Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

[quote name='Maga100'][b] no to ja jestem wyjatkowym wyjątkiem w takim razie....
ale za to nie cierpiałam tego - tak, nie umiem się przyznać - i jak T zaczął miewać kolki i inne historie, natychmiast przeszliśmy na sztuczne. I ja i on przestaliśmy się męczyć... :evil_lol: [/b][/QUOTE]

mi też na początku był ciężko , żadna laktatorka w szpitalu nie nauczyła mnie poprawnego zatykania cycem:), nauczyłam się dopiero sama w domu, póki nie nauczyłam się karmić na śpiocha to też było mi cieżko, a teraz to nawet nie wiem kiedy Alano w nocy je sam sie obsługuje:), teraz karmiony jest wszystkim co możliwe cyc, butla i ta nieszczęsna marchewka:)
całe szczęście mnie omineło wszystko co związane z kolkami i tym podobnymi rzeczami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Debe nie martw się ja też całe noce nie spałam, nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić, szlak mnie trafiał, prawie całą ciążę musiałam siedzieć w domu, a głupawke miałam do tego stopnia, że rozmawiałam z kwiatkami, wszyscy w pracy jak cywilizowani ludzie a ja w domu, miałam zakaz prowadzenia samocodu od 7 miesiąca który oczywiście olałam, bo nie wyobrazałam sobie żebym nie mogła nigdzie pojechać.
siedziałam w domu układałam przekładałam ciuszki, i te wszystkie inne poierdółki, żeby się czymś zająć, a całe noce oglądałam hausa, do tego jeszcze doszło, że jak już się mój cudny wyprowadził, nie potrafiłam sobie miejsca znaleść i dziś pukam się w głowę, że z tym stanie przestawiałam w domu wszystkie meble żeby się czymś zająć a nie myśleć:)

Link to comment
Share on other sites

[b] ale u mnie nie tylko chodziło, że nie wychodził :evil_lol: Po prostu nie i już. Nie podoba mi się, nie lubię i cała ta otoczka z karmieniem i ideologia i terror laktacyjny, to wszystko razem działało na NIE.
Tadzio dostał kolek straszliwych, a ja stwierdziłam, ze do tego wszystkiego nie bedę jeszcze przechodzić na dietę bezmleczną, gdzie nabiał jest u mnie podstawą, i przeszliśmy na Bebilon. Kolki skonczyly się jak ręką odjął.
I moglam się w końcu napić :roflt: [/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']jeżu kolczasty to ty masz jakieś idealne dziecko zamienisz się hahahhaa[/QUOTE]

debe faktycznie mogę tak mówić, moje idelanew dziecko właśnie śpi, a za dokładnie 30 min wstanie na marchewkową papkę:), jest tak uregulowany że nie muszę mieć w domu zegarka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][b] ale u mnie nie tylko chodziło, że nie wychodził :evil_lol: Po prostu nie i już. Nie podoba mi się, nie lubię i cała ta otoczka z karmieniem i ideologia i terror laktacyjny, to wszystko razem działało na NIE.
Tadzio dostał kolek straszliwych, a ja stwierdziłam, ze do tego wszystkiego nie bedę jeszcze przechodzić na dietę bezmleczną, gdzie nabiał jest u mnie podstawą, i przeszliśmy na Bebilon. Kolki skonczyly się jak ręką odjął.
I moglam się w końcu napić :roflt: [/b][/QUOTE]

co dziecko to co innego ja nabiał jem bez problemu, raz tylko najadłam się jak prosie czekolady:).
a widzisz mojemu bebilon nie podchodzi woli bebiko

Link to comment
Share on other sites

ale faktycznie nagonka na karmienie cycem jest co dla mnie jes chore, bo jedna chce i będzie karmić a druga nie chce i guzik komu do tego jak karmi jak dla mnie to jak komuś pasuje może i mlekiem krowim karmić w końcu kiedyś wynalazków nie było i na zwykłym mleku dzieciaczki też się chowały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']Debe nie martw się ja też całe noce nie spałam, nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić, szlak mnie trafiał, prawie całą ciążę musiałam siedzieć w domu, a głupawke miałam do tego stopnia, że rozmawiałam z kwiatkami, wszyscy w pracy jak cywilizowani ludzie a ja w domu, miałam zakaz prowadzenia samocodu od 7 miesiąca który oczywiście olałam, bo nie wyobrazałam sobie żebym nie mogła nigdzie pojechać.
siedziałam w domu układałam przekładałam ciuszki, i te wszystkie inne poierdółki, żeby się czymś zająć, a całe noce oglądałam hausa, do tego jeszcze doszło, że jak już się mój cudny wyprowadził, nie potrafiłam sobie miejsca znaleść i dziś pukam się w głowę, że z tym stanie przestawiałam w domu wszystkie meble żeby się czymś zająć a nie myśleć:)[/QUOTE]

ja najpierw tydzien miałam lezeć nie bardzo się poruszac ale faktycznie jak źle się czułam to nie chodziłam. A teraz do jutra sobie dałam szlaban - lekarze chcą do terminu albo chociaż do 9 grudnia - ale ja nie wyrobię wieć dziś już pierwsze sklepy, jutro sklepy i do porodu poszaleję bo potem znowu uziemiona na kilka dni :/
jedyne czego nie robie i nie będę robić to nie prowadzę auta - strasznie mi niewygodnie źle no i brzuch mam na kierownicy :/


