Jump to content
Dogomania

Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.


ronja

Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Był chyba właśnie o 10:30 i później. Szkoda, że prowadzący złapał go na ręce i zaczął nim kręcić. Psiak z nerwów zwymiotował. Wolontariuszka w porę poprosiła, żeby był ostrożny, bo ma złamaną miednicę. Dobrze, że dziewczyny były wygadane, dzięki temu przekazały sporo informacji. Trzymam mocno kciuki za znalezienie mu domku! Trójce i czwórce też! Cudne sunie, tylko mocno przestraszone nowym miejscem...

Link to comment
Share on other sites

no własnie....prowadzący...dobrze, ze nic mu nie zrobił.

miłek nie jadł rano, ale widać się chłopak zestresorwał no i za dużo obrotów zrobił.Dzięki Bogu, że on nim bardziej nie kręcił :oops:

No, ale mamy przynajmniej zaliczoną wizytę z atrakcjami w TV :evil_lol:

Dziewczynki ( i te na kanapie i te mówiące ) były trochę przestraszone - wiecie jak to jest, ktoś przychodzi, wstawia, siadać każe, przysuwa się itp. Duzo ludzi kręci się poza wizją.


........


Było dużo telefonów w sprawie pomocy wirtualnej dla psiaków.
Kilka nieciekawych rozmów: np zgłoszenie Pani, która ma duzego psa i by go chętnie zamieniła na Miłka a nam oddała tego duzego, bo za duzy....:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']Było dużo telefonów w sprawie pomocy wirtualnej dla psiaków.Kilka nieciekawych rozmów: np zgłoszenie Pani, która ma duzego psa i by go chętnie zamieniła na Miłka a nam oddała tego duzego, bo za duzy....:angryy:[/quote]

Ja pierdykam! Bez komentarza!

A czy były jakieś "sensowne" telefony z chęcią konstruktywnej pomocy?

Link to comment
Share on other sites

Miłek rano nic nie jadł, zwymiotował pewnie ze strachu i z bólu, bo prowadzący go złapał po pachy, a on ma rozwalony staw łokciowy. jego trzeba brać pod brzuszek i pod pupę, miednica jeszcze się zrasta, nie można go brać tak, że tułów wisi.
sensownych telefonów nie było:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']no własnie....prowadzący...(...)




........


(...)
Kilka nieciekawych rozmów: np zgłoszenie Pani, która ma duzego psa i by go chętnie zamieniła na Miłka a nam oddała tego duzego, bo za duzy....:angryy:[/quote]

[quote name='ronja']Miłek rano nic nie jadł, zwymiotował pewnie ze strachu i z bólu, bo prowadzący go złapał po pachy, a on ma rozwalony staw łokciowy. jego trzeba brać pod brzuszek i pod pupę, miednica jeszcze się zrasta, nie można go brać tak, że tułów wisi.
sensownych telefonów nie było:shake:[/quote]

[quote name='idusiek']niestety/ stety, większość telefonów dotyczyła adopcji wirtualnej, pomocy w adopcjach.

Cała reszta- żale ludzi...., próba wymiany na mniejszego psa albo gadki typu- moja suka ma szczeniaki i nie ma na nie chętnych- pomożecie?:cool1:[/quote]

Oj ludzie to mają pomysły:stupid:

Link to comment
Share on other sites

nie no ,co do prowadzącego, to nie wiedział, umówmy się, nie jego wina, ze Miłek zwrócił, raczej to przypadek - stres, kamery, podnoszenie.


Telefonów było duuużo, ale wiadomo, że nie wszyscy " tylko psiarze" ogladają program, prawda? Ogolądają też niepsiarze, ogladają no..ludzie po prostu :roll: Taka to Polska nasza.

Ja się osobiscie bardzo cieszę, że Miłek był w TV, ze wrócił cały i szczęśliwy i lżejszy o te pół kilo, co zostało w studiu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja się tylko cieszę, że widziałyście Miłeczka na żywo i jego całą słodycz i piekno, którego na fotkach nie widać.
wczoraj była u mnie Faalka z dogo i dziwiła się że Słodyczek taki maleńki, bo na zdjęciach wyglada na większego.


i jeszcze jedno - bedę próbowała Miłka połączyć ze swoim stadem. tymczasowicz Morek agresor (który nie toleruje innych psów poza moim stadem i innych ludzi poza nami) musi zostać odosobniony. jego napady agresji na widok psa za oknem udzieliły się po raz drugi moim sukom - Pysia ma 3 dziury w głowie, w tym jedną przy oku i rozerwane ucho, a Łapka ma zgryzioną łapę i też dziurę w głowie. więcej nie bedę narażać swojego stada na takie akcje. moje stado jest zawsze lagodne dla innych zwierząt i innych ludzi - kto u nas był ten wie jakie są moje psy. Morek ma agresję nawykową to stary pies, którego nie udało mi się zmienić (sukcesem jest to, ze zamieszkał z moim stadem bezkolizyjnie).

Link to comment
Share on other sites

Byłam i widziałam i Miłek to po prostu miłek prawdziwy, cudowny piesio. Jest przepiękny po prostu. I tak się garnął do mnie przez te kratki klatki. Taki radosny, słodki maluch.

Ktoś kto go weźmie będzie prawdziwym szczęściarzem.
Ech - żebyż tak się znalazł dobry dom dla Miłka :happy1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faalka']Byłam i widziałam i Miłek to po prostu miłek prawdziwy, cudowny piesio. Jest przepiękny po prostu. I tak się garnął do mnie przez te kratki klatki. Taki radosny, słodki maluch.

Ktoś kto go weźmie będzie prawdziwym szczęściarzem.
Ech - żebyż tak się znalazł dobry dom dla Miłka :happy1:[/quote]


faaalka a ty gdzie Miłka widziałaś?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dzis na targu spotkalam 2 panie, które dokarmiają nasze wiejskie bezdomne psy, mówiły o pieskch we wczorajszym "Pytaniu" - ludzie to oglądają , współczują i choć nie wezmą psa, ale jakoś tak takie postępowanie uczy innego podejścia (że one pomagaja i ze sa też inne osoby, które też pomagają ;))

Link to comment
Share on other sites

Tez mi się tak wydaje, moze nie zmienia to świata o 180stopni, może nie udało się nam znależć opiekuna dla żadnego z psiaków, ale za to wieczorem rozmawiałam z 5 osobami, które oglądały program, zadzwoniły do nas i chciały jakoś pomóc-choć same zapsione po pachy albo bez warunkow do wzięcia psiaka, ale opowiedzą znajomym, rzucą jakiś grosz na utrzymanie;)
To juz jest coś.Prawda?
Ktoś wie,ze jest taki Miłek i Trójeczka, ktoś opowie o tym dalej- może dzięki temu los psiaków jakoś się zmieni. Taką mam nadzieję :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...