Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Debe burki są nie do zniesienia, a najbardziej szlak mnie trafia jak wstaję w nocy i muszę się ściany trzymać żeby któremuś na łeb nie wejść i chodzę jak bocian we własnym domu:)

No to moje Panienki możemy się umówić, tylko jak już pisałam po 27 bo ten baranek wyje a jednak trochę szkoda mi sąsiadów:).
Moja droga Mago skoro od Tarchomina to do mnie masz rzut beretem mieszkam prawie czy samej trasie toruńskiej, i beznadziejnym grota, który pozamykany z każdej możliwej strony i na żoliborz jadę teraz godzine a nie jak zawsze 10 min

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']Zawsze może Cię waszka pokierować bo była:)[/QUOTE]

[B]taaaa... Ona, Waszka, będzie mnie kierować ze swojego zadupia, jak z mojego zadupia dojechać na Targówek w sytuacji, gdy wjazdy na most są pozamykane :diabloti:[/B]

[B]noo, to jak pogoda będzie nie beznadziejna, to się jakoś zgadamy i przybędę w twoje okolice.[/B]
:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]A myślisz że Waszka sie odważy pojechać do waszego Bocianowa :grins:[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE]

ja na jej miejscu zapierałabym się nogami i rękami o wszelakie framugi :evil_lol: jeszcze by się zapatrzyła i gotowe :knuje::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]
[FONT=Arial]ku Naszej uciesze ....zresztą :grins:[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE]

Aluś a czy przypadkiem Twoja latorośl nie zbliża się do "wieku rozrodczego" :):):)???

Patka witaj
moje dopiero zaczyna, a dzisiaj w nocy chciałam wystawić normalnie na klatke, bo spał w nocy 2 godziny !!!!!!!!! wnerw maksymalny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']Aluś a czy przypadkiem Twoja latorośl nie zbliża się do "wieku rozrodczego" :):):)???
[FONT=Arial]
[/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie nie nie ...on ma dopiero 20 lat [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial]:diabloti:[/FONT]

Patka witaj
moje dopiero zaczyna, a dzisiaj w nocy chciałam wystawić normalnie na klatke, bo spał w nocy 2 godziny !!!!!!!!! wnerw maksymalny[/QUOTE]
[COLOR=Red][B][FONT=Arial]
wystaw wystaw :diabloti::evil_lol:
[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']mega brzucho ostatni dzień ciąży:)
oj było co dźwigać:)
[IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4660/megav.jpg[/IMG][/QUOTE]

dlaczego ja nie widziałam tych postów wcześniej :angryy: czy tez tak macie, że nie widzicie postów potem wchodzicie i są :angryy:

taki brzuch to ja mam teraz :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='PIKA']Bozesztymoj.. ja chyba trafilam na siakies mamusiowe forum :cool1:
Już wiem, czemu ta dogomania taka biala się zrobiła.. sterylna :diabloti:[/QUOTE]

bo to jest nowa szata nowego forum mamuśmania :cool1:
[quote name='Maga100']
[B]Ja nie mam zdjęć w ciąży, zabroniłam innym robić, utyłam straszliwie (TU JEST EMOTKA WŚCIEKŁOŚCI).[/B][/QUOTE]

a ta zaczyna pierdzielenie - nie wierz jej wyglądała SUPER nie wiem czy nie lepiej niż teraz przynajmniej miała coś w środku a teraz :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:



[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]A myślisz że Waszka sie odważy pojechać do waszego Bocianowa :grins:[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE]

a TY się odważysz :eviltong:

heloł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']rzadko zaglądam a tu taka niespodzianka jakie stadko !! Moje ma juz 2 lata i jest coraz gorsze ale przestało gryźć ;)[/QUOTE]

[B]ooo, Patka, jesteś, jesteś :p[/B]

[quote name='Olcia']moje dopiero zaczyna, a dzisiaj w nocy chciałam wystawić normalnie na klatke, bo spał w nocy 2 godziny !!!!!!!!! wnerw maksymalny[/QUOTE]

[B]taaa? a ja słyszalam, że bezproblemowy aniołeczek :diabloti:[/B]
[B]A. zabrał dzisiaj Tadzia nad ranem i ja spałam snem nieprzerwanym do 11.00 :crazyeye:[/B]

[quote name='dbsst']
a ta zaczyna pierdzielenie - nie wierz jej wyglądała SUPER nie wiem czy nie lepiej niż teraz przynajmniej miała coś w środku a teraz :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/QUOTE]

[B]ja rozumiem, ze ty czujesz się zobowiązana i wdzięczna za wszystko, co dla ciebie robię, ale opanuj się :diabloti::diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']

[B]ja rozumiem, ze ty czujesz się zobowiązana i wdzięczna za wszystko, co dla ciebie robię, ale opanuj się :diabloti::diabloti:[/B][/QUOTE]

nigdy przy tobie nie moge sie opanować działasz na mnie jak................a tu se wymyśl jak co :diabloti:

[quote name='malawaszka']noo meldować się proszę!!!! bo teraz to ja się będę martwić czy u dzieciaków dogomaniackich OK :lol:[/QUOTE]

bosh chodzisz i się martwisz zupełnie jak moja Mama :shake::evil_lol:
jednak sa w tobie jakies instynkta :p

czesc Olciu od grubaśnego Alana :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...