Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olcia']cześć moje kochane maniaczki czy to dogo czy dziecio:)
mój Alano skończył dziś 5 miesięcy:):):)
a ja prawie skończyłam tapetować pokój zostało jeszcze pół ściany na jutro.[/QUOTE]

no to ja czekam na fotorelacje - może cię zatrudnię jak odgruzujemy pokój Jaśka i go tam przeniesiemy hahaha

Link to comment
Share on other sites

Normalnie jestem w szoku...Wpadam tutaj czytam, czytam i proszę same dzieci! Łaaaa...a mój TZ już mi odlicza miesiące do życia "bez brzucha". Zaplanował sobie zapładnianie na za pół roku...

Gratuluje dziewczyny!
Olcia mały jest extra! A najlepsze jest to, ze psiaki tak wspaniale na niego reagują. Ja reakcji Idy boję się niemiłosiernie.
Trzymam kciuki za 17! Obiecuje wpadać częściej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']Normalnie jestem w szoku...Wpadam tutaj czytam, czytam i proszę same dzieci! Łaaaa...a mój TZ już mi odlicza miesiące do życia "bez brzucha". Zaplanował sobie zapładnianie na za pół roku...

[/QUOTE]

[B]hahaha, będzie następna ciąża niebawem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

o matko Lazy koope lat:) witaj kochana

na dziś wena twórcza mnie opóściła, bo nie poszło po mojej myśli z odcieniem tapety w sklepie w tych cholernych światłach miała zupełnie inny odcień niż na ścianie, więc cała koncepcja się zmieniła no coż trudno się mówi:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']Normalnie jestem w szoku...Wpadam tutaj czytam, czytam i proszę same dzieci! Łaaaa...a mój TZ już mi odlicza miesiące do życia "bez brzucha". Zaplanował sobie zapładnianie na za pół roku...[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='malawaszka']hahaha on zaplanował - a co TY na to? :lol:[/QUOTE]
no ON sobie zaplanował :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to co Lazy ma do tego :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='Maga100'][B]hahaha, będzie następna ciąża niebawem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/QUOTE]
i z kim bedzie gadać Waszka bezbliźniacza :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Olcia taki urok sklepowych świateł głowa do góry i do tapetowania :lol:

Link to comment
Share on other sites

Waszka...ja się bronie jak mogę. Ciągle powtarzam, ze musimy poczekać aż spłacimy kredyt na mieszkanie, czyli jakieś 33 lata:)

Dziewczyny czy Wy polecacie macierzyństwo z czystym sumieniem? Bo ja jestem jakoś taka mało dzieciowa...lubię dzieci, ale u kogoś i to w dodatku takie małe. Wrzeszczących bachorów nie cierpię....I boję się, że już mi tak zostanie. Ja to jestem mamusia dla mojej Idy...Ehhh...Nie będzie miał Marcin łatwo ze mną.

P.S. Nadal grożą mi bliźniaki, a to działa jak płachta na byka!

Olcia jak już wytapetujesz to wstaw fotę, ocenimy czy jest aż tak źle jak mówisz:)

Link to comment
Share on other sites

Lazy tego niestety nie da się przewidzieć ja jestem bardzo zadowolona Alan jest aniołem, jak do tej pory nie miałam z nim żadnych problemów, ale Moja Aga urodziła 2 miesiące wcześniej a Wik jej dał tak popalić płaczem przed 23 godz. na dobre, że długo się nie zdecyduje na drugie dziecko:).

MOja koncepcja się zupełnie zmieniła z bardzo prostego powodu przez ten cholery rozwód kompletnie brak kasy i doszłam do wniosku że pokój zrobię w samochody ponieważ jako dodatki z tym motywem są najtańsze , kubusie, marnarze i te inne wychodzą niestety 2 razy drożej:(

pomocnik Zuźka z gretą:)
[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8915/przed.jpg[/IMG]

tapeta:
[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5972/tapn.jpg[/IMG]


dywan:
[IMG]http://img199.imageshack.us/img199/4968/33869248.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']
Dziewczyny czy Wy polecacie macierzyństwo z czystym sumieniem? Bo ja jestem jakoś taka mało dzieciowa...lubię dzieci, ale u kogoś i to w dodatku takie małe. Wrzeszczących bachorów nie cierpię....I boję się, że już mi tak zostanie. Ja to jestem mamusia dla mojej Idy...Ehhh...Nie będzie miał Marcin łatwo ze mną.[/QUOTE]

