Jump to content
Dogomania

...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!


kikou

Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wellington']Isadoro, czy za te dodatkowe 'chwyty' trzeba wiecej zaplacic ? Jesli tak, to napisz prosze.
Czy to jest teraz ta druga edycja ?[/quote]

Tak to jest kolejna 14-dniowa edycja. Pomyślałam, ze trzeba go jeszcze bardziej uwidocznić i do wyróznienia 12 zł dodałam podświetlenie (taki żółty pas) 6 zł + pogrubienie (pogrubiony tytuł na liście) 2 zł.

Trochę go to w góre wywinduje, taki fajny psiak.
Na NK jamnicza znajoma zaczeła moje aukcje umieszczać na swoim profilu. Może tam go ktoś dostrzeże. Przekonałam się do tej opcji od kiedy tą drogą "poszły mi" 4 jamniki.

Link to comment
Share on other sites

hahaha spacery z psami co siedzą w boksach - sorry, ze się śmieję, ale to marzeni ściętej głowy. Ludzie , którzy są zainteresowani adopcją- mają problemy by dostać psa by się z nim przejść.
Generalnie to wielkie hallo, zeby psa wyciągnąć z boksu na zdjęcia lub sprawdzenie na koty itd, a co dopiero spacerki

Link to comment
Share on other sites

Ej no Gocha czemu się tak śmiejesz od razu, niby się nie dostaje psów na spacery, ale ostatnio coś szczęście się do mnie uśmiechnęło i kudłatego dostałam na spacer , czesanie , mizianie i zdjęcia. Co prawda potem już było gorzej, ale czasem się zdarza ;)

Link to comment
Share on other sites

wy chyba, o czymś innym i jak o czyms innym.
A wellington pytal się o spacery - a niestety zaden pies nie ma takiej możliwości jesli siedzi w boksie, a jak się raz wyciągnie psa z boksu jesli siedzi parę miesięcy lub parę lat, to nie można nazwać tego spacerami.

co do Puggiego wiecie on byl wycignięty do tych zdjęc z boksu- i tak naprawdę to on chyba ma jedne z lepszych zdjęć - są dość wyrażne i w rożnych pozach - piesek jest wystraszony, więc nie wiem czy uda się mu zrobić 'uśmiechnięte' - jak dla mnie to jego foty są ok. A ludzie nie dzwonią, bo ...bo to nie jest rasowy lub prześlicznym kundelkiem.

Link to comment
Share on other sites

Gosia a skąd wiesz ile razy dany pies jest wyciągany spacery ????
Poza tym naprawdę uważasz , że wyciągnięcie psa na ponad godzinę z boksu to nic???nawet jeśli miałoby to byc raz w miesiącu, że spacerem tego nazwać nie można? nie trzeba chodzić z psem przez pięć godzin , żeby to był SPACER. Przez ta godzinę można wiele zrobić : pochodzić , przede wszystkim mieć kontakt z takim psem , wycałować go , wypieścić i wyściskać, pobawić się z nim, żeby nabrał energii, żeby miał siłę pokazywać się choćby przy kracie w schronie, żeby nie siedział wiecznie w budzie, żeby wiedział , że ludzie nie są tylko źli, żeby mógł go ktoś wypatrzeć . I dla mnie to jest spacer i po to też chodzę do schroniska, lepszy ten jeden raz niż żaden. O zdjęciach poza boksem nawet nie wspomian .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][B]To nawet nie o to chodzi czy te zdjęcia są dobre czy nie w tej akurat sytuacji. Wg mnie warto jest w aukcji która "idzie" kilka razy coś zmienić, dodać - chociażby zdjęcia. Aukcja nie powinna się "opatrzeć". Takie mam doświadczenia i obserwacje.[/B][/quote]


Tak, tak, opatrzy sie jesli sie czegos nie zmieni, czy koloru, czy dekoracji, itp.

Ale jesli nie ma mozliwosci innych zdjec to moze kolorystycznie da sie cos zmienic, moze tlo w innym kolorze, no nie wiem :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yuki']Ej no Gocha czemu się tak śmiejesz od razu, niby się nie dostaje psów na spacery, ale ostatnio coś szczęście się do mnie uśmiechnęło i kudłatego dostałam na spacer , czesanie , mizianie i zdjęcia. Co prawda potem już było gorzej, ale czasem się zdarza ;)[/quote]

Yuki, to moze Ci sie uda Pugiego na spacerek wyciagnac ?
Idzie jesien i chlody, a on ma takie cienkie futerko, powinien juz wnet byc u kogos w cieplym domku !

