Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Maga100']:shocked!: :mdleje: :mdleje: :mdleje:
[b] never, never, never[/b][/QUOTE]

Maga prawie całą ciążę miałam głupkowate sny , ale to pewnie jak połowa kobitek, ostatnim snem było że oczywiście jechałam do szpiatala i stałam w cholernym korku, siedziałam na przednim siedzeniu i nagle rączka wypadła a ja na siłe zaczełam ją wpychać bo nie mogłam wyjść z samochodu jak tak wisiała:):) a za parawanem widziałam doopcie i rączke:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']o matko :mdleje: no i mogłam iść do wyra a nie czytać i teraz będe miała snyyy oj będę miała bogato w nocy :lol:

ale z ciebie twarda babka!!![/QUOTE]


oj tam taka mała wprawa przed Twoimi bliźniakami:) a moja kolejna twardość będzie miała okazję się ujawnić 17 grudnia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][b] no tak, na brak urozmaicenia w życiu narzekać nie możesz :mdleje:
Ale to chyba ostateczna będzie? [/b][/QUOTE]

o tak urozmaicone mam od paru ładnych miesięcy mam :), niestety tego nie wiem, bo mój przecudny Tz sam nie wie czego chce i ma ciągłe zaćmienie mózgu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']obym to nie była ja :lol:

a z tymi garami to mówisz, że taki problem jest? bo ja jak na zmiłowanie czekam na podłączenie zmywarki i miałam nadzieję, ze to będzie koniec moich kłopotów :lol:[/QUOTE]


Waszka powiem tak ja się cieszyłam i też czekałam na podłączenie jak głupek, a teraz gary i tak lądują w zlewie leżą cały dzień i dopiero wieczorem łaskawie je schowam do zmywarki, a wyjęcie to już ciężka praca i już nie raz się zdarzyło, że te same gary były myte jeszcze raz:), bo łatwiej było włożyć brudne niż najpierw wyjąć czyste a później wsadzić brudne:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']mam kolejną cudną rozprawę rozwodową:)[/QUOTE]

[COLOR=Red][B][FONT=Arial]cholerka powiedz mi jak to jest ze zawsze Ci sie taki matoł trafi ...
a tak na marginesie to Twoje chorowanie może wpłynąć na pogrążenie finansowe tatusia Alanowego :diabloti:, w końcu on i tobie musi zapewnić byt , niech mosiek płaci :mad:[/FONT][/B][/COLOR]

[quote name='Olcia']a tak z innej beczki dlaczego nikt nie wymyślił "murzyna" do wyjmowania garów ze zmywarki??[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]a to nie dają ze zmywarką murzyna :hmmmm: a ja w poniedziałek mam jechać kupić :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]



[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
Kurde patrze na Alanka i ryje z tych jego pultynków ...zajebioza ... dzieciaki są zabójcze :loveu::lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']kurna nie mogę edytować postów:(, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, może w końcu będę miała tego swojego wyczekiwanego ślązaka:)[/QUOTE]

[quote name='Olcia']już nie będę wytykała palcami kto miał mi go załatwić:)[/QUOTE]

[COLOR=Red][B]nie przyjechałas będąc w Rybcu ... ile można z towarem czekać ;P


No właśnie miałam pytać czy Kacprowaty nie jest do Alana podobny i prosze ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]nie przyjechałas będąc w Rybcu ... ile można z towarem czekać ;P


No właśnie miałam pytać czy Kacprowaty nie jest do Alana podobny i prosze ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]

aż monitor oplułam , aleś się szybko przyznała bez bicia:),

kilka tekstów i zachowań Kacpra:
jesteśmy w sklepie ja mówię do Kacpra żeby poczekał, bo mi się znowu siku chce i musze iść do łazienki, a Kacper na to dobrze ja poczekam i też zrób kupe, bo dzidzia połknie twoją kupe i sie udusi:)

jak już miałam spory brzuch, to kacper do ucha wkładał mi śpiochy, żeby dzidzie ubrać bo jej tam zimno jest.

a teraz jest
krzyk Olaaaaaaaaaaaaaa on znowu jęczy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']
a z tymi garami to mówisz, że taki problem jest? bo ja jak na zmiłowanie czekam na podłączenie zmywarki i miałam nadzieję, ze to będzie koniec moich kłopotów :lol:[/QUOTE]

[b] problem to ci się dopiero zacznie
wiecznie śmierdząca zmywarka
wieczny problem, kto ma ją rozpakować
wieczny problem, bo nie ma już ani jednego czystego widelca, bo wszystkie są w zaśmiardłej zmywarce
a jak już chcesz ją nastawić, to okazuje się, że na połowę garów nie ma miejsca i i tak musisz zmywać ręcznie :evil_lol: [/b]

Olcia, a dlaczego ja nic nie wiem o Kacperku? :hmmmm: Gdzie zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][b] problem to ci się dopiero zacznie
wiecznie śmierdząca zmywarka
wieczny problem, kto ma ją rozpakować
wieczny problem, bo nie ma już ani jednego czystego widelca, bo wszystkie są w zaśmiardłej zmywarce
a jak już chcesz ją nastawić, to okazuje się, że na połowę garów nie ma miejsca i i tak musisz zmywać ręcznie :evil_lol: [/b]


Olcia, a dlaczego ja nic nie wiem o Kacperku? :hmmmm: Gdzie zdjęcia?[/QUOTE]

AMEN!!!!!!!!!!!!!
już teraz bym chyba nie wydałą tyle kasy na zmywarkę:)

Jak to nie wiesz Kacper się prawie rodził na forumie:) dokładnie 19 maja 2005, Twa pamięć szwankuje, ale wybaczam ja także straciłam pamięć po ciąży:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']AMEN!!!!!!!!!!!!!
już teraz bym chyba nie wydałą tyle kasy na zmywarkę:)

Jak to nie wiesz Kacper się prawie rodził na forumie:) dokładnie 19 maja 2005, Twa pamięć szwankuje, ale wybaczam ja także straciłam pamięć po ciąży:)[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
dokładnie to był chyba 1 wspólny poród na dogo ;)


Kurcze to ja sie do zakupy zmywary szykuje bo u mnie nawet zmywać nie ma komu:mad:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...