Jump to content
Dogomania

Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!


pietrucha204

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zawsze.ewa']Chcę pomóc. Mogę wpłacić jednorazowo 50,00 zł. proszę o numer konta. Trzeba mu pomóc. Zostało mało czasu> Trzymam kciuki za Ciebie GOLINKU.[/QUOTE]

Dziekujemy!!!!!

Poprosze osoby ktore maja numer konta GOS o wyslanie Go Ewie. Ja niestety PW z numerem konta juz skasowalam.

Link to comment
Share on other sites

przemyslcie sprawe przeniesienia psa do tanszego hotelu, bo za chwile bedzie ten sam problem, a dochodzi jeszcze leczenie, to ze teraz jest pospolite ruszenie nie oznacza , ze tak bedzie caly czas okresu czekania na nowy dom, a niejeden psiak czeka rok i wiecej , jak np nasz Lando

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]DEKLARACJE JEDNORAZOWE:[/B][/COLOR]

[COLOR=Blue][B]Obarczus87 - 100 zł
Ati - 500 zł
Secia - 40 zł
zawsze.ewa - 50 zł
[/B][/COLOR][COLOR=Blue][B]Lu-Gosiak 10 zł[/B]

[/COLOR][COLOR=Blue][B] RAZEM: 700 ZŁ[/B][/COLOR]

[COLOR=Red][B]DEKLARACJE STAŁE:[/B][/COLOR]

[COLOR=Blue]bazylowa 15 zł
pietrucha204 10 zł
zmierzchnica 20 zł
agata51 30 zł
gos 20 zł
mal (od czerwca) 15 zł
bjuta 5 zł
katrinko 10 zł

RAZEM: 135 zł

posprawdzajcie czy wszystko zapisane
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

U Jamora mamy 300 miesięcznie + karma. Teraz karma wychodzi drogo, ale może będzie mogła być tańsza.

Argumenty, które trzeba wziąć pod uwagę to: czy psu będzie gdzieś lepiej? Być może w zimę byłoby mu lepiej w cieplejszym miejscu.
I czy rzeczywiście może być taniej.
Jeśli te dwie rzeczy mogą być osiągnięte, to warto rozważyć tę opcję po spłacie długu u Jamora.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem Jamor dał bardzo dobra cene i w zasadzie chyba nie ma tańszych hoteli.

Kojce sa osłoniete, w budach słoma, czyli ok.
We wszystkich hotelach warunki sa podobne, chyba że byłby w domu, ale małoprawdopodobne żeby udało sie cos znaleźć za mniej niż 300 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Moim zdaniem Jamor dał bardzo dobra cene i w zasadzie chyba nie ma tańszych hoteli.

Kojce sa osłoniete, w budach słoma, czyli ok.
We wszystkich hotelach warunki sa podobne, chyba że byłby w domu, ale małoprawdopodobne żeby udało sie cos znaleźć za mniej niż 300 zł.[/QUOTE]

Ja myslalam ze cena to 450zł plus karma spechalistyczna. Ale ta cena 300zł plus karma jest bardzo dobra!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']No właśnie, jakoś się zawikłało.
450 to cena z karmą Jamora. 300 zł to cena bez karmy. Do tego dochodziła karma Hyperallergenic (przez 3 miesiące), teraz jest Eukanuba Lamb&Rice.[/QUOTE]

czyli 150 za karmę, ile kg. ? jak myślicie da się znaleźć taniej?

Link to comment
Share on other sites

z ceną było tak, ze wpierw było 450 ale jak pies poszedł do weta i wet obciazył gos straszną kwotą a do tego "musuiał" dostawac karme specjalistyczną, zaproponowałem ze obinize cene do 300 zł.liczyłem po 10 zł doba a 15 w chwilach przerwy jak nie doszła karma. Nie dam rady juz nizej, jestem zarejestrowany i od kazdego metra boksu kroja mnie podatkiem. Prosze o wpłaty na konto gos, dziewczyna jest uczciwa wiec nie macie sie czego obawiac. Golinowu kocyk i zabawki nie sa potrzebne, nie interesuje to go.
dorzuciłem kilka zdjec do jego albumu
[IMG]http://images8.fotosik.pl/505/bb87d039b3d3bb08med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...