ja nie wiem jak macierzyństwo wyglada nienawidzę dzieci jak zaczynają chodzic bo jest ich wszędzie pełno, nie wiem czy będe miała cierpliowść do swojego.
W ciąży nie słuchałam muzyki powaznej, nie rozmawiałam z brzuchem czasem podotykałam raz opier....oliłam że albo wychodzi albo siedzi.
Ciąża jest super
9 miesiąc można palnąć sobie w łeb - jestem zmęczona, mam dość, jestem gruba, moje ciało nie jest moje, chce żeby wylazł ale z drugiej strony wyjdzie i co........

W sumie jest fajnie :p mi sie podoba jak narazie potem napiszę czy dalej tak uwazam :cool3:

Olcia samochody są super :multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Aluś Zuzka to już taka pannica, że zaraz zacznie kawalerów do domu sprowadzać:), ale charakterek to ona ma oj ma:)


ja jakoś jeszcze nie widzę tego pokoju i może dlatego mi tak powoli idzie, sprzedałam babci Alana na prawie cały dzień i co przespałam:):) zamiast robić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']Aluś Zuzka to już taka pannica, że zaraz zacznie kawalerów do domu sprowadzać:), ale charakterek to ona ma oj ma:)


ja jakoś jeszcze nie widzę tego pokoju i może dlatego mi tak powoli idzie, sprzedałam babci Alana na prawie cały dzień i co przespałam:):) zamiast robić[/QUOTE]
[COLOR=Red][B]
kurcze ...to ty na prezent ślubny zbieraj ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']

Dziewczyny czy Wy polecacie macierzyństwo z czystym sumieniem? Bo ja jestem jakoś taka mało dzieciowa...lubię dzieci, ale u kogoś i to w dodatku takie małe. Wrzeszczących bachorów nie cierpię....I boję się, że już mi tak zostanie. Ja to jestem mamusia dla mojej Idy...Ehhh...Nie będzie miał Marcin łatwo ze mną.

[/QUOTE]

[B]ja powiem tak: moje życie zmieniło się strasznie. Za dużo by pisać, nie będę podawać szczegółów. Pierwsze 3 miesiące życia Tadzia to koszmar senny - a właściwie bezsenny. Teraz jest lepiej, bo jest z nim kontakt, ale wciąż podpieram się nosem. Nie pracuję, zajmuję się tzw. domem, a właściwie tylko dzieckiem :evil_lol:[/B]
[B]Jak już odłożę młodego spać, jestem bardziej zmęczona niż po 14h w pracy.[/B]
[B]Moje aktualne życie nie ma NIC wspólnego z tym, które prowadziłam.[/B]
[B]Ale kocham tego bąka najbardziej na świecie i choć to książkowy banał, to uczucie nie równa się z NICZYM na tym świecie - nawet z jazdą na motocyklu w siną dal
[B]:evil_lol::p[/B]
[/B][B]I właśnie z tego powodu WARTO.
aha i Tadzio z aniołkiem nie ma nic wspólnego :shake: [/B]

[B]PS ja też nigdy nie lubiłam dzieci. I właściwie ...obce nadal mnie wkurzają :diabloti:[/B]

[B]Olcia! Dywanik bowski :loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

teraz jak w niedziele były wszystkie dzieciaki czyli Zuźka, Kacper i Alan od godz. 11 do 20 miałam ich serdecznie dość:), a już się boję co będzie za rok jak Alano będzie już chodził i rozrabiał razem z nimi:) + 2 burki, o boszzzzzzz muszę zmienić mieszkanie na większe.

Maga zaraz wkleję pokój który najbardziej mi się podoba, ale niestety u mnie kompletnie brak warunków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']buu nie mogę znaleść ale jutro poszukam,

ale za to przedstawiam Wam jak dla mnie największą porażkę dziecięcego pokoju jaką znalazłam:)

[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/53/tragk.jpg[/IMG][/QUOTE]

odważnie Olcia odważnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...