Jump to content
Dogomania

Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!


pietrucha204

Recommended Posts

[quote name='Mal']Niestety, nie znam. Czy wet, który zdiagnozował chorobę powiedział również jak pies ma być leczony? Przy nużycy jeśli są zmiany na skórze stosuje się kąpiele, więc wtedy Golin musiałby trafić do budynku.[/QUOTE]

Ja miałam szczeniaka z nużycą, leczyłam go 2-3 miesiące. W tym czasie miałam 3 swoje psy i wszystkie mieszałay razem. Idka została z nami i ma taka sierśc że pozazdrościc.
Leczenie polegałao ma cotygodniowych zastrzykach z Inwermektyny i wcierkach w skórę z tegoz samego. Nie była w niczym kąpana. Zaden pies sie niezaraził.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurczę, dopiero teraz mogłam usiąść. A miałam dać znać pani z Mokrego Noska rano...
Sprawdziłam jeszcze Yumanji - nie ma teraz miejsca w budynku.

Zbieram myśli i coraz bardziej skłaniam się do opcji Noska na teraz a później wycieczki do mariamc (lub innego miejsca, które będzie dobre i tańsze).

Nosek nie jest jednak tani i trzeba mieć świadomość, że to znów jest ryzyko. Bo na ten moment mamy wprawdzie ok 1000 zł na koncie Golina, ale miesiąc w Nosku to -600zł+karma (na szczęście może być tańsza niż dotychczasowa). Deklaracji jest na niecałe 200zł. Czyli po maks 2 miesiącach, jeśli deklaracji nie przybędzie, znów będzie kłopot z płynnością kasy.

Ale Nosek jest ciepły, domowy. I od już.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juliaikamil']kto mnie oświeci - jak dodać do podpisu banerek?[/QUOTE]

wprowadzasz do pamięci podlinkowany banerek, jedziesz myszą na górę w prawo i klikasz na USTAWIENIA (na lewo od wyloguj sie), potem z lewej strony szukasz w słupku EDYTUJ SYGNATURĘ - klikasz, otworzy się z prawej kratka (nieco wyżej jest podgląd, też w kratce, więc nie pomyl), tam upuszczasz podlinkowany banerek i klikasz zapisz zmiany.
I już. Potem piszesz byle co na jakimś wątku i sprawdzasz czy faktycznie da się przechodzić przez banerek do wątku (czasem podlinkowanie się nie przenosi).
Jeśli nie działa, to zapamiętujesz adres tego wątku, którego dotyczy banerek, wracasz przez ustawienia do edytuj sygnaturę i podświetlasz niesforny banerek, klikasz na ikonkę kuli ziemskiej z łańcuchem [IMG]http://www.dogomania.pl/images/editor/createlink.png[/IMG] - otwiera się pole w które upuszczasz adres. Zatwierdzasz i tyle. Powinno się podlinkować na nowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Kurczę, dopiero teraz mogłam usiąść. A miałam dać znać pani z Mokrego Noska rano...
Sprawdziłam jeszcze Yumanji - nie ma teraz miejsca w budynku.

Zbieram myśli i coraz bardziej skłaniam się do opcji Noska na teraz a później wycieczki do mariamc (lub innego miejsca, które będzie dobre i tańsze).

Nosek nie jest jednak tani i trzeba mieć świadomość, że to znów jest ryzyko. Bo na ten moment mamy wprawdzie ok 1000 zł na koncie Golina, ale miesiąc w Nosku to -600zł+karma (na szczęście może być tańsza niż dotychczasowa). Deklaracji jest na niecałe 200zł. Czyli po maks 2 miesiącach, jeśli deklaracji nie przybędzie, znów będzie kłopot z płynnością kasy.

Ale Nosek jest ciepły, domowy. I od już.[/QUOTE]

Przy braku deklaracji, to bardzo ryzykowne. Ale może miesiąc wystarczy na walkę z nużycą?

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze jedno ryzyko, nie sprawdzone póki co, ale realne.
Przewóz Golina od Jamora do mariamc, w takim terminie jak Wszystkich Świętych, nie będzie łatwe. A nie możemy teraz przeciągać sprawy. Dodatkowo benzyna na taką trasę to pewnie min. 400 zł.

Tym bardziej - może tym bardziej teraz lepszy będzie Mokry Nosek.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki pomocy obraczus, udało mi się uzyskać informacje o Mokrym Nosku z pierwszej ręki. To nie jest najlepsze miejsce dla Golina, dlatego:
[SIZE=4]szukamy transportu WARKA - SZCZECINEK na 1.11! [/SIZE]
Dziewczyny, pomóżcie w poszukiwaniach!
Pietrucha, możesz to jakoś w tytule i pierwszym poście zawrzeć?

Link to comment
Share on other sites

Wrzuciłam prośbę w dziale transportowym: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195297-Szukam-transportu-z-Warki-%28Jamor%29-do-Szczecinka-%28mariamc%29-dla-du%C5%BCego-spokojnego-psa?p=15618973#post15618973"]http://www.dogomania.pl/threads/195297-Szukam-transportu-z-Warki-%28Jamor%29-do-Szczecinka-%28mariamc%29-dla-du%C5%BCego-spokojnego-psa?p=15618973#post15618973[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Przyłączam się do pytania Bazylowej.

Druga sprawa - Jamor pisał wcześniej o możliwości pobytu psa do 5 listopada. To byłoby o tyle lepsze, że w 1 i 2.11. będzie olbrzymi ruch na drogach. Nie wiem, czy jest sens pchać się wtedy, czy nie lepiej poprosić Jamora o 2 dni dodatkowego pobytu? Droga będzie dużo bardziej męcząca, zakorkowana, a i wypadków jest również sporo więcej - nie można tego bagatelizować.

[B]Beka[/B] - u siebie miałam Szarika z nużycą i kąpiele w jego przypadku były koniecznością.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...