Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów - 13/14.02.2010


Atik

Recommended Posts

[quote name='agnethka']nie ma stawek - nie ma spisu wystawców ani planu sędziowania....[/QUOTE]Jedna zmoich szanownych przedmówczyń wspomniała że katalog jest w druku ,a skoro tak to już dawno jest w formie elektronicznej więc niech mi ktoś wyjaśni komu potrzebna ta mętna woda.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agnethka']7 BASENJI: 4-psy, 3-suki - ring 11
shadow - co potrzebujesz i który dzień? to Ci powiem - i się otwiera ;)[/QUOTE]
Bardzo dziękuję:)

[quote name='Darianna']wykaz sędziowania:
[url]http://www.zkwp.rzeszow.pl/pliki_www/PS3MWPR.pdf[/url][/QUOTE]
Super, dziękujemy!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Szkoda jednak że wystawa takiej rangi czyli międzynarodowa nie podaje spisu wystawców z wykazem psów tak jak robią to czasem np. krajówki. Dobrze że chociaż plan sędziowania już jest.[/QUOTE]
Mam nadzieję, że spis wystawców jeszcze się pojawi...

Link to comment
Share on other sites

Saga, MP widzę, że pisze, że jest od 10-12.

Mam nadzieję, że zrobią 2 terminy, bo o 10 wchodzę ze swoim psem (mamy 2 konkurentów, spodziewam się jakich, ale jednak chciałabym wiedzieć na 100%...), a moja sznaucerka ma być odstawiona pod ring ok. 11.20.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']A ja dzisiaj w skrzynce znalazłam potwierdzenie - żeby było ciekawiej to w kopercie było potwierdzenie zgłoszenia mojej suki i jeszcze jedno dodatkowe!! nie mojego psa...[/QUOTE]No przecież pisałem ,że kołchozowy bardak:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']O, ciekawie... Może to pies, o którym nie wiesz? :D[/QUOTE]

spoko, podpisane ;)

[quote name='Asiaczek']Agnethka juz rozkminiła, co to za pies:) a właściwie suka:)

Pzdr.[/QUOTE]

hehe.. pół-siostra mojej suki ;)

[quote name='Jegor']No przecież pisałem ,że kołchozowy bardak:evil_lol:[/QUOTE]

rok temu, aż tak nie było...ale jak widać co rok to gorzej...

Link to comment
Share on other sites

Oj,przestańcie juz z tym kopaniemO/Rzeszów.
Pomyłki się zdarzają wszędzie, nikt nie jest nieomylny. Wystawa juz za tydzień, a niektórzy już nakręcają się na NIE.
Ja też wiem, że będzie ciasno, duszno, małe ringi, ale tam jade i juz. Taki jest mój wybór.

A juz tak perfekcyjnie przyglądac siępracy Oddziału - przesada. Nie ma nic ciekawszego w TVP?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie by było jakby jeszcze sie pojawił spis wystawców. ;) U nas w klasie 4 konkurentów :P ogólnie mało bo tylko 55 berneńczyków. ( Mało, bo w tamtym roku było o ile sie nie myle powyżej 70, a na wystawie w Kielcach powyżej 100 :P )
Ja w sobote wystawiam swoją Beastie, a w niedziele urodzinowo towarzysko bede. :) :D

Link to comment
Share on other sites

Ja tam bardzo lubię rzeszowskie wystawy...
jestem co roku, bardzo mi się podoba że ring mamy co roku w tym samym miejscu ;P
oddział bardzo dobrze sobie radzi. zawsze będe chętnie do rzeszowa przyjeżdzać.
Bardzo się ciesze że jest plan sędziowania.. moje rude włazi o 13.. tak więc będe mogła spokojnie na beaglach posiedzieć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Ja tam bardzo lubię rzeszowskie wystawy...
jestem co roku, bardzo mi się podoba że ring mamy co roku w tym samym miejscu ;P
oddział bardzo dobrze sobie radzi. zawsze będe chętnie do rzeszowa przyjeżdzać.
Bardzo się ciesze że jest plan sędziowania.. moje rude włazi o 13.. tak więc będe mogła spokojnie na beaglach posiedzieć ;)[/QUOTE]Bije to znaczy że kocha;););););););)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...