Jump to content
Dogomania

WiolaW

Members
 • Content Count

  231
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

2 Followers

About WiolaW

 • Rank
  Advanced Member
 1. Lepiej żeby pogoda nie była za ładna, mniej wtedy spacerowiczów a pieskom i tak bez różnicy jaka pogoda;):lol:
 2. Jak tam ze spotkaniem? Jest czy nie jest i na którą?
 3. Ola dzięki bardzo, już wiem gdzie to jest, więc napewno trafię. Przy tej altance spotykamy sie i idziemy gdzieś dalej?
 4. A gdzie jest ta chińska altanka? Proszę mi wytłumaczyć od strony teatru. Może ktoś mi poda swój nr tel. na PW gdybym się zgubiła;)
 5. Dzięki Olu za ściągnięcie mnie tu. Jak najbardziej pasuje mi przyszła sobota czyli 19 styczeń 2008r.;) godz. 13-14. Nie mamy nic zaplanowane więc powinłyśmy się zjawić (ja i Sonia). W tygodniu odpada bo pracuję do 15, dojazd do Gołuchowa po rudą to byłabym o 16 - a to już jest za późno. Pozdrawiam Wiola:multi:
 6. WiolaW

  Poznań 2007

  Kilka zdjęć z wystawy w Poznaniu, niestety nie są zbyt dobrej jakości. [B]Cza-cza[/B] [URL="http://[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/42/e6a9fc64ec666ea5.jpg[/IMG][/URL"]http://[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/42/e6a9fc64ec666ea5.jpg[/IMG][/URL] [/URL][B]Jedyne w miarę dobre zdjęcie Fili [/B] [URL]http://[/URL][IMG]http://images31.fotosik.pl/42/a351aef5b3ad24da.jpg[/IMG] [B]Cza-cza siedzi na krzesełku a Sonia leży[/B] [URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/42/15086cd6c5b7b718.jpg[/IMG][/URL] [B]Sonia i Cza-cza wpatrzone w p.Elę (napewno da coś do jedzenia[/B]:evil_lol:) [URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/111/a4a1b32faec84944.jpg[/IMG][/URL]
 7. No nie wiem czy Cię pocieszyłam, brakowało by Ci tego szaleństwa:lol: My jesteśmy przyzwyczajeni bo ona zawsze była spokojna, może nawet zbyt spokojna, wiesz "cicha woda brzegi rwie".
 8. Tak, Sonia wyglądała na 4 letnią sukę - z zachowania. Ale tak jak mówiłam już safarii, ona od początku była bardzo poważna i spokojna. Cza-cza otrzymała I lokatę ocena doskonałamiała, tak jak jest napisane na jej stronie.
 9. [B]safarii [/B]- twoja fila to takie "żywe srebro", oczy szczęśliwe i wszystkim zainteresowana. U Soni można to tylko wtedy zobaczyć jak zobaczy jedzenie, piłkę i smycz, jak idziemy na spacer. Zapomniałabym - strasznie się cieszy jak mnie zobaczy po przyjeżdzie z pracy (bo wie że zaraz będzie jedzonko:evil_lol:).
 10. [quote name='Pandisia']Ja jak mi się uda to jutro kilka fotek nowych wrzucę mojego Pandula. [B]Wiola [/B]gratulacje. Byłaś już w tym Wrocławiu?[/quote] Jeszcze się nie umówiłam z Siembiedą, tak mi to schodzibo muszę jeszcze wjechać do Niedzielskiego z tymi zdjęciami co Sonia miała robione w Poznaniu, chciał zobaczyć co tam było wcześniej z tą łapką. Więc muszę zgrać te dwie wizyty w jednym dniu. A ty jesteś już umówiona?
 11. Ze trzy:lol:. Byłam sama więc z ringu nie mam, napiszę do p.Eli to może mi przyśle kilka zdjęć, ponieważ jej aparatem robił zdjęcia TZ Safarii. Filę mam też chyba nan jednym, zbyt ruchliwa kobitka:evil_lol:
 12. Wystarczy jeden dzięń nie być tutaj, a tu tyle widomości:crazyeye: Witam małe rudaski:multi:. Relacja z Poznania: my - ocena b.dobra (w ruchu zbyt wysoko podnosi kończyny, wyraźnie różowy nos), ja oczywiści mało kumata pytam się sędziego o ten nos, a on mi mówi ze za różowy. Rasę wziął Vectot VV (Niewierskie Łąki). Była Cza-cza i Topper (bardzo mi sie podobał ) i stawiała na niego. Było zimno, zimno i jeszcze raz zimno. Poznałam Anię (Safarii) i jej Filę. Chociaż Sonia i Fila są po tym samym ojcu to wygląd i charakter bardzo różny. Fila bardzo wesoła, żywa i wcale się nie bała. Bardzo chciała też wejść na ring:evil_lol:
 13. WiolaW

  Poznan

  Kto mi wytłumaczy jak się wstawia zdjęcia do ogólnej galeri. Ale krok po kroku.
 14. WiolaW

  Poznan

  [quote name='blanol']Uśpię dziecko i Ci napiszę jak będzie najlepiej[/quote] Tylko zrób to delikatnie:eviltong:;)
 15. Czy w niedzielę są jakieś pokazy agility, frisbee lub posłuszeństwa?
×
×
 • Create New...