Jump to content
Dogomania

karma Brit


Olcia

Recommended Posts

Moja suka kończy własnie jeść Brit Light&Senior. I pod koniec moge powiedziec- na poczatku szał za karma. Jednak szybko wysychała na wiór. Mimo podawania dawek light suka przytyła- teraz znowu musze ja dodchudzac. Kupy zmiennie- raz rozwolnienia raz twarde że pies się meczył.
Weterynarz kazał odstawic karme. No i na koniec suka zaczęła sie strasznie skrobac. O wdęciach i gazach nie wspomne.
Wracamy do karmy z jagniecina- żedne light tylko zwykła adult a zmniejszamy dawki. Weterynarz obliczył dawkę i zobaczymy.
No i te końcówke to juz jakos tak niechetnie zjada.
generalnie karma ma fajny skład ale nie kazdemu psu musi pasowac. Ja skusiłam sie na nia po pozytywnych komentarzach, ale okazało sie że to karma nie dla mojej suki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przeszukałam wszystkie zoologi w miescie dzisiaj i w koncu znalazlam Brita:multi: :multi: zamiast Brita chcieli mi wcisnac Purine Dog chow:shake:
Kupilam 2 worki po 1kg, 6zł za 1kg.

Wiekszych workow mi sie nie opłaca bo mam sredniego psa, a pozatym suche daje co drugi dzien, na zmiane z gotowanym.


Narazie zmieszalam ze starym jedzeniem zeby odrazu nie zmieniac;)

Ostatnio byl problem z kupkami bo caly czas rozwolnienie to pewnie po tych marketowskich:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ostatnio kupiłam Brit Light & Senior, ale ze wzgledu na Light, bo adult nie mieli .. a aktivity za duzo tłuszczu xD no i inne mi nie podpsaowały ew. lamb & rice, ale w koncu .. i musze przyznac ze to jej jakos bardziej smakuje :myśli:

Link to comment
Share on other sites

moja suka wcina brita light z wielkim apetytem (zresztą to jest jamochłon który pochłania wszystko :evil_lol:).Zjada trochę mniej tak jak by ta karma była bardziej sycąca i widzę że nabiera "kształtów modelki" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mój tata nie umie dawać suńce mniej niż 250 gram dziennie i mi małpa przytyła :shake:. Na początku myślałam że po bricie ma łupież, ale po miesiącu przeszło i wydaje mi się że to od kropelek na kleszcze. Po tym worku mam zamiar spróbować brit care z łososiem i zobaczyć jak po nim suńka będzie wyglądała.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...