Jump to content
Dogomania

zmieniłam! Adnantix a uczulenie?


aleksja

Recommended Posts

prosze pomozcie, kupilam pierwszy raz totot zawsze dawalalm frontlein, wczoraj okolo 13 tj doba minela, zakropilam jej siersc, jak pisalo w 4 miejsach, czochra sie jak glupia ma pchle na bank, dodam ze wczesniej tak sie nie drapala,moze cos nie tak zrobilam, zostaly na siersci tlustawe plamy, potem na lezeniu 2 staralam sie w skore i wnikalo, czekac czy zadzialac jeszcze czyms? - pewnp nie, bio podwoje dawke i mi sie pies struje, ale nie wiem co robic, w sobote mamy egzamin PT i jak tak mi sie zacznie czochrac na egzaminie to szłu dostane, to dziala od razu ten Adwantix? czy jutro bedzie lepiej, co jest? Jakie WY macie doswiadczenia???

Link to comment
Share on other sites

o rany to co tera robic, jak w takim razie-zkaldajac ze to uczulenie jest - spowodowac zeby pies chociaz godzine sie nie drapal - w trakcie egzaminu PT, no to ładnie sobie dorobilam....fatalnie, ja myslalam ze dobrze zrobie, zeby wlasnie byla oczyszczona z pchel a tu masz babo placek ;(

Link to comment
Share on other sites

drapała sie bardzo bardzo sporadycznie, pomysłałam ze pchełka pewno ja gryzie, a teraz to ja wiem tak co 2 minuty siada, zebami szuka czegos, nawet podczas jedzenia kostki przerywa zeby sie podrapac. Sadze ze to to dziadostwo ja uczulilo, tylko jak jej teraz pomoc? żeby nie zaszkodzic?

Link to comment
Share on other sites

no wiec dałam jej jeszcze wczoraj wieczorem 2 doslownie dwa plasterki sera zółtego nigdy wczesniej tego nie robilam, ale drapala juz sie przed serem. Byłam u weta-ale go nie bylo, byl tylko sprzedawca artykulow wetreynar. 9 u nas sklep jest polaczony z wetem) i powiedzial zebym przyszla to weterynarz da jej zastrzyk Encorton - to steryd wlasnie? o ktorym piszecie, a to jej nie zaszkodzi? tzn...nie spowolni np jej reakcji... no az tak diabelnie nie drapie sie, gdyby nie ten egz, to bym czekala i dała sobie siana przeszłoby samo, no ale teraz to juz sama nie wiem.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleksja']powiedzial zebym przyszla to weterynarz da jej zastrzyk Encorton - to steryd wlasnie? [/quote]Tak.

[quote name='aleksja']a to jej nie zaszkodzi? tzn...nie spowolni np jej reakcji... no az tak diabelnie nie drapie sie, gdyby nie ten egz, to bym czekala i dała sobie siana przeszłoby samo, no ale teraz to juz sama nie wiem.....[/quote]Wiesz, zaszkodzić to pewnie nie zaszkodzi, na pewno nie spowolni reakcji (jeżeli, to raczej na odwrót). Ale to jest prawdziwy lek, nie jakieś tam ziółka czy homeopatyki. Więc jeśli jest tak jak pisałaś wcześniej i co 2 minuty się wygryza, to warto podać, żeby jej ulżyć. Ale jeśli jest tak, jak piszesz teraz, czyli nie aż tak źle - to chyba nie warto.

Jeśli chodzi Ci głównie o egzamin, to spróbuj przerobić z nią całą tę rutynę i zobacz jak pójdzie. Natrudniej chyba by było z siad i waruj zostań, ale jak się zacznie drapać podczas tych komend, to pewnie jest większa szansa, nie mniejsza, że wysiedzi, a najwyżej obetną Ci kilka punktów. :roll:

Link to comment
Share on other sites

no właśnie z siadu wstała i sie podrapała, i już nie usiadła z powrotem ;( i raz jak szła bez smyczy i równała, to usiadła bo ja swędziało przy ogonie, poza tym dziwnie niespokojna siedzi jakby czekała tylko aż zacznie ją drapac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...