Jump to content
Dogomania

PIĘKNY BUGI - już na wieki (męczy :) DT :-)


leni356

Recommended Posts

Leni -ja pisalam tez o podobieństwie zewnętrznym-nie tylko charakteru psa .Chyba trzeba wpisać w tytule raczej,że to pies w typie terriera /jagdt terriera/ ,bo choć ma nieco w pysku podbieństwa do jamnika szorst. -to jednak wzrostem nie przypomina jamnika na pewno :razz: .Jak znajdę kiedyś wątek Argosa-to podrzucę.

Link to comment
Share on other sites

Bugi, chłopie, nie dość, żeś spadł biedaku, aż cię znaleźć nie można, to jak ty sobie radzisz w okresie nazywanym jak co roku "zaskoczenie drogowców"?
A wiecie kiedy będzie koniec świata? wtedy, kiedy zima w końcu drogowców nie zaskoczy. Do pracy dziś jechałam 1h i 57 min - trasa - 9 km po mieście. Mieście ... kurna stepie szerokim raczej. Bugi, mobilizuj się facet. Cudny jesteś, serce kradniesz i głupio w schronie siedzisz w najgorszą pogodę jaką można sobie dla psa wyobrazić. Nikt go jeszcze nie zabrał ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']U nas to zawsze jest jakiś "okres" - albo przedświąteczny, albo poświąteczny; przedwakacyjny, wakacyjny, powakacyjny. Eh...[/QUOTE]

Ja widzę po kudłaczach - wrzesień i październik było dużo, niewiele w listopadzie, a grudzień to jakiś prawie całkowicie martwy okres :(

Link to comment
Share on other sites

Pati-C zabiera z tego samego schroniska dzisiaj Zuzię-Zołzę, do domu stałego w Lublinie a Bugi? Kompletnie nic, nawet tymczasowego rozwiązania dla niego nie mam. Strasznie, strasznie mi przykro piesku, że nie potrafię ci pomóc. Mam jeszcze jakieś 1,5 h, żeby coś wymyślić, ale wszelkie warianty od wczoraj sprawdziłam i lipa, zero, null. Biedactwo śliczne, chyba i mrozy i święta spędzisz w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

RATUNKU!!!
Rozmawiałam z Łukaszem - powiedział że Bugi ma ze wszystkich psów w schronisku najgorszą zimę, że jest najbardziej biedny ze wszystkich, ma NAJGORZEJ BO MA UCZULENIE NA SŁOMĘ A NIE MOŻE BYĆ W POMIESZCZENIACH BO ATAKUJE KOTY !!!!
Dziewczyny, błagam myślcie, płakac mi się chce już kompletną mam pustkę w głowie

Link to comment
Share on other sites

No niestety, nie mogłam sama z Pati, chociaż się łamałyśmy strasznie, podjąć takiej decyzji żeby zabrać Bugiego, ani obciążać kogoś kosztami hotelu w Lublinie /19 zł za dobę/, sama nie dałabym rady go opłacać. Biedny, zmarznięty Bugi został .... :(

Link to comment
Share on other sites

19 zł to za dużo, nie ma szans tyle znaleźć :( Trzeba szukać tańszego hoteliku, no i deklaracji. Koniecznie trzeba go wyciągnąć. No i najważniejsze na teraz - Malwi czy byłabyś w stanie kupić mu jakaś kołdrę, śpiwór czy coś i wsadzić mu żeby nie zamarzł? Na to możemy zrobić zrzutę na szybko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...