Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jestem już ubawiłam się po same pachy mój cudowny mąż pogubił się we wszystkim ani słowa nie powiedział prawy, biedny pracuje po 20 godzin dziennie za 700zł:):), pomylił także ile jego własny syn ma miesięcy:)
w sumie na niczym się nie skończyło, bo został tylko on przesłuchany więc po 15 stycznia zostanie wyznaczony kolejny termin, ale jestem zadowolona bo sędzia wyłapała każde kłamstwo i motanie się we własnyc zdaniach:)

Link to comment
Share on other sites

jestem zadowolona bo na wszystko co powiedział a jest kłamstwem mam dowody, a powiedział także że dziecko nie jest karmione piersią bo widział jak mały pije herbatkę i je kasze:) oczywiście o utrudnianie kontaktów też mnie oskarzył bo jak on może przyjść to ja jestem z dzieckiem na szczepieniu:)

Link to comment
Share on other sites

Maga nie wiem o co mu chodzi:) on chyba sam nie wie :)
a karmienie piersią i utrudnianie kontaktów ma to do siebie że jak Alan miał 2 miesiące i dziadkowie przyjechali to nie chciałam dać dziecka na cały dzień samego:), tylko żeby przyjechali do mnie do domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']jestem już ubawiłam się po same pachy mój cudowny mąż pogubił się we wszystkim ani słowa nie powiedział prawy, biedny pracuje po 20 godzin dziennie za 700zł:):), pomylił także ile jego własny syn ma miesięcy:)
w sumie na niczym się nie skończyło, bo został tylko on przesłuchany więc po 15 stycznia zostanie wyznaczony kolejny termin, ale jestem zadowolona bo sędzia wyłapała każde kłamstwo i motanie się we własnyc zdaniach:)[/QUOTE]

fajnie, że sędzia to KOBIETA :p

[quote name='Olcia']jestem zadowolona bo na wszystko co powiedział a jest kłamstwem mam dowody, a powiedział także że dziecko nie jest karmione piersią bo widział jak mały pije herbatkę i je kasze:) oczywiście o utrudnianie kontaktów też mnie oskarzył bo jak on może przyjść to ja jestem z dzieckiem na szczepieniu:)[/QUOTE]

hahaha....facet zawsze znajdzie dziurę w całym

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]dowalić tatuśkowi niech płaci
kurde no właśnie co mają alimenty do cyca :hmmmm:[/B][/COLOR][/QUOTE]

zawsze można ciągnąć, że na słoiczki dla dziecka :cool3: żywienie takiej istotki gerberkami jest droższe niż cycem....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']....że dziecko nie jest karmione piersią bo widział jak mały pije herbatkę i je kasze:) oczywiście o utrudnianie kontaktów też mnie oskarzył bo jak on może przyjść to ja jestem z dzieckiem na szczepieniu:)[/QUOTE]

jeżu kolczasty biedny plemnik co trafił w twoje jajo jakby wiedział, że będziesz robiła takie problemy plemnikodawcy NAPEWNO by chybił :shake::angryy::diabloti:

faceci są BEZNADZIEJNI i tyle jak można sie migać od alimentów na własne dziecko :roll::shake::mad:

ha ha jak mozesz dziecku dawać kasze i herbatkę z butelki :shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']że jak Alan miał 2 miesiące i dziadkowie przyjechali to nie chciałam dać dziecka na cały dzień samego:), tylko żeby przyjechali do mnie do domu.[/QUOTE]

[B]ja mojej teściowej też bym nie dała :diabloti:[/B]
[B]Dam, jak Tadzik będzie już umiał się bronić i uciekać :diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]ja mojej teściowej też bym nie dała :diabloti:[/B]
[B]Dam, jak Tadzik będzie już umiał się bronić i uciekać :diabloti:[/B][/QUOTE]

a od swojej usłyszałaś że dziecku nie porzebne są zabawki bo ma rączki żeby się bawić:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]ja mojej teściowej też bym nie dała :diabloti:[/B]
[B]Dam, jak Tadzik będzie już umiał się bronić i uciekać :diabloti:[/B][/QUOTE]

szybko sie nauczy bronić i uciekac jak paker Jasiek przyjdzie na świat :evil_lol:

[quote name='Olcia']a od swojej usłyszałaś że dziecku nie porzebne są zabawki bo ma rączki żeby się bawić:):)[/QUOTE]

i nózki i nóżki
to już wiemy skąd twój ex taki zabawowy - jak za malucha bawił sie tylko rączkami :diabloti:

[quote name='Olcia']Waszka najgorszemu wrogowi bym nie życzyła takiej teścowej choć nie wiem co się z nimi dzieje bo przed ślubem była do rany przyłuż[/QUOTE]

a czy ex to jedynak

Link to comment
Share on other sites

debe monitor oplułam przez te nóżki:):)

no właśnie że nie jedynak ma 2 siostry

takich tekstów mam sporo od mojej cudnej.

" daj rozwód po dobroci to będzie płacił 200 alimentów i czasami coś kupi dziecku, a jak nie dasz po dobroci to będzie płacił tylko 200 i nic nie kupi dziecku":)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...