Jump to content
Dogomania

Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43


Neris

Recommended Posts

  • Replies 477
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Dla tych psów tak, ale zostały inne i chyba bez akcji poważnej orgabnizacji sie nie obejdzie.
Mamy domy dla dwóch grzywaczy i sznaucerka, po tym jak pójdą do tych domów przekażemy dane adresowe hodowli fundacji, która mam nadzieję położy kres temu co się tam dzieje.

Pies był BARDZO biedny, wystraszony, panicznie boi się dużych psów, ale powolutku się otwiera.
Bella Donna do dzisiaj siusia w domu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Dla tych psów tak, ale zostały inne i chyba bez akcji poważnej orgabnizacji sie nie obejdzie.
Mamy domy dla dwóch grzywaczy i sznaucerka, po tym jak pójdą do tych domów przekażemy dane adresowe hodowli fundacji, która mam nadzieję położy kres temu co się tam dzieje.

Pies był BARDZO biedny, wystraszony, panicznie boi się dużych psów, ale powolutku się otwiera.
Bella Donna do dzisiaj siusia w domu :shake:[/quote]

o jasssny gwint

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Bella musi znaleźć inny dom.
Sądzimy, że na skutek błędów popełnionych przez nowych właścicieli sunia totalnie się wycofała, siedzi w szafie i boi się z niej wyjść bo w domu są dzieci, które ją przerażają :shake:.

Oprócz tego domu szukają dwa jamniki krótkowłose miniaturowe - rudy i pręgowany, championy Polski, samce absolutnie się wzajemnie nie tolerują, boję się żeby sobie czegoś poważnego nie zrobiły... proszę o rozpuszczenie wieści wśród znajomych.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, proszę o zdjęcia jamników (jak najwięcej zdjęć, najlepiej po 3 każdej psiny, jeśli możecie) w wieku do 4lat -może któremuś się poszczęści.. Dziś muszę wysłać propozycje.. [B][COLOR=Blue][URL="http://www.dogomania.pl/threads/175988-Jest-fajny-domek-dla-suni-jamnika-ProszAE-o-propozycje-z-wawy-i-A-wiAE-tokrzyskiego"]mój wątek poszukiwawczy[/URL]

[/COLOR][/B][COLOR=Black]Pozwoliłam sobie zaproponować potencjalnej rodzinie Bellę.[/COLOR][B][COLOR=Blue]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zoja.']Dziewczyny, proszę o zdjęcia jamników (jak najwięcej zdjęć, najlepiej po 3 każdej psiny, jeśli możecie) w wieku do 4lat -może któremuś się poszczęści.. Dziś muszę wysłać propozycje.. [B][COLOR=Blue][URL="http://www.dogomania.pl/threads/175988-Jest-fajny-domek-dla-suni-jamnika-ProszAE-o-propozycje-z-wawy-i-A-wiAE-tokrzyskiego"]mój wątek poszukiwawczy[/URL]

[/COLOR][/B][COLOR=Black]Pozwoliłam sobie zaproponować potencjalnej rodzinie Bellę.[/COLOR][B][COLOR=Blue]
[/COLOR][/B][/QUOTE]

[B]Rodzina musi mieć siadomość że Bella jest bardzo trudnym psem.[/B] [B]Więcej zapewne Neris opisze.[/B]



.

Link to comment
Share on other sites

Niestety zdjęć nie mam i raczej mieć nie będę.
Szczególnie zdjęć samców - nie mam jak do tej pani pojechać a ona sama ma popsuty komputer. Są to w każdym razie championy Polski, a więc na 100% wyglądają jak rasowe jamniki...

Isadorko, ja nie mam tego maila opisującego zachowanie Belli. Ania go od razu wysłała do Ciebie. Ale według mnie to, że państwo się "przyzwyczaili" do tego, że sunia się tak panicznie boi nie jest żadnym argumentem. W tej chwili tego psa BOLI ŻYCIE i to musi się skończyć. Albo w jedną, albo w drugą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Niestety zdjęć nie mam i raczej mieć nie będę.
Szczególnie zdjęć samców - nie mam jak do tej pani pojechać a ona sama ma popsuty komputer. Są to w każdym razie championy Polski, a więc na 100% wyglądają jak rasowe jamniki...

Isadorko, ja nie mam tego maila opisującego zachowanie Belli. Ania go od razu wysłała do Ciebie. Ale według mnie to, że państwo się "przyzwyczaili" do tego, że sunia się tak panicznie boi nie jest żadnym argumentem. W tej chwili tego psa BOLI ŻYCIE i to musi się skończyć. Albo w jedną, albo w drugą...[/QUOTE]

Wiem, ja juz do Ani napisałam. Pani nadal zainteresowana adopcją. Pani mieszka sama, wie ze sunia zestresowana, nie ukrywałam, zniechęcałam raczej i straszyłam. Pani chce ją ratowac. Poprosiłam żeby sie przespała jeszcze do jutra. Mogłaby 30 przyjechać po nią. Behawior jest we Wrocku też. Do Ani już napisałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Wiem, ja juz do Ani napisałam. Pani nadal zainteresowana adopcją. Pani mieszka sama, wie ze sunia zestresowana, nie ukrywałam, zniechęcałam raczej i straszyłam. Pani chce ją ratowac. Poprosiłam żeby sie przespała jeszcze do jutra. Mogłaby 30 przyjechać po nią. Behawior jest we Wrocku też. Do Ani już napisałam.[/QUOTE]

Oby tylko ta pani zechciałą ją oddać, bo ciągle zmienia zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...