Jump to content
Dogomania

Zielonooki połamany Słodyczek Bzdyczek skomlał 3 dni, w końcu znalazł dom.


ronja

Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ile w tym psiaku woli życia:multi: Mimo bólu, tak bardzo chce być w centrum zainteresowania, tak bardzo chce dreptać i po prostu żyć! Jak dobrze, że spotkał na swojej drodze najpierw wrażłiwych chłopców, a potem Ciebie Ronja z mężem:loveu: Dużo zdrowia piękny Rudzielcu!

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Navy]Potrzebujemy BARDZO PILNIE DT.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
Dziś Idusiek pod swoją pracą znalazła suczkę , chudą, przerażoną .
Potrzebujemy osoby która weźmie suczkę chociaż na czas szuknia docelowego tymczasu.

Prosimy , wręcz błagamy.
Nie mamy co z nią zrobić a przecież nie mogłyśmy zostawić jej na pastwę losu.

Link to comment
Share on other sites

Bosze, Lisek-Miłek to istny klon mojego Snuziego którego adoptowaliśmy w zeszłym roku, tylko wasz ma łapki krótsze. Nawet siuraski mają. Takie rudości są najpiękniejsze na świecie i najkochańsze. Zasługuje na najlepszy domek pod słońcem. Tymczasem życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia, opiekunce dużo cierpliwości w opiece nad nim. Będę tu czasami zaglądać bo nie mogę się napatrzeć na tego brata bliźniaka mojego psa.
A, byłabym zapomniała - wysłałam mu stówkę. Na zdrowie piesku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucy']Bosze, Lisek-Miłek to istny klon mojego Snuziego którego adoptowaliśmy w zeszłym roku, tylko wasz ma łapki krótsze. Nawet siuraski mają. Takie rudości są najpiękniejsze na świecie i najkochańsze. Zasługuje na najlepszy domek pod słońcem. Tymczasem życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia, opiekunce dużo cierpliwości w opiece nad nim. Będę tu czasami zaglądać bo nie mogę się napatrzeć na tego brata bliźniaka mojego psa.
A, byłabym zapomniała - wysłałam mu stówkę. Na zdrowie piesku![/quote]

Lucy, wielkie dzięki:loveu:
W pierwszym poście aktualizuję wszystkie wpłaty

Miłkek jest cudny, serce mi pęknie jak będę musiała go oddać. on jest tak strasznie wdzięczny za wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']yyyyyyyyyyyyy, a co przeskrobałaś? za dużo na dogo pewnie siedziałaś;)[/quote]

Najlepsze jest to, że nic nie przeskrobałam. Cięcia kosztów, pozwalniali oprócz mnie wszystkich stażystów, osoby na umowę-zlecenie oraz kilku kierownikó[I]w [/I]działów. A to dopiero początek redukcji etatów... Niech tę firmę szlag trafi! A na dogo teraz mam dużo więcej czasu... hehehe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piromanka']Zapraszam na bazarek dla rudaska:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bardzo-ladne-ubrania-dla-polamanego-rudego-liska-do-11-08-godz-23-59-a-145757/[/URL][/quote]

Piromanko, dziękuję za bazarek.
brakuje jeszcze 1000zł
no i za 2 tyg idziemy na kontrolne rtg,więc czekają nas kolejne wydatki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piromanka']No a jak! ;)
Tylko żeby kupujący byli. Można będzie trochę popodnosić bazarek, żeby nikt nie przeoczył ;)[/quote]
będziemy podnosic:p

zakończyło się też allegro cegiełkowe, sprzedały się 63 cegiełki. ja wszyscy wpłacą, będzie 315zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...