Link to comment
Share on other sites

nie chce i się tu polemiki uskuteczniać - bo chyba ktoś tu wstał lewą nogą.
Yuki a ty skąd wyciągasz te wnioski, gdzie napisałam, ze wyciągnięcie psa na 1h to nic nie daje, bo jakoś tego nie zauważyłam.
O to chodzi , ze w naszym schronie psy nie ma spacerów a jak ktoś mi napisze , ze są, to chyba chodzi o inne schronisko. Wolontariuszki , które chodzą, a nie ma ich na dogo to mogę sobie brać pieski ze szczeniakarni i izolatki. A jesli pies siedzi i siedzi a jak się go zabierze na tą godzinę to owszem to cenna godzina, ale nie mozna powiedzieć ,ze psy mają normalne spacery. Osoby, które były zainteresowane adopcją , też nie mogłby się z psami bardziej poznac na spacerach np Yes -nim wzięła Lady nie dostał jej wczesniej na spacer, teraz to samo było z innym psem tu jego wątek - ludzie go odwiedzali tylko za krat:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/czarny-harisek-z-nuzyca-chorym-brzuszkiem-ma-dom-wroc-139593/[/URL]
Nie bierz yuki wszytskie co się pisze , ze siebie, nikt nie chcial umniejszac tego co robisz, tylko jasno napisać, ze dostęp do psów jest ograniczony, psy nie mają normalnych spacerów tylko gniją za kratami. A ich wyjścia na zew to naprawdę sporadyczne wydarzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][SIZE=4][B]Kolejna edycja allegra Pugiego:[/B][/SIZE] [SIZE=1](wyróżnienie+poświetlenie+pogrubienie)[/SIZE]
[B][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=731184778"]Z kliniki na beton do boksu - Pugi chce Ludzia (731184778) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]


:p
[/B][/quote]


Isadoro, a moze w opisie Pugiego cos zmienic zeby wydobyc z jego wygladu same plusy , n.p. ze nie jest miekka puchata rozleniwiona kanapowa kulka tylko energicznym i temperamentnym psem z nieprzecietnym charakterem ....? No na to wskazywalby jego wyraz twarzy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Gosia tu nie chodzi o mnie , bo to co ja robię to pikuś w porównaniu do innych, więc nie czuję się w żaden sposób urażona.

[quote] a niestety zaden pies nie ma takiej możliwości jesli siedzi w boksie, a jak się raz wyciągnie psa z boksu jesli siedzi parę miesięcy lub parę lat, to nie można nazwać tego spacerami.
[/quote]

No proszę , nic o jednej godzinie nie napisałaś, ale napisałaś , że psy z boksów są wyciągane raz na parę miesięcy lub lat, a to ciekawe bo :

[quote] mialam wiele podopiecznych, pupilkow.
Z regoly psy starsze lub tak pokraczne ze zal spojrzec.
Wychodzily ze mna na spacery regularnie, [B]przynajmniej[/B] raz w tygodniu. [/quote]

To jak to w końcu jest :p. Dziwne , ze za każdym razem jak w shcronie jestem to widzę psy jak są wyciągane z boksów. Więc nie pisz takich rzeczy i nie twierdź, że to nie są spacery. I nie chodzi mi o izolatkę czy szczeniakaranie. Widocznie są osoby , które mogą to robić.

Ja lewą nogą nie wstałam , mam świetny humor, tylko wkurza mnie takie hahahahahahahanie Twoje w tej kwestii. I nie pisz mi o normalnych spacerach w schronisku, bo w żadnym w schronisku nic dla psa nie jest normalne, od spania na betonie, po kłótnie z innymi psami o żarcie .

[quote] Wolontariuszki , które chodzą, a nie ma ich na dogo [B]to mogę sobie brać[/B] pieski ze szczeniakarni i izolatki. [/quote]

po pierwsze ani Ty ani ja nie znamy wszystkich ludzi ze schronu i osób z nim związanych i nie wiemy dokładnie co kto robi. Po drugie nieładnie pisać w takim tonie, że mogą sobie brać. Dość to uszczypliwe, a dziewczyny odwalają kawał roboty brodząć w szczeniakarni w szczynach i gówn....ch, co do najmilszych rzeczy nie należy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...