Jump to content
Dogomania

Technik Weterynarii - Avangarda Katowice


Daja_

Recommended Posts

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak Tak,druga ławka od końca te podwójne,a nie po 6 osób,obie mamy ciemne włosy... ja mówiłam wczoraj na zajęciach o mojej suczce co cieczki nie "dostaje" po zastrzykach już od roku

btw,mama mi oznajmiła że Kora miała jednak cieczkę w czerwcu,a że mnie w czerwcu nie było,to nie powiedziała mi :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[B]Link do petycji : [COLOR=purple]proszę podpisujcie i rozsyłajcie do znajomych[/COLOR][/B] :

[URL="http://www.petycje.pl/4457"][SIZE=3][COLOR=red][B]::::::www.petycje.pl::::::Petycja o wyznaczenie nowego terenu dla azylu "Cichy Kąt"[/B][/COLOR][/SIZE][/URL]

Osoby, które już podpisały petycję odręczną nie mogą podpisywać drugi raz internetowo.

Link to comment
Share on other sites

Witam :D
Dziewczyny, przeczytałam post od samego początku,
jestem w klasie maturalnej i jestem już prawie w 100% przekonana, że pójdę do Awangardy na tech. weterynarii jak Wy ;)
Jestem tylko ciekawa jak na razie Wam się podoba.. póki co jesteście z tą szkołą na tak, czy na nie? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jullcia_']Witam :D
Dziewczyny, przeczytałam post od samego początku,
jestem w klasie maturalnej i jestem już prawie w 100% przekonana, że pójdę do Awangardy na tech. weterynarii jak Wy ;)
Jestem tylko ciekawa jak na razie Wam się podoba.. póki co jesteście z tą szkołą na tak, czy na nie? :razz:[/quote]
Jedyne co mnie przeraża to opłaty...


właśnie a propo ubezpieczenia...
to ile dobrze mi pani Kasia mówiła w Lipcu..to to było opłacane..w tych wpisowych..i byłam NIE MIŁO zaskoczona niedzielną informacją :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daja_']Jedyne co mnie przeraża to opłaty... [/quote]

Eee, ja myślę, że za rok nie dołożą jeszcze 50zł i nie będzie 400, bo chyba zrezygnuję :mad: ..
Widzę macie już jakieś skomplikowane referaty, dopiero początek roku a tu tyle nauki.. :> ale dacie radę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arcana81']Fajnie by było gdyby ktoś podzielił się materiałami z diagnostyki... :roll:[/QUOTE]

Dopiero dzisiaj udało mi się załatwić te materiały, będe je skanować - jutro do południa będą na mailu.
Może z nim pogadać, żeby przesunł bo nie było dojscia do materiałów... :( Ja też nie dam rady się nauczyc tego ;( Tyle osób miało te materiały i nikt nie pomyślał, żeby wrzucić na maila, nawet na n-k prosiłam i kijowy odzew :/

Link to comment
Share on other sites

Kurcze,to dobry pomysł...ale nie wiem czy na to pójdzie..
najlepiej wcześniej zadzwonić do niego...
ja tego dnia mam akcje Zerwijmy Łańcuchy w Sosnowcu i specjalnie jadę tylko na ten test...
Boję się że nie zdążę zawieść budy na miejsce w S-ce :shake: a teraz jeszcze kurcze,buda jeszcze nie pomalowana (bo sami budowaliśmy z TZ-tem ) i nie mam czasu się nauczyć PIERWSZEJ części,a co dopiero drugiej :shake::-(

:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Jak dla mnie tydzień czasu to i tak za mało czasu czy z eriałami czy bez. Pamietajmy, że to szkoła dla dorosłych, a każdy normalny dorosły człowiek pracuje, a zajęcia miały być raz na 2 tygodnie a nie co tydzień![/quote]

Popieram koleżanke w 100%
Tydzień to stanowczo za mało czasu na nauczenie się tego materiału

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rabarbarowiec']Popieram koleżanke w 100%
Tydzień to stanowczo za mało czasu na nauczenie się tego materiału[/QUOTE]

Koleżanka sie cieszy, że ma autorytet, choć nie wie z kim rozmawia, może prosić o przedstawienie? :diabloti:

Diagnostyka na mailu ;> Skanuje właśnie choroby... Dajta mi chwile ;]


A tak z off'a zajrzyjcie do Marsika z mojego podpisu. Siedzi u mnie pół roku i nikt mu domu dać nie chce ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Koleżanka sie cieszy, że ma autorytet, choć nie wie z kim rozmawia, może prosić o przedstawienie? :diabloti:

Diagnostyka na mailu ;> Skanuje właśnie choroby... Dajta mi chwile ;]


A tak z off'a zajrzyjcie do Marsika z mojego podpisu. Siedzi u mnie pół roku i nikt mu domu dać nie chce ;][/quote]


Jasne,że tak -sorry,że się nie przedstawiłam
Barbara-siedze w pierwszej ławce 6-osobowej:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rabarbarowiec']Jasne,że tak -sorry,że się nie przedstawiłam
Barbara-siedze w pierwszej ławce 6-osobowej:cool1:[/QUOTE]

Ejjj nooo... kolor wlosów? Gdzie dokładnie? Ja siedze za Tobą gdzieś, wiec pewnie skojarze... W sumie ostatnio w pierwszej ławce sidziały 4 osoby, z tego jeden facet i jedna osoba się zwalniała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Ejjj nooo... kolor wlosów? Gdzie dokładnie? Ja siedze za Tobą gdzieś, wiec pewnie skojarze... W sumie ostatnio w pierwszej ławce sidziały 4 osoby, z tego jeden facet i jedna osoba się zwalniała...[/quote]

:)) blondynka z dłuższymi włosami,po prawej stronie miałam faceta-Mariusza a po lewej dziewczyne co sie zwalniała;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...