Jump to content
Dogomania

Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43


Neris

Recommended Posts

  • Replies 477
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nie. Skupiamy się na razie na wyciągnięciu jamników, bo są tam też duże psy. Wiem, że właścicielka zgadza się na oddanie również dwóch goldenów, ale nie zgadza się na pomoc Szansy...

Długo rozmawiałam wczoraj z koleżanką, która sytuację zna najlepiej. Może być problem z odebraniem psów na drodze prawnej bo to, że są niesocjalne nie jest efektem znęcania a jedynie brakiem prawidłowego wychowania... Nie są zagłodzone, nie rodzą co cieczkę, nic na siłę nie zrobimy. A już myślałam, że się da...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo smutne życie mają te pieski.Tak sobie myślałam,ze może dla Donny szansą byłaby adopcja do Niemiec, z tego co czytałam,to tam ludzie mają większą wiedzę i środki, aby pomóc takim psiakom. Znasz moze historię gwałconej suczki albo ostatnio Simensa? A jeśli chodzi o goldeny, to może fundacja pomocy goldenom cos pomoze. Ostatnio wyciągnęli ze schroniska w Elblągu rodowodową sunię (biedna była u 4 hodowców, rodziła dzieci z wadą genetyczną, w koncu wyrzucona na ulicę a ostatni właściciel twierdził,ze suczka nie żyje.koszmar).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Bardzo smutne życie mają te pieski.Tak sobie myślałam,ze może dla Donny szansą byłaby adopcja do Niemiec, z tego co czytałam,to tam ludzie mają większą wiedzę i środki, aby pomóc takim psiakom. Znasz moze historię gwałconej suczki albo ostatnio Simensa? A jeśli chodzi o goldeny, to może fundacja pomocy goldenom cos pomoze. Ostatnio wyciągnęli ze schroniska w Elblągu rodowodową sunię (biedna była u 4 hodowców, rodziła dzieci z wadą genetyczną, w koncu wyrzucona na ulicę a ostatni właściciel twierdził,ze suczka nie żyje.koszmar).[/QUOTE]

A jakieś zdjęcia tych psiaków w Niemczech?
Co do jamniczki tej akurat całkiem powaznie szykuje się domek w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

Pani nie zgodzi się na pomoc żadnej fundacji, od dawna jest możliwość uzyskania pomocy od Szansy, ja jeszcze jakoś spróbuję jeszcze to zrobić tak, żeby pani nie wiedziała że to fundacja.

A jeśli chodzi o adopcje zagraniczne to jestem nastawiona sceptycznie. Może rzeczywiście w Niemczech są większe możliwości finansowe, ale są i w Polsce wysokiej klasy behawioryści.

Myślę, że jak tylko znajdą sie jakoś zdjęcia tych krótkowłosych chłopców tez nie będzie problemów z domkami...

Link to comment
Share on other sites

Pręgusek:

[IMG]http://img686.imageshack.us/img686/6205/235i.jpg[/IMG]

[IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7415/236x.jpg[/IMG]


Rudasek:
[IMG]http://img686.imageshack.us/img686/5286/237l.jpg[/IMG]



[IMG]http://img686.imageshack.us/img686/972/238e.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']o jassssny gwint ale piekne, a pręgus wymiata.
Nerisku ale z sierscią cos chyba nie tak chłopcy mają, jakies przerzedzenia czy mi sie wydaje?[/QUOTE]

Mają przełysienia, ale może to być z powodu brudu w jakim żyją, nie wiem, trzeba by wziąć zeskrobinę może...

Nie są w tak złym stanie jak Donna, zrobiły championaty więc jakoś musiały na smyczy funkcjonować.
Więcej nie wiem.
W tej chwilli się absolutnie nie tolerują, znowu się pogryzły parę dni temu. Niestety mieszkają w niewielkim kojcu którego nigdy nie opuszczają. To chyba skłoniło panią do decyzji o ich oddaniu za darmo, ale z podpisaniem umowy adopcyjnej i zobowiązaniem kastracji. Oczywiście rodowody raczej nie zostaną wydane z psami...

Link to comment
Share on other sites

I jak sytuacja Belli i chłopaków?
Możliwe ,że miałabym chętnych na adopcję którejś z bid... Rodzina ma już jedną suczkę adopcyjną- jamniczkę, z typowo jamniczym charakterem i chciałaby powiększyć grono czworonożnej rodziny przez adopcję... Oczywiście muszę się dowiedzieć czy nadal są zdecydowani ponieważ rozmowa była dość luźna, bez żadnych zobowiązań z mojej lub ich strony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...