Jump to content
Dogomania

Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)


gusia0106

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Człowiek to się jednak całe życie uczy! Sądziłam, że tylko jamniki to beztlenowce i potrafią wytrzymać całą noc całkowicie zakopane w kołdrze. Otóż ostatnio odkrywam, że podobną umiejętność mają niektóre... bokseropodobne! :)

Link to comment
Share on other sites

Cisza co najmniej złowroga ale o jego wydanie jestem spokojna, kto by chciał takiego psa na łańcuch - owczarek to co innego, prezencję ma, pokazuje, że pan to ktoś :evil_lol: a taki bury Aresik ;) pasuje tylko do dywanu.

Gusia, napisz coś, bo ostatnio zamilkłaś na dobre.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Cisza co najmniej złowroga ale o jego wydanie jestem spokojna, kto by chciał takiego psa na łańcuch - owczarek to co innego, prezencję ma, pokazuje, że pan to ktoś :evil_lol: a taki bury Aresik ;) [B]pasuje tylko do dywanu.[/B][/QUOTE]

Albo do pościeli :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']No niestety nie. Bidula ciągle czeka.[/QUOTE]

może chałwę dla osłody ;)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/207822-Słodkości-czekolady-tzn-krwawica-Gremilna-i-chałwy-ze-wschodu-do-25.05.?p=16883721#post16883721"]chałwy i czekolady - klik [/URL]

[COLOR="#c0c0c0"]musże sie poreklamowac ciut z bazarkiem :oops:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

To ja też zaproszę, szczytny cel, słodkości i zabawki na Dzień dziecka, dla dorosłych tez się znajdą ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/207636-DLA-DZIECKA-i-nie-tylko-s%C5%82odycze-zabawki-Hello-Kitty-Cars-ksi%C4%85zki-do-22.05-do-21[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Mysza, czy możesz podać mi na pw numer telefonu? Miałam zapisany go na karcie telefonu, a nie na sim, telefon diabli wzieli z masa kontaktów. mam sprawe do Ciebie :([/QUOTE]
Zanim tu weszłam to się dodzwoniłaś ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Oświadczam, że Aresik jest super kochany, przymilny, grzeczny, szczupły i ładny:-) Wiem, bo widziałam go dzisiaj:-) Chwilę spacerował z moimi psami, zero niechęci do obcego samca. Przytula się daje się głaskać i ja go bardzo lubię i już:-)[/QUOTE]

i chcesz go zaadoptować?

to lepiej Aresik by nie mógł trafić :)
masz pomarańczowy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']i chcesz go zaadoptować?

to lepiej Aresik by nie mógł trafić :)
masz pomarańczowy?[/QUOTE]


Kochana, adoptowałabym nie tylko Aresa, ale po pierwsze nie mam pomarańczowego:-), a po drugie mam dwóch dwunożnych mieszkańców, którzy ostro sprzeciwiają się nowemu domownikowi niestety:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']Nie :) to protest przeciw głębokiej ironii 3x ;)[/QUOTE]

a pff
gdyby nie to że muszę latać i podpisem reklamowac bazarek i allegro wziełabym sie obraziła ;)

btw tam nie było ironii, chcialam jak najlepiej dla Aresa
takie DT u Ewy toć to marzenie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...