Jump to content
Dogomania

NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']


malawaszka

Recommended Posts

zalezy co dla kogo jest przystępne cenowo - teraz najlepsze są Andisy, ja mam mosera 1245 i powiem, że średnio jestem zadowolona - może za bardzo ją eksploatowałam obcinając zafilcowane psy i teraz już nie tni dobrze, a miałam porównanie z maszynką erii andisem właśnie no i - nie ma porównania - tylko cenowo andis też droższy; wiele osób jest zadowolonych z mosera 1245 na domowy użytek więc może dla Twojego psa wystarczy - powinna

z andisów na taki domowy użytek zobacz tu:
[url=http://www.sewing.pl/index.php?id=strzyzenie/psy]Maszynki do strzyżenia zwierząt oraz akcesoria do pielęgnacji firmy Oster, Andis, Heiniger, Moser, Vivog[/url] ceny są różne... moja tu kosztuje ponad 500 zł, ja ją kupiłam w niemczech za 350 kilka lat temu - teraz nie wiem jak jest bo euro inaczej kosztuje

te maszynki są fajne i dobre
[url=http://www.sewing.pl/index.php?id=strzyzenie/andis/agc]Maszynki do strzyżenia zwierząt oraz akcesoria do pielęgnacji firmy Oster, Andis, Heiniger, Moser, Vivog[/url]

a takie ma chyba większość wetów i nie narzekają
[url=http://www.sewing.pl/index.php?id=strzyzenie/oster/golden%20A5-2]Maszynki do strzyżenia zwierząt oraz akcesoria do pielęgnacji firmy Oster, Andis, Heiniger, Moser, Vivog[/url]
[url=http://www.sewing.pl/index.php?id=strzyzenie/oster/golden%20A5-1]Maszynki do strzyżenia zwierząt oraz akcesoria do pielęgnacji firmy Oster, Andis, Heiniger, Moser, Vivog[/url]

no ale to wszystko ponad 500 zł :shock: na tej stronie są też andisy za mniej niż 500 zł więc polecam przejrzenie - tam można zadzwonić i porozmawiać, popytać, co polecają - są w Nowym Targu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ponieważ Dingo nie dostał dzisiaj swojej szansy.... nie dostał jej od Bożeny Wahl... stał się więźniem, zakładnikiem, ofiarą zawziętej baby w walce między ludźmi to postanowiłam żeby miejsce w hoteliku zajął na razie Haśko - teraz dziewczyny spróbują jego zabrać... może się uda... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']to co?? jak ktś przyjdzie do niej z chęcią adopcji to Ona psa nie wyda???[/quote]


niektóre psy są wydawane, ale przez nią samą chyba nie, przez pracowników - tych normalnych, Dingo ma pecha... wszystko zbiegło się na jego niekorzyśc i akurat teraz im bardziej chcemy go zabrać, tym bardziej ona twierdzi, że jest jej ulubieńcem... a zobaczcie na zdjęcia jego zanim ogoliła go CoolCaty - czy tak wygląda ulubieniec? :-(

Link to comment
Share on other sites

po prostu świetnie... Haśko też nie został wydany... zamknęła go w pracowni - kolejny pupil... zupełnie tego nie rozumiem bo był w innej części schroniska wcześniej i miało nie być problemu z zabraniem go, a nagle znalazł się w pracowni.. a nic nie było planowane, żeby go dzisiaj zabierać :shake: :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']po prostu świetnie... Haśko też nie został wydany... zamknęła go w pracowni - kolejny pupil... zupełnie tego nie rozumiem bo był w innej części schroniska wcześniej i miało nie być problemu z zabraniem go, a nagle znalazł się w pracowni.. a nic nie było planowane, żeby go dzisiaj zabierać :shake: :-([/quote]
No rany boskie, czy nie ma siły na tę babę? Niewidomy pies nagle stał się kolejnym "ulubieńcem"? Niech sobie będzie zbieraczką ...długopisów, pocztówek albo innej cholery, byle tylko żywe stworzenia nie cierpiały. Czy nie ma w tym kochanym kraju żadnych przepisów prawnych, które uniemożliwiły by popaprańcom wyżywać się na stworzeniach? :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']ale jak to jest możliwe??? naprawdę brak mi słów, na to wygląda, że teraz to już żaden pies nie zostanie wydany, masakra jakaś...[/quote]

dziewczyny zabrały tą dużą sunię a'la leonberger, ona była u Pana Józefa na wybiegu i nie było problemów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sybisia']Chyba dlatego, że "ulubieńcy" trzymani są oddzielnie np w pracowni wielkiej artystki[/quote]

no tak, ale malawaszka pisała, że Haśko przebywał w zupełnie innej części schroniska a tu nagle masz stał się ulubieńcem i babsko zamknęło go w pracowni :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mgie']Widać jakiś informator świetnie wywiązuje się ze swojego zadania ...:cool1:[/quote]
No tak, było takie przypuszczenie, że przyjaciółki artystki pilnie śledzą wątki, donoszą i jak tylko jakiś pies ma szansę na poprawę bytu natychmiast podejmowana jest akcja "kłody pod nogi" i "nie pozwalam" (a podobno "liberum veto" to już historia:evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...