Jump to content
Dogomania

Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2


dog_master

Recommended Posts

Dzięki ; )
[B]Domiśka[/B] - fajny yorczek, tylko może spróbuj trochę popracować nad sierścią bo mało ją widać ;)
[B]Asia&Luna[/B] - rysuję różnymi, takimi grubymi też, ale chyba nie potrafię wykorzystać ich możliwości ;)
[B]westie_justa[/B] - ja tam nie wiem czy jest za chudy, mi się jakiś długi wydaje, ale może wilki takie są, nie wiem :) kończ kończ :P
[B]Aga3006[/B] - racja nie zauważyłam że wisi w powietrzu ;D a Twoja psinka jak na razie śliczna ;D

Link to comment
Share on other sites

Mi też się podoba wilczek, fajna sierść ;D
Co tu się ostatnio taki mały ruch zrobił? :(
Jak wrócę do domu, bo jestem w szkole na informatyce, to dodam goldenka ;P Chyba dzisiaj zdąże go skończyć :)


EDIT:
Jak mówiłam, skończyłam Goldusia.
[IMG]http://img52.imageshack.us/img52/1213/dscf8756o.jpg[/IMG]
I jeszcze Rihanna
[IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6399/dscf8593.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Z powodu nudy odpaliłam gimpa i narysowałam te oto oko ;P .
[IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/40/okoj.jpg/[/IMG][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6217/okoj.jpg[/IMG]

W zasadzie to nie wiem po co je wstawiam, ale zastanawiam się nad tworzeniem grafiki komputerowej. Może w jakiś sposób będzie mi to wychodzić. :).

Link to comment
Share on other sites

O matko zastrzeliłeś mnie :-o . Nie pamiętam . Mam tego setki . Od lat zbieram psie gazety , psie kalendarze , mam tysiace fotek z wystaw . Musialabym teraz to wszystko przejrzeć i zobaczyć skad mam tego psiaka . Czesto bywa tak ze robię jednego psiaka z kilku , głowa od jednego , ogonek od drugiego , wtedy mi się lepiej komponuje . Niektórym otwieram pychole i pokazuje język , odsłaniam oczy - no generalnie różnie to bywa . Jeżeli rozpoznałeś tego pieska to znaczy ze nie jest żle :lol: i coś tam mi jednak wychodzi . Ale mam prośbę , jeżeli znasz psiaka i jego wlascicieli daj mi na priv namiary na nich , ja chyba nie jestem w stanie odtworzyć skad mam wzór bo ze szkicu nic nie wywnioskuję .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Skąd czerpiesz wzory? Już gdzieś widziałem tego psa;)[/QUOTE]

[quote name='rodzice']O matko zastrzeliłeś mnie :-o . Nie pamiętam . Mam tego setki . Od lat zbieram psie gazety , psie kalendarze , mam tysiace fotek z wystaw . Musialabym teraz to wszystko przejrzeć i zobaczyć skad mam tego psiaka .[/QUOTE]

to jest grzywacz z Przyjaciela Psa, tak mi się przynajmniej wydaje, gazeta z roku bodajże '08 czy '09

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']hi hi no mówiłam ze mam tego sporo skoro to rok 08 czy 09 a nadal regularnie kupuję psie gazety to wyobraźcie sobie ile tego było . Było bo w tej chwili sporą część wydałam znajomej .[/QUOTE]

też mam sporo starych magazynów, ale robiłam w nich porządek ostatnio więc mniej więcej pamiętam co tam było ;) i też używam ich jako wzorów do rysowania

Link to comment
Share on other sites

witam:) jestem tu nowa...
wszystkie Wasze rysunki mi sie strasznie podobaja:) sama rowniez szkicuje:)
mam do Was pytanie:oops: czy moglby mi ktos naszkicowac mojego pieska? jesli ktos bedzie chetny to prosze o napisanie na moja poczte [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] a podesle jego zdjecie:) w zamian tez moge tej osobie cos naszkicowac a wczesniej podeslac kilka szkicow;) pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zycze sukcesow w dalszym rysowaniu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borysova']Hej [B]dora1221[/B], ja się chętnie podejmę, jeśli byś chciała :) Nie rysuję genialnie ale mogłabym poćwiczyć, A Ty w zamian narysowałabyś mojego psiaka, ok? :P[/QUOTE]

A ja czekam na efekty :)

Tymczasem, dopieszczam swojego Boksera i dzisiaj wstawię ukończony portrecik.
Przepraszam, że nie zaoferuję rysunku,ale mam kilka zaległych zleceń i ... nie dam rady, na razie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...