Jump to content
Dogomania

Smakołyki- w czym trzymacie?


coztego

Recommended Posts

macie jakieś saszetki czy torebeczki na smakołyki? :hmmmm:

Ja trzymam w kieszeniach, ale kieszenie po takim "czymś" nie wyglądają najlepiej... :roll: Co prawda mam bluzy i kurtki specjalne na psie spacery, więc ten syfek w kieszeni aż tak nie przeszkadza.
Ale zbliża się lato, upały i jak tu chodzić w bluzie?

Link to comment
Share on other sites

Zazwyczaj używam podczepianej na pasek "torebki biodrowej" (podpatrzyłam takie u handlujących na miejscowym bazarze - tam spełniają funkcję kasy :roll: ) ma same zalety - kieszenie są czyste, ręze wolne, nic mi nie szeleści i spokojnie można nawet latem stosować...
Przedtem miałam taką tańszą wersję paszportówki na szyję, ale zdarzały mi się trudności z wyciągnięciem smakołyków...

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam chyba magiczne woreczki - jak wyciągałam woreczek z kieszeni, to wszystko mi z niego wypadało, jak chciałam szybko dać psu nagrodę, to się woreczek zaplątał, musiałam wyciagać woreczek i szybko robić w nim dziurkę. Koszmar.
Trzymam teraz wszystko w kieszeni albo saszetce z Karuska (kupiłam tańszą i jest taka sobie).

Link to comment
Share on other sites

Ja używam tych "biodrowych" rynkowych saszetek :D Kiedys na wystawie mój Darek nic nie wziął na ring dla psa.Chciałam mu pomóc i wetknęłam mu do kieszeni ciasteczka wątrobiane.Marynarka [b]była[/b] od Diora,z cudownego lnu.......nie napisze jak wyglądała po wystawie i co mi chłop mój nagadał :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Marynarka [b]była[/b] od Diora[/quote]
:lol: :lol: :lol:
[quote name='Saint']smakołyki w woreczku foliowym, ktory wkladam do kieszeni tak, aby mozna bylo szybko wyciagnac nagrode [/quote]
Masz jakieś magiczne woreczki, czy magiczne kieszenie? A moze dłonie iluzjonisty? :o Pomysł z woreczkiem odpada, bo u mnie to wyglądało tak jak u [b]Ifat[/b], zanim wygrzebałam nagrodę to suka już zapomniała za co ma ją dostać :evilbat:
I teraz mam w kieszeniach ciasteczkowo-parówkowo-serową papkę :fadein:

Zastanawiałam się nad tą saszetką z Karuska, bo się tam piłka mieści, a my bez piłki się nie ruszamy z domu 8) , ale jakoś nie jestem do niej przekonana... A może znajdzie się jakaś większa saszetka "rynkowa"... :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Najwygodniejsza torebka na pasku. Zanim mialam psa takiej używałam bo diabelnie wygodna. Wczoraj wydziergałam sobie na szydełku torebkę do paska, żeby nie brudzić mojej "użytkowej". Jak ktoś nie potrafi szydełkować wystarczy zrobić z prostokąta materiału zszyć z dwóch stron, przyszyć szlufki- trzymadełka i przymocować do paska.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Zazwyczaj używam podczepianej na pasek "torebki biodrowej"[/quote]
Ja takiej torebki/saszetki używałam jak chodziłam z Mają na szkolenie.

A teraz smakołyki upycham po kieszeniach :lol: A jak jakaś ''pychotka'' jest bardziej brudząca to wkładam do woreczka foliowego i potem do kieszeni. 8)

Link to comment
Share on other sites

oo to jest dramat :lol: kieszenie upaprane, na kurtce przeciwdeszczowej wielka tłusta plama przy kieszeni :roll: na początku były w woreczkach ale masakra - kompletnie się nie sprawdzało :-? a z kieszeni ciągle albo mi coś wypadnie i Luna się rozprasza i szuka w trawie - ehhh szkoda gadac i trzeba się zaopatrzyś w torebkę napaskową :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']anabelka masz moze siakies zdjecie swojej "nerki"? ;)[/quote]
Obecnie nie mam, ale dla Was kochane dziewczeta wszystko. Jak najszybciej wrzuce moja nerke na dogo 8) Niech sie moje organy troche poreklamuja, moze kiedys jakis przeszczep sobie zalatwimy :wink:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam inny sposób :wink: . Potrzebna jest JEDNAK kieszeń ( u mnie z prawej strony polara) i plastikowy pojemniczek taki jak do lodówki. Czasem trudno znaleźć odpowiedni rozmiar. Musi mieścić się na styk w kieszeni żeby nie latał i się nie przemieszczał. Ale dobrze dopasowany pojemniczek to jest to. Smakołyki świetnie się z niego wyjmują i zawsze są pod ręką. Kiedy ćwiczę, chowam wieczko w tylną kieszeń spodni a zamykam kiedy mam ochotę poszaleć z psami i istnieje ryzyko, że jednak mi się powysypują (smakołyki, nie psy :lol: ) Po spacerze chowam pojemniczek do lodówki i cześć.
Ale jak zrobi się ciepło, to chyba jednak przejdę na torebeczkę z przodu, bo w polarze może być jednak za gorąco :roll: Do niej włożę moje pudełeczko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Flaire, widziałam już to zdjęcie na terierach i rzuciła mi się w oczy ta torebeczka... Fajowa, co to dokładnie jest i skąd to masz? 8)[/quote]
Powiem tylko, ze ciągle jej szukamy, bo Flaire namiętnie ją gubi. Nie wiem, czy to specyfika torebki czy Flaire :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...