[quote name='Maga100'][b]
I moglam się w końcu napić :roflt: [/b][/QUOTE]

i tylko o to pani chodzło moja droga :P
[quote name='Olcia']debe faktycznie mogę tak mówić, moje idelanew dziecko właśnie śpi, a za dokładnie 30 min wstanie na marchewkową papkę:), jest tak uregulowany że nie muszę mieć w domu zegarka:)[/QUOTE]

wpadniesz mojego nastawić :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']a najlepszym sposobem dla mnie na laktację było picie piwa:) i to nie żadnego karmelowego którego zresztą nie cierpie tylko warki:)

Cola masz rację podstawowa wiedza Ci wystarczy, resztę będziesz się uczyć w trakcie, tylko w szpialu najegaj wręcz żądaj aby nauczyły Cię dobrze przystawiać do cyca jeśli chcesz karmić, i to już więcej niż połowa sukcesu.[/QUOTE]

dobrze wiedzieć :diabloti: oj jak było ciężko się oprzeć pokusie piwa latem :roll: :evil_lol:

z tego co wiem, to położne w "moim" szpitalu ciągle pomagają i doradzają, więc chyba problemu nie będzie :p

[quote name='dbsst']Dlaczego ja sie w tym czasie nie uczę włoskiego :roll:[/QUOTE]

to ucz się, a potem podrzuć mi materiały do nauki :p przydadzą mi się na wakacje

[quote name='Olcia']ale faktycznie nagonka na karmienie cycem jest co dla mnie jes chore, bo jedna chce i będzie karmić a druga nie chce i guzik komu do tego jak karmi jak dla mnie to jak komuś pasuje może i mlekiem krowim karmić w końcu kiedyś wynalazków nie było i na zwykłym mleku dzieciaczki też się chowały.[/QUOTE]

ja jeszcze się nie spotkałam z nagonką...ale wszystko przede mną :evil_lol:

[quote name='dbsst']jedyne czego nie robie i nie będę robić to nie prowadzę auta - strasznie mi niewygodnie źle no i brzuch mam na kierownicy :/[/QUOTE]

hahahahaha...a ja mogę i się spokojnie mieszczę :cool3:

[quote name='Olcia']ekologiczną marcheweczką z pola uprawnego przy karjowej siódemce:)[/QUOTE]

to zacznę się zaopatrywać :evil_lol:

[quote name='Olcia']kupiłam od razu dla dziecka 5 letniego:) coby troche w nim posiedział:):)[/QUOTE]

trochę? :evil_lol: tzn. 2 m-ce czy dłużej ;) :evil_lol: :evil_lol: bo przy takiej marcheweczce, to nie wiem jak długo tam posiedzi.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']debe blisko będziecie mieli bo sklep na mickiewicza:)
[/QUOTE]
i będziemy się spotykac w sklepie i będziemy plotować :evil_lol:
[quote name='Cola']
to ucz się, a potem podrzuć mi materiały do nauki :p przydadzą mi się na wakacje

[COLOR=Purple][B]czyli kiedy po twoim porodzie bedziesz się uczyć :roll::evil_lol:
[/B][/COLOR] hahahahaha...a ja mogę i się spokojnie mieszczę :cool3:

[COLOR=Purple][B]matko i córko jak ty masz dobrze [/B][/COLOR]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[/QUOTE]

Olcia a kiedy spotykasz sie z Magdą W zwaną szerzej Montaną :evil_lol:
wiesz chce się jej jakoś pozbyć a nie mogę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][COLOR=Purple][B]czyli kiedy po twoim porodzie bedziesz się uczyć [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG]:evil_lol:[/B][/COLOR]

[COLOR=Purple][B]matko i córko jak ty masz dobrze [/B][/COLOR]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

jasne :cool1: Olcia zdradzi mi sekret na nastawienie dziecka na ideał i będę miała dużo czasu na naukę :cool3:
słyszałam, że włoski jest prosty...a jak nie zdążę to pozostaje ang. - ale ale trzeba do nich mówić powoli i w stylu "kali chce pić" :evil_lol:

tylko ciekawe jak długo jeszcze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']wiesz chce się jej jakoś pozbyć a nie mogę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

[b] haha, jasne, bo jeszcze ci ktoś uwierzy :diabloti: Ciekawe z kim wtedy będziesz się spotykać, akoro nikt inny nie może cię znieść na trzeźwo :diabloti: [/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...