lok.2, doskonała

Alojzyna Thank You z Wulkanu Serc - lok.2, WO w klasie baby (i to bardzo miłe zaskoczenie, bo suczka zachowywała się w ringu bardzo profesjonalnie - jeśli można to tak nazwać - zaś poza ringiem była najgłośniejszym i najbardziej rozbrykanym psem wystawy :D )

Link to comment
Share on other sites

No to my tez się pochwalimy:)
Meldor-Sett Deep Emotion Lofty (Demi) - nasza biała jedynaczka - Zw.Nł, NJwR, BOB !!! (niestety nie mogla zostać na BIS-ach bo pojechala walczyc w Bydgoszczy)
Copper's It's A Kind of Magic (Magic) - nasze najmlodsze dziecko - Najlepszy Szczeniak w Rasie
Lofty Desperado (Desi) - CWC, CACIB
W Rzeszowie byliśmy trzeci raz i niestety z roku na rok jest coraz gorzej:((
Chyba nie będę jedyną osobą narzekająca na organizacje - może nie tą już na hali (choć kolejny raz wystawianie psów myśliwskich na te mikroskopijne ringi na galerii to dla mnie totalna porażka) to co się działo przy wjeździe to jakaś masakra, gdzie wyobraźnia organizatorów ?? Miejsc na parkingu brakowało pogoda każdy widział jaka była więc troszkę wyobraźni i dobrej woli ze strony ochrony mogło pomóc ale nie trzeba było pokazać "wariatom z psami" kto jest najważniejszy:(
Przepraszam za te gorzkie słowa ale dawno nie spotkałam się na wystawie z takim traktowaniem. Na pewno będę się mocno zastanawiać w przyszłym roku czy do Rzeszowa jechać bonie lubie być traktowana za własne pieniądze jak intruz któremu należy pokazać gdzie jego miejsce w szeregu:((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']u mnie skromnie, ale i tak jestem zadowolona ;)

Viki w pośredniej lok.2, doskonała

Alojzyna Thank You z Wulkanu Serc - lok.2, WO w klasie baby (i to bardzo miłe zaskoczenie, bo suczka zachowywała się w ringu bardzo profesjonalnie - jeśli można to tak nazwać - zaś poza ringiem była najgłośniejszym i najbardziej rozbrykanym psem wystawy :D )[/QUOTE]
Gratuluję!
chociaz muszę ostro skrytykowac Was, że nie podeszłaś i na ciasto się nie załapałaś...
A Alojzynka to chyba debiutowała, tak?
Szkoda, że Alojzynka nie spotkała na swojej drodze Ofika - ten to dopiero brykał i każdego zaczepiał do zabawy... A potem padł i spał na rękach Mamy Zuzki. Mały gupolek:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Gratuluję!
chociaz muszę ostro skrytykowac Was, że nie podeszłaś i na ciasto się nie załapałaś...
A Alojzynka to chyba debiutowała, tak?
Szkoda, że Alojzynka nie spotkała na swojej drodze Ofika - ten to dopiero brykał i każdego zaczepiał do zabawy... A potem padł i spał na rękach Mamy Zuzki. Mały gupolek:)

Pzdr.[/QUOTE]

uśmiechnęłaś się do mnie :D
robiłam Ci foty jak pracowałaś z wnuczkiem, ucząc właściciela co i jak się robi ;)

tak, Alojzynka debiutowała - była po raz pierwszy na wystawie, po raz pierwszy widziała taki tłum psów... na początku była dość niepewna, ale później szybko przywykła - pchała się do każdego ludzia, chciała wycałować sędziego :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']No to my tez się pochwalimy:)
Meldor-Sett Deep Emotion Lofty (Demi) - nasza biała jedynaczka - Zw.Nł, NJwR, BOB !!! (niestety nie mogla zostać na BIS-ach bo pojechala walczyc w Bydgoszczy)
Copper's It's A Kind of Magic (Magic) - nasze najmlodsze dziecko - Najlepszy Szczeniak w Rasie
Lofty Desperado (Desi) - CWC, CACIB
[/QUOTE]
Piekne wyniki! Brawo!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']uśmiechnęłaś się do mnie :D
robiłam Ci foty jak pracowałaś z wnuczkiem, ucząc właściciela co i jak się robi ;)
tak, Alojzynka debiutowała - była po raz pierwszy na wystawie, po raz pierwszy widziała taki tłum psów... na początku była dość niepewna, ale później szybko przywykła - pchała się do każdego ludzia, chciała wycałować sędziego :D[/QUOTE]
Hm, no to moja niepamięc wsteczna dała o sobie znac...;)
I rozumiem, że Alojzynka polubiła wystawy. Tyle ludziów do całowania i miziania, prawda?

Pzr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']No to my tez się pochwalimy:)
Meldor-Sett Deep Emotion Lofty (Demi) - nasza biała jedynaczka - Zw.Nł, NJwR, BOB !!! (niestety nie mogla zostać na BIS-ach bo pojechala walczyc w Bydgoszczy)
Copper's It's A Kind of Magic (Magic) - nasze najmlodsze dziecko - Najlepszy Szczeniak w Rasie
Lofty Desperado (Desi) - CWC, CACIB
W Rzeszowie byliśmy trzeci raz i niestety z roku na rok jest coraz gorzej:((
Chyba nie będę jedyną osobą narzekająca na organizacje - może nie tą już na hali (choć kolejny raz wystawianie psów myśliwskich na te mikroskopijne ringi na galerii to dla mnie totalna porażka) to co się działo przy wjeździe to jakaś masakra, gdzie wyobraźnia organizatorów ?? Miejsc na parkingu brakowało pogoda każdy widział jaka była więc troszkę wyobraźni i dobrej woli ze strony ochrony mogło pomóc ale nie trzeba było pokazać "wariatom z psami" kto jest najważniejszy:(
Przepraszam za te gorzkie słowa ale dawno nie spotkałam się na wystawie z takim traktowaniem. Na pewno będę się mocno zastanawiać w przyszłym roku czy do Rzeszowa jechać bonie lubie być traktowana za własne pieniądze jak intruz któremu należy pokazać gdzie jego miejsce w szeregu:(([/QUOTE]

Mój Atos "ALARO z Ojcowskiej Dolny" CWC i Cacib:) Co do organizacji to tak jak pisze Tecia...
Nam policją grożono bo źle staliśmy ale żadnych zakazów tam, nie było...więc potem za nami inne auta się ustawiły i jakoś już problemu nie było... Jeżeli chodzi o parking mogli spokojnie wpuścić jeszcze kilka samochodów-jak by np. liczyli Tych co wyjeżdżali i na ich miejsca wpuszczali a 2 jak by pozwoli na krawężniku z jednej strony stać i wtedy na pewno był by mniejszy korek bo zablokowane było już miasto od pewnego momentu gdyż ustawiał się cały sznur samochodów jadący z 2 stron

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinnia']Mój Atos "ALARO z Ojcowskiej Dolny" CWC i Cacib:)
[/QUOTE]
Brawo, następne piekne wyniki naszych dogomaniackich psiaków:)

[quote name='agnethka']Alojzynka jest MEGA SUPER :D
udało mi się dziecię, oby tak dalej się rozwijała ;)[/QUOTE]
Mocno trzymam za nia kciuki i z wielka niecierpliwością czekam na mozliwośc pobawienia się z małą:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

To my też sie chwalimy ;).
Moje małe dziecko [B]Cordarragh Picasso - wo.1, best baby in breed ![/B]
Jestem bardzo zadowolona z debiutu i dumna z dziecka, szczególnie, że pokazało się jakby to była jego kolejna wystawa ;).

[IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8504/obraz058n.jpg[/IMG]
[IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4973/obraz108q.jpg[/IMG]
[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1848/obraz458c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shadow9']To my też sie chwalimy ;).
Moje małe dziecko [B]Cordarragh Picasso - wo.1, best baby in breed ![/B]
Jestem bardzo zadowolona z debiutu i dumna z dziecka, szczególnie, że pokazało się jakby to była jego kolejna wystawa ;).



[/QUOTE]

Super debiut !!!! Gratuluje ;) Naprawde widać ze sie nie boi i tak jak by kilka razy wystepował :cool3:....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shadow9']To my też sie chwalimy ;).
Moje małe dziecko [B]Cordarragh Picasso - wo.1, best baby in breed ![/B]
Jestem bardzo zadowolona z debiutu i dumna z dziecka, szczególnie, że pokazało się jakby to była jego kolejna wystawa ;).
[/QUOTE]
Brawo, tak trzymac i dalej walczyc:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

gratuluje wszystkim :)

Fuksik V1, CWC, CACIB, BoB

[quote name='Tecia']W Rzeszowie byliśmy trzeci raz i niestety z roku na rok jest coraz gorzej:((
Chyba nie będę jedyną osobą narzekająca na organizacje - może nie tą już na hali (choć kolejny raz wystawianie psów myśliwskich na te mikroskopijne ringi na galerii to dla mnie totalna porażka) to co się działo przy wjeździe to jakaś masakra, gdzie wyobraźnia organizatorów ?? Miejsc na parkingu brakowało pogoda każdy widział jaka była więc troszkę wyobraźni i dobrej woli ze strony ochrony mogło pomóc ale nie trzeba było pokazać "wariatom z psami" kto jest najważniejszy:(
Przepraszam za te gorzkie słowa ale dawno nie spotkałam się na wystawie z takim traktowaniem. Na pewno będę się mocno zastanawiać w przyszłym roku czy do Rzeszowa jechać bonie lubie być traktowana za własne pieniądze jak intruz któremu należy pokazać gdzie jego miejsce w szeregu:(([/QUOTE]
ja bylam po raz pierwszy, wiec nie mam porownania, ale porownujac z innymi wystawami to bylo bardzo dobrze. z tym, ze my na miejscu bylismy o 8.30 - klopotow z wjazdem ani z parkowaniem zadnych, troche drogi parking i drogie bilety. organizacja w sumie dobra (z tymi numerami na ringu - nie trzeba bylo stac w kolejce do sekretariatu), troche na poczatku sie gubilam z szukaniem ringow, ale jakos sie dalo. fajnie zorganizaowane konukencje finalowe (od 12.15). choc miedzy 11-14 byl straaaszny tlok.

mnie sie tylko nasza sedzina nie podobala - bylismy u niej pierwszy raz i (o ile nie bede musiala) juz do niej nie pojade.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...