Jump to content
Dogomania

Weterynarz w Poznaniu


anie

Recommended Posts

Podobny temat poruszył(a) już kiedyś "owczarek" :

którego weterynarza uważanie za świetnego w Poznaniu?

gdzie powinnam udać się z moim piechem?

może znacie jakiegoś dobrego weta - specjalistę od huskych?

byłabym wdzięczna za wszelką pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hehe... Świetni w Poznaniu... Chyba nie ma tu takich :-? Przynajmniej ja na takiego nie trafiłam :( Podejrzewam, że nie znajdziesz specjalisty od Huskych, ale napisz z czym chcesz iść do tego weta ( z jaką chorobą) to może Ci pomogę... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o chorobę, to nie ma rzadnej :)

Poprostu mam małego szczeniaka i chciałam otrzymać kilka wskazówek...

typu: jaka dieta, czym najlepiej czyścić uszy, czy mogę już ją wykąpać, kiedy kolejne szczepienia, etc :)

Link to comment
Share on other sites

Zobacz na ul. Nad Wierzbakiem prawie na skrzyżowaniu z Al. Wielkopolską.

Przyjmuje tam bardzo sympatyczny pan, i do tego leczy zwierzaki z pasji i zamiłowania a nie tylko chęci zysku.

Leczył psy moich rodziców zawsze z dobrym skutkiem a teraz zajmuje sie moim drugim psiskiem - zbada, obejrzy, doradzi, uszka wyczyści, w zębiska zerknie, pilnuje żeby wszystko było OKi - po prostu prowadzi mi szczeniaka. A przy okazji - w poczekalni jest profesjonalna waga więc jeśli ktoś jest chętny to może sobie bez problemu zwierza zważyć.

Dokładne namiary podam chętnym na priv.

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie polecam na Grunwalskiej, jak kiedyś tam zabrałam mojego psa na zwykłą obserwację to wet tylko zerknoł w zęby i zerknoł okiem na psa i skasował za wizytę 30zł a nawet nie obejrzał uszów,łap, stanu skóry psa itp. A jak prosiłam żeby zważył psa to spojrzał na psa ina oko powiedział wagę psa :evil:

Link to comment
Share on other sites

ja odradzam malutką przychodnie na ul. Piątkowskiej (koło akademikow AR )

chodziłam tam ze swoim jeszcze wtedy szczeniakiem i do 5 miesiaca pani wet nie zauwazyła,że pies jest wnętrem...

no ja myslałam ,ze jest OK (to mój pierwszy pies :( )

no i potem na testosteron juz było za poźno :(

Link to comment
Share on other sites

w Gorzowie tym bardziej nie ma. Więc gdzie jak mam leczyć mioje psiaki jak zachorują? gdzie z nimi jechac?

W Gorzowie w klinice wydałam kupę (ponad 1000zł) kasyna leczenie. I tak nawet wet nie wiedzial co psu jest i leczył na "oślep"...

Mieszkam w Międzyrzeczu,ale u nas to tylko na szczepienia chodzę....

Gdzie w lubuskim/wilekopolskim jest jakis rozsądny wet??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony i wdzięczny pewnemu weterynarzowi z lecznicy na Grunwaldzkiej, bo uratował życie mojemu pieskowi gdy ten w wieku 3-mcy zachorował na parwowirozę. Trafiłem do tego weterynarza dosłownie w ostatniej chwili zabierając wycieńczonego szczeniaka od innego wet. (a raczej pseudo wet.), który stwierdził u pieska zatrucie pokarmowe...i nie miał nawet czasu na przyjmowanie wizyt, gdyż kazał mi samemu robić zastrzyki w domu - gość zupełnie niepoważny (delikatnie mówiąc).

Mój piesek wyczuł chyba kto mu pomógł i obdarzył nowego doktora psim zaufaniem, bo przez następnych 9 lat swojego życia maszerowal do gabinetu bez najmniejszego oporu i zawsze bez problemu dawał sobie robić wszystko co niezbędne, aby być zdrowym.

Myślę, że w przypadku lecznic w których naraz przyjmuje kilku lekarzy, najlepiej jest, aby pieska przez cały czas leczył ten sam weterynarz, bo zna on historię przebytych przez "pacjenta" chorób, a tym samym skuteczniej będzie kontrolować stan zdrowia naszego małego przyjaciela